© ТОВ «Юнітоп», 1991 — 2021
+38 (050) 327 61 07, +38 (044) 524 524 8
info[at]unitop.ua

ІСТОРІЯ БРЕНДУ MOBOTIX AG

   

ІСТОРІЯ БРЕНДУ MOBOTIX AG

1999 рік — створення компанії.
2000 рік — оптимізація роботи камер MOBOTIX для віддалених додатків і хмарних технологій. Камери зберігають відео високої роздільної здатності в своїй пам’яті і здійснюють пряму трансляцію або відтворення з низьким навантаженням на мережу.
2003 рік — компанія MOBOTIX випускає MxPEG — власний відеокодек спеціально розроблений для задач безпеки, пропонує найкоротший час реакції, забезпечує якісну перевірку записів.
2005 рік — компанія MOBOTIX випустила свою першу професійну систему управління відео, яка до цих пір використовується в тисячах проектах по всьому світу.
2007 рік — технології MOBOTIX з’являються на ринку УКРАЇНИ, компанія «Юнітоп» стає єдиним офіційним дистриб’ютором MOBOTIX.
2008 рік — компанія MOBOTIX створила першу в світі камеру з напівсферичною технологією 360°. Програмно створюються чотири віртуальні PTZ з зображення однієї напівсферичної камери.
2011 рік — компанія MOBOTIX розробила унікальний IP-домофон, що поєднав в собі функції охоронної відеосистеми з високою роздільною здатністю та системи контролю і управління доступом.
2012 рік — компанія MOBOTIX інтегрувала програмний пакет для аналізу відео в саму камеру, що дозволило отримувати карти інтенсивності руху і виконувати підрахунок об’єктів за заданими параметрами, а також автоматично створювати звіти.
2013 рік — компанія MOBOTIX представила інноваційну технологію “MxActivitySensor”, яка визначає рухомі об’єкти навіть в поганих погодних умовах, таких як сильний дощ і сніг. Як результат значно знижує кількість помилкових тривог.
2014 рік — відбулося повне оновлення лінійки, всі камери обладнані 6-мегапіксельним сенсором, згодом випуск серії конкурентних камер внутрішнього використання з таким самим функціоналом.
2015 рік — випуск тепловізійних камер для розпізнавання об’єктів і людей в повній темноті. Компанія MOBOTIX першою в світі випустила двооб’єктивну камеру, що одночасно поєднала в собі тепловізійний на звичайний сенсор 6 Мп.
2016 рік — запущено високоефективне і надзвичайно гнучке програмне забезпечення для управління відеосистемами «MxManagementCenter», дуже зручний у використанні інтерфейс, обробка сотень камер і користувачів, можливість інтеграції сторонніх камер.

No Comments

Add your comment