БІЛЬШЕ НІЖ «КОНСЬЄРЖ»
Основне завдання консьєржа – контрольно-пропускна робота і забезпечення безпеки всього під’їзду. Але, як ми знаємо, далеко не завжди «професійна» підготовка наших консьєржів дозволяє запобігти масовим / поодинокі чистки квартир ж / к. Після інциденту з’являється багато питань без необхідних відповідей: «Хто заходив?», «Ви запам’ятали обличчя?», «Навіщо Ви його пропустили?», «Куди він / вона прямувала?» І т.д. Як правило, людський фактор (неуважність, “відволіклася, пам’ять уже не та …”) не дозволяє отримати таку потрібну в цю хвилину інформацію для упіймання злодія і розуміння ситуації, що сталася. Навіть в разі установки камер відеоспостереження ми не завжди можемо побачити обличчя об’єкта, тому як кепка або панама буде закривати його. Крім того, оплата трьох-чотирьох змін консьєржів в під’їзді досить відчутна, якщо скласти її за період мінімум один рік.
За німецькою системою Mobotix T26 консьєрж в кожному під’їзді більше не потрібен! Цифрова інтелектуальна система комунікації дозволить управляти доступом в ввірене нам приміщення віддалено. Причому кількість таких під’їздів не обмежена.
![Т25](http://old.unitop.ua/images/STAT/2/%D0%A225.gif)
Основні переваги даного рішення:
Скорочення кількості консьєрж-персоналу до трьох осіб позмінної роботи на весь житловий комплекс (3-10 під’їздів). Це дозволяє мінімізувати внески на обслуговування будинку в майбутньому. (Як правило, система самооплачується за три місяці.) Така математика вигідна як кожному мешканцеві, так і домоуправлінню.
Ніяких мертвих зон. Напівсферична технологія дозволяє бачити все, що відбувається перед дверима в розвороті 360 °. Від стіни до стіни і від підлоги до стелі. Це дозволяє вловити всі деталі. Жодна людина зможе потрапити в приміщення з підозрілим предметом непомітно.
![bd5b9144800998bfee9ad27462a047ca](http://old.unitop.ua/images/STAT/2/bd5b9144800998bfee9ad27462a047ca.jpeg)
Розташування камери на рівні лиця дозволяє з легкістю ідентифікувати всіх гостей. Тепер люди в кепках чи панамах так само «залишать своє обличчя» в архіві на чітких кадрах. Єдиний спосіб приховати обличчя – надіти на нього маску. Що, безсумнівно, викличе реакцію адміністарота за пультом.
![D24-Entrance 2014.04.10 14-21-44](http://old.unitop.ua/images/STAT/2/D24-Entrance%202014.04.10%2014-21-44.jpg)
![E00000](http://old.unitop.ua/images/STAT/2/E00000.jpg)
Можливість прямого виклику на мобільний пристрій власника квартири. Безкоштовне програмне забезпечення може бути вільно завантажено з сайту виробника і дасть Вам можливість спілкуватися з гостями та відкривати / не відкривати для них двері. Наприклад, Ви перебуваєте на роботі, а до Вас привезли посилку. Кур’єр, набираючи на клавіатурі номер Вашої квартири дзвонить спочатку Вам на телефон / планшет / ПК. У разі, якщо Ви не маєте можливості поговорити і впустити його – переадресовується на адміністратора, який спілкується і відкриває двері.
![hhhh](http://old.unitop.ua/images/STAT/2/hhhh.png)
Відеозапис всіх подій. На відміну від фізично обмеженою пам’яті будь-якої людини, який може працювати у Вас консьєржем, система Mobotix дозволяє вести постійну запис ВСІХ подій. І в даному випадку Ви зможете без проблем ідентифікувати будь-якого, хто проходив в Ваш будинок. Ви зможете опператівной вилучати архів з потрібними записами натисненням декількох клавіш. І НІХТО крім Вас не зможе видалити записи. На відміну від звичайного домофона, де запис ведеться у вигляді кадрів або невеликих роликів і тільки в той момент, коли Ви натискаєте кнопку на панелі, система на базі Mobotix T26 записує постійно, за подією або певним правилом.
![333](http://old.unitop.ua/images/STAT/2/333.jpg)
Інтелектуальний комплекс всередині кожного комунікатора дозволяє робити аналіз обстановки яка відбувається в зоні перед дверима і реагувати на різні події по-різному. Наприклад, в разі проходження об’єкта повз вхідних дверей система почне вести запис в архів. Якщо об’єкт підійшов до панелі виклику (двері), система повідомить про це адміністратора і включить освітлення в зоні або відобразить підсвічування на клавіатурі для зручності подальшого користування і т.д.
No Comments