© ТОВ «Юнітоп», 1991 — 2021
+38 (050) 327 61 07, +38 (044) 524 524 8
info[at]unitop.ua

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ ТА ЕФЕКТИВНЕ ЕЛЕКТРОСПОЖИВАННЯ

   

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ ТА ЕФЕКТИВНЕ ЕЛЕКТРОСПОЖИВАННЯ

Перспективна електроенергія

Питання енергоефективності одне з найбільш актуальних для нашого часу. Екологія, альтернативні джерела енергії, тенденції економічного використання, нові стандарти електроспоживання — увага на постійні розробки та вдосконалення сфери енергетики неодмінно зростатиме й надалі, як і  збільшується кількість електроспоживаючих приладів в наших домівках. 

Баланс між ефективністю і зручним користуванням електроенергією

Сучасні технології, зокрема в сфері електроспоживання, відкривають нові можливості комфорту та оптимізації наших дій, наприклад, дистанційне управління, режими роботи, програмування певних сценаріїв освітлення чи ввімкнення домашніх систем, активізація процесів відносно зовнішніх параметрів без додаткового втручання, зрозуміла та доступна статистика витрат. Економія електроенергії — це результат її ефективного управління, що дедалі стає доступнішим з розвитком технологій. Все більше будинків перетворюються в загальну інтелектуальну систему з можливістю керування усіма процесами будь-де й будь-коли.

Інтелектуальне рішення digitalSTROM

Завдяки розробкам digitalSTROM можливо перемістити власну електромережу на цифровий рівень та використовувати потужний функціональний інструмент для обліку особистих енергозатрат й керування енергоспоживанням оселі на комп’ютері чи мобільних пристроях. Цифрове управління по існуючій електромережі без втручання технології wi-fi та допоміжних кабелів — революційний винахід digitalSTROM. Головним завданням є розумна координація роботи систем енергоспоживання і зменшення витрачання електроенергії. Мініатюрний чіп, що міститься в кольорових клемах digitalSTROM робить це можливим. Він встановлює зв’язок між пристроєм та електросистемою та працює на користь споживача, так як повністю інформує про роботу приладу, відтворюючи дані в програмному додатку. Шляхом такого аналізу, можливо відкоригувати тривалість та параметри функціювання усіх задіяних пристроїв в домі. Наприклад, автоматично за часом і визначеними дійсними показниками (рівень освітленості, температури середовища, і т.д.), чи примусово через програмну команду, довільно регулювати режими роботи, вмикати та вимикати системи опалення, жалюзі, кондиціонер, світло, окремі розетки та ін.

digitalSTROM 1

    Вартість системи формується відповідно до кількості пристроїв в помешканні. Основні компоненти digitalSTROM є непомітними так як встановлюються в шафу електрозапобіжників. digitalSTROM уникає неодмінного в стандартних системах прокладання кабельної мережі управління й малонадійного використання wi-fi. Система функціонує на базі звичайної побутової електромережі, а управляється за допомогою вимикачів світла, смартфону або планшету. Із запатентованою технологією digitalSTROM безпечне та ефективне енергоспоживання — це просто! Ви можете віддалено керувати системами свого будинку або запрограмувати алгоритми заздалегідь. А також відслідковувати споживання електроенергії та знеструмлювати залишені ввімкненими електроприлади.

digitalSTROM 2

    Необхідні пристрої інсталяції: фільтр — обмежує зону дії команд для даної мережі та усуває зайві перешкоди; сервер — задає параметри системи та забезпечує вихід системи в мережу Ethernet; вимірювач — містить логіку системи, координує взаємодію усіх елементів та вимірює енергоспоживання. А також клеми, кількість яких визначається кількістю задіяних систем (приладів) у квартирі, які потрібно підключити в систему digitalSTROM. Вимірювач підключає в систему по лінії електричного струму мініатюрні електронні пристрої – клеми, що приймать та виконують команди. Встановлюються та взаємодіють клеми безпосередньо з окремим електроприладом або вимикачем. Кожен колір клеми відповідає окремій функціональній групі, що полегшує монтаж. Кожна містить свої параметри налаштувань та призначена виконувати до 60 команд. digitalSTROM характеризується відкритим інтерфейсом, отже інсталяція дає можливість зв’язку через Інтернет з усіма приладами електроспоживання за рахунок сервера. 

digitalSTROM 3

    З digitalSTROM легко здійснювати індивідуальне управління споживанням електроенергії в будинку, всі прилади і вимикачі можуть функціювати незалежно  або бути об’єднані групами. Дистанційно, ви можете ввімкнути, наприклад, бойлер, під’їжджаючи додому, а вже перебуваючи вдома, коли ваш мобільний пристрій знаходиться окремо, значно зручніше використовувати вимикач, на який можна запрограмувати до 4 варіантів команд. Одним з таких варіантів управління за рахунок вимикача може бути вимкнення електропостачання для усіх приладів будинку, окрім холодильника та системи безпеки, коли ви виходите з дому, поспішаючи. Або відкриття жалюзів та подача струму в розетки, коли ви повертаєтесь.

digitalSTROM 4

    Вдосконалити свою оселю просто в найкоротші терміни. Домовласники не повинні свердлити стіни та шкодити ремонту,  прокладання нових кабелів не потрібно.  Для установки системи digitalSTROM необхідно лише дообладнати шафу електрозапобіжників та встановити кольорові клеми для кожного приладу або групи приладів, над якими буде здійснюватися керування. Дані роботи може виконувати електрик.

   Створюючи комфорт для нас з вами

Система digitalSTROM постійно розширюється і розвивається, багато компаній і розробників зацікавлені в інтеграції своїх технологій, так як об’єднання з digitalSTROM дає змогу інтелектуального управління та цілісного використання.

digitalSTROM 5

No Comments

Add your comment