м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

IXM TITAN

IXM TITAN

Мультимодальний. Багатофакторний. Багатоцільовий. Найсучасніший пристрій контролю доступу з розпізнаванням осіб.

IXM TITAN – це флагманське рішення компанії Invixium для контролю доступу, управління персоналом та перевірки відвідувачів, розроблене для вирішення завдань теперішнього та майбутнього з використанням передових технологій. TITAN на голову вищий за своїх конкурентів з можливістю масштабування в міру розвитку світу. Для вирішення найсучасніших завдань це рішення пропонує безліч функцій, що забезпечують високу безпеку робочого місця та безпеку входу, що дає співробітникам та керівництву спокій, необхідний для повернення до роботи.

Високоактуальні функції, пропоновані TITAN, включають багатофакторну автентифікацію з використанням будь-якої комбінації декількох біометричних даних (розпізнавання обличчя, вен пальців, відбитків пальців), мобільних облікових даних (цифрова карта з динамічним QR-кодом) та традиційних облікових даних (PIN-код картки). При використанні безконтактних облікових даних швидкість роботи TITAN-ів не має рівних, допомагаючи вам скоротити скупчення людей і підвищити зручність користування. Бездоганний досвід користувача TITAN-у доповнюється міцною конструкцією, сучасним дизайном і достатньою потужністю вбудованої системи, щоб забезпечити майбутнє вашої системи безпеки Invixium на довгі роки.

Справжнє диво інженерної думки

Високошвидкісне безконтактне розпізнавання облич забезпечує швидку автентифікацію

Безконтактне розпізнавання облич є визначальною особливістю IXM TITAN, пропускна здатність якого становить 15-18 користувачів на хвилину, а здатність розпізнавання облич 1:N – 100 000 осіб. Фірмова швидкість TITAN скорочує час зміни або отримання доступу, а його безконтактна функціональність допомагає захистити персонал і відвідувачів від мікробів, що поширюються при дотику до загальних поверхонь.

Мультимодальна автентифікація забезпечує підвищену безпеку

Навіщо захищати свій бізнес за допомогою однієї біометрії чи облікових даних, якщо можна використати дві? IXM TITAN пропонує до 2 біометрій: розпізнавання обличчя та відбитків пальців або вен пальців. Мультимодальна автентифікація найкраще підходить для додатків, які потребують підвищеної безпеки, таких як фінансові установи та центри обробки даних.

Виявлення масок дозволяє дотримуватись рекомендацій, орієнтованих на охорону здоров’я

У світі COVID-19 менеджери, які дбають про здоров’я, повинні зробити все можливе, щоб унеможливити персонал і відвідувачів знімати маски. Так, в IXM TITAN вбудована функція надання або заборони доступу на підставі того, чи одягнена чи ні на людині маска. Ця функція у поєднанні з безконтактним розпізнаванням облич TITAN дозволяє розпізнавати обличчя при носінні маски, забезпечуючи автентифікацію без рук, з використанням маски.

Температурний скринінг обмежує поширення хвороб усередині вашої будівлі

У парі з комплектом удосконалення IXM TITAN може одночасно розпізнавати обличчя та визначати підвищену температуру тіла у слізному каналі – найточнішому місці на тілі для безконтактного визначення температури. Комплект Enhancement Kit – це спеціально розроблений для TITAN аксесуар із вбудованою термографічною камерою для сканування підвищеної температури тіла під час розпізнавання обличчя з точністю +/- 0,5⁰C (0,9⁰F).

Скринінг життєво важливих ознак захищає здоров’я персоналу

Функція IXM Health Premium та IXM Mobile – скринінг життєво важливих показників – революціонізує здоровий доступ, додаючи безліч нових факторів здоров’я до безконтактної реєстрації. Співробітники та відвідувачі можуть використовувати або свій смартфон (потрібний IXM Mobile), або камеру IXM TITAN для перевірки пульсу, насичення киснем, частоти дихання та багато іншого, щоб переконатися, що ніхто з тих, хто входить у ваш здоровий будинок, не виявляє ознак нездужання.

Атестаційні питання, що налаштовуються, допомагають забезпечити відповідність нормативним вимогам

IXM TITAN також підтримує налаштовані атестаційні питання для охорони здоров’я, безпеки та відповідності вимогам двома способами. По-перше, TITAN може зчитувати QR-код, згенерований IXM Mobile після віддаленого заповнення питань атестації вашими співробітниками та відвідувачами. По-друге, IXM TITAN може відображати питання атестації на своєму РК-екрані для відповідей на місці. Переконайтеся, що ваші співробітники здорові, ставлячи питання про здоров’я, перевірте, щоб працівники носили захисне спорядження та багато іншого!

Цифрова карта економить гроші та скорочує пластикові відходи

Для скорочення пластикових відходів та щорічних витрат на обслуговування системи, заснованої на фізичних картах, IXM TITAN створений для зчитування цифрових карток, що пропонуються IXM Mobile, платформою віддалених функцій Invixium, які покращують здоров’я, безпеку та зручність персоналу.

QR-код – це простий мобільний обліковий запис доступу

Будучи більш простою альтернативою цифровим карткам, IXM TITAN зчитує QR-коди як облікові дані – або згенеровані додатком IXM Mobile для ваших співробітників та відвідувачів, або згенеровані третьою стороною. Динамічні QR-коди, унікальні для Invixium, періодично змінюватимуться для захисту від обміну обліковими даними, злому або крадіжки.

Голосові команди для справді безконтактного управління

У нашому сучасному світі де немає рук, сенсорні екрани для отримання доступу, обліку робочого часу і т.д. вже застаріли. Щоб відповідати сучасним вимогам та зменшити занепокоєння персоналу та відвідувачів щодо поширення мікробів, IXM TITAN підтримує голосові команди для отримання доступу чи обліку робочого часу.

Міцна конструкція витримує найсуворіші умови роботи

IXM TITAN має класи захисту від проникнення та ударів IP67 та IK10, що робить це рішення ідеальним для складних зовнішніх умов. У поєднанні з повністю алюмінієвим корпусом, що забезпечує дизайн та ефективне тепловідведення, а також 5-дюймовим РК-дисплеєм Corning Gorilla Glass, TITAN забезпечує впевненість у тому, що стихія та суворі умови роботи не зашкодять вашій системі безпеки.

Призначений для будь-яких цілей

Захистіть здоров’я співробітників та відвідувачів за допомогою безконтактної системи здорового доступу

IXM TITAN – це головне рішення компанії Invixium для забезпечення здорового доступу. Мінімізуйте ризик поширення захворювань на робочому місці за допомогою безконтактного розпізнавання осіб у масках, виявлення масок та перевірки температури за допомогою TITAN та комплекту удосконалень. Висока пропускна здатність забезпечує рух черг у критичні моменти, дозволяючи соціальне дистанціювання та зменшуючи скупчення людей у невеликих приміщеннях.

Оптимізація розкладу та розрахунку заробітної плати за допомогою інтелектуального управління персоналом

Управління персоналом за допомогою IXM TITAN, рішення для обліку робочого часу, яке усуває вузькі місця при зміні змін, заощаджує час і гроші та забезпечує 100-відсоткову точність обліку відвідуваності. дозволяє менеджерам бути впевненими у тому, що розрахунок заробітної плати завжди буде правильним.

Захистіть свій будинок за допомогою передового контролю доступу

Біометрія є найнадійнішим способом забезпечення безпеки вашого бізнесу, а XM TITAN – це передове мультимодальне біометричне рішення, яке може забезпечити безпеку вашого робочого місця за допомогою двох біометричних карт і PIN-кодів. Завдяки заходам захисту від підробки та несанкціонованого проникнення, таким як виявлення iveness та антивандальний захист від ударів, TITAN допоможе вам бути впевненим у безпеці найбільш важливих зон

5,0-дюймовий РК-дисплей IPS підвищує доступність
та зручність використання

Скло Corning Gorilla Glass, яке віддає перевагу в індустрії споживчої електроніки за стійкість до подряпин, забезпечує рівною мірою елегантність і міцність 5-дюймового РК-дисплея IXM TITAN. Колосальний РК-дисплей з роздільною здатністю 1080p HD забезпечує TITAN вражаючий дисплей та використовується, зокрема, для доступу до PIN-коду, введення функціональних клавіш та реєстрації з пристрою. Технологія перемикання в площині (IPS) забезпечує ширший кут огляду та приголомшливі кольори навіть за яскравого сонячного світла.

Інтеграція з провідним програмним забезпеченням для контролю доступу для безперешкодного використання

Через IXM Link, IXM TITAN інтегрується з повним спектром програмного забезпечення для контролю доступу, що веде в галузі, включаючи OnGuard від LenelS2, Honeywell Pro-Watch та ін.

Шифрування біометричних шаблонів та каналів зв’язку забезпечує конфіденційність користувачів

Всі біометричні шаблони, які використовуються IXM TITAN, зашифровані для захисту від крадіжки облікових даних. Коли людина пред’являє свої біометричні дані TITAN, зображення у форматі RAW сканується вбудованим датчиком і перетворюється на шаблон ANSI-378, який перед зберіганням шифрується за допомогою сучасного шифрування AES.

Високоякісна продукція, виготовлена в Канаді

Всі продукти Invixium з гордістю виготовляються в Канаді з високоякісних матеріалів, щоб гарантувати, що пристрої забезпечують максимальну продуктивність та зручність використання.

PIN-код та карта додають можливості небіометричної аутентифікації

На додаток до 2 біометричних модальностей – розпізнавання обличчя та відбитків пальців або вен пальців, IXM TITAN також підтримує використання PIN-кодів та декількох форматів карток, включаючи картки iCLASS, Prox, MiFare та DESFire.

Підтримується до 10 карток на користувача

IXM TITAN може точно підтвердити особистість людини в додатках, де одній й тій самій особі присвоюється більше однієї карти, завдяки підтримці до 10 карток на користувача.

Мережева архітектура

Програмне забезпечення

Супутнім програмним забезпеченням IXM TITAN є IXM WEB: універсальне рішення корпоративного рівня для простого керування пристроями та користувачами. Завдяки інтуїтивно зрозумілим робочим процесам і заснованим на даних інформаційних панелях, що надають повну інформацію про стан біометричної системи, IXM WEB є веб-інтерфейсом, зручним для користувача та налаштованим відповідно до потреб кожного підприємства.