© ТОВ «Юнітоп», 1991 — 2021
+38 (050) 327 61 07, +38 (044) 524 524 8
info[at]unitop.ua

БІЛЬШЕ НІЖ «КОНСЬЄРЖ»

   

БІЛЬШЕ НІЖ «КОНСЬЄРЖ»

Основне завдання консьєржа – контрольно-пропускна робота і забезпечення безпеки всього під’їзду. Але, як ми знаємо, далеко не завжди «професійна» підготовка наших консьєржів дозволяє запобігти масовим / поодинокі чистки квартир ж / к. Після інциденту з’являється багато питань без необхідних відповідей: «Хто заходив?», «Ви запам’ятали обличчя?», «Навіщо Ви його пропустили?», «Куди він / вона прямувала?» І т.д. Як правило, людський фактор (неуважність, “відволіклася, пам’ять уже не та …”) не дозволяє отримати таку потрібну в цю хвилину інформацію для упіймання злодія і розуміння ситуації, що сталася. Навіть в разі установки камер відеоспостереження ми не завжди можемо побачити обличчя об’єкта, тому як кепка або панама буде закривати його. Крім того, оплата трьох-чотирьох змін консьєржів в під’їзді досить відчутна, якщо скласти її за період мінімум один рік.
     За німецькою системою Mobotix T26 консьєрж в кожному під’їзді більше не потрібен! Цифрова інтелектуальна система комунікації дозволить управляти доступом в ввірене нам приміщення віддалено. Причому кількість таких під’їздів не обмежена.

Т25

Основні переваги даного рішення:

     Скорочення кількості консьєрж-персоналу до трьох осіб позмінної роботи на весь житловий комплекс (3-10 під’їздів). Це дозволяє мінімізувати внески на обслуговування будинку в майбутньому. (Як правило, система самооплачується за три місяці.) Така математика вигідна як кожному мешканцеві, так і домоуправлінню.
     Ніяких мертвих зон. Напівсферична технологія дозволяє бачити все, що відбувається перед дверима в розвороті 360 °. Від стіни до стіни і від підлоги до стелі. Це дозволяє вловити всі деталі. Жодна людина зможе потрапити в приміщення з підозрілим предметом непомітно.

bd5b9144800998bfee9ad27462a047ca

Розташування камери на рівні лиця дозволяє з легкістю ідентифікувати всіх гостей. Тепер люди в кепках чи панамах так само «залишать своє обличчя» в архіві на чітких кадрах. Єдиний спосіб приховати обличчя – надіти на нього маску. Що, безсумнівно, викличе реакцію адміністарота за пультом.

D24-Entrance 2014.04.10 14-21-44
Стандартна камера з лінійним переглядом
E00000
Напівсферична камера Mobotix T26 з круговим оглядом

Можливість прямого виклику на мобільний пристрій власника квартири. Безкоштовне програмне забезпечення може бути вільно завантажено з сайту виробника і дасть Вам можливість спілкуватися з гостями та відкривати / не відкривати для них двері. Наприклад, Ви перебуваєте на роботі, а до Вас привезли посилку. Кур’єр, набираючи на клавіатурі номер Вашої квартири дзвонить спочатку Вам на телефон / планшет / ПК. У разі, якщо Ви не маєте можливості поговорити і впустити його – переадресовується на адміністратора, який спілкується і відкриває двері.

hhhh

Відеозапис всіх подій. На відміну від фізично обмеженою пам’яті будь-якої людини, який може працювати у Вас консьєржем, система Mobotix дозволяє вести постійну запис ВСІХ подій. І в даному випадку Ви зможете без проблем ідентифікувати будь-якого, хто проходив в Ваш будинок. Ви зможете опператівной вилучати архів з потрібними записами натисненням декількох клавіш. І НІХТО крім Вас не зможе видалити записи. На відміну від звичайного домофона, де запис ведеться у вигляді кадрів або невеликих роликів і тільки в той момент, коли Ви натискаєте кнопку на панелі, система на базі Mobotix T26 записує постійно, за подією або певним правилом.

333

Інтелектуальний комплекс всередині кожного комунікатора дозволяє робити аналіз обстановки яка відбувається в зоні перед дверима і реагувати на різні події по-різному. Наприклад, в разі проходження об’єкта повз вхідних дверей система почне вести запис в архів. Якщо об’єкт підійшов до панелі виклику (двері), система повідомить про це адміністратора і включить освітлення в зоні або відобразить підсвічування на клавіатурі для зручності подальшого користування і т.д.

No Comments

Add your comment