© ТОВ «Юнітоп», 1991 — 2021
+38 (050) 327 61 07, +38 (044) 524 524 8
info[at]unitop.ua

СИСТЕМА ПЕРИМЕТРАЛЬНОГО КОНТРОЛЮ

   

СИСТЕМА ПЕРИМЕТРАЛЬНОГО КОНТРОЛЮ

Виявлення руху, ідентифікація та захист периметра: кожен день, у будь-яку погоду.
Система безпеки MOBOTIX запобігає виникненню неконтрольованих ситуацій в периметрі відеоспостереження. Для побудови ефективного захисту зовнішньої зони з надійною функцією сповіщення MOBOTIX пропонує комплексне рішення на базі камери відеоспостереження М15 з унікальною технологією, що значно знижує кількість помилкових тривог.
Зменшіть кількість обладнання не поступаючись якістю та ступенем захисту. Для контролю достатньо великої відкритої зони необхідна лише одна камера MOBOTIX без необхідності подальшого технічного обслуговування після встановлення. Поєднання суперчутливого відесенсора 6 мегапікселів та інтелектуального програмного забезпечення MxActivitySensor на основі розпізнавання руху, добре підходить для охоплення широкого периметра. Найвищий рівень роботи в повній темряві можливо забезпечити за рахунок тепловізійного модуля камери MOBOTIX М15. Вона здатна виявляти об’єкти на основі їх теплового випромінювання, тим самим працюючи в абсолютній темряві та на великі відстані.
Для периметрального контролю MOBOTIX пропонує наступну оптимальну конфігурацію обладнання:
Камера MOBOTIX M15;
Безконтактний модуль виявлення рухомих об’єктів (радар) MX-Proximity-Box;
Сервер часу та координат MX-GPS-Box;
Модуль управління світлом MX-Output-Box;
Пристрій освітлення — led прожектор.

perimetr

До однієї камери MOBOTIX по спеціальній шині MxBus можливо під’єднати 6 радарів для виявлення руху в зоні периметра.  Радар реагує на відстані до 30 метрів, якщо рухомий об’єкт це автотранспорт та до 15 метрів – якщо людина. Зона направленості дії радара:      80 ° – по горизонталі та 34 ° – по вертикалі. Функціональний модуль управління світлом дозволяє задавати параметри роботи освітлення та реагувати відповідно до подій в зоні контролю. Функціональний модуль часу та координат MX-GPS-Box надає можливість синхронізації часу всіх камер зони контролю та повідомляє координати, що важливо для великих периметрів і швидкого реагування на тривоги.

No Comments

Add your comment