м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Відеокамера Mobotix Move SpeedDome 2MP Low-Light

MOBOTIX MOVE SpeedDome 2MP Low-Light

Кольоровий режим навіть в умовах низького освітлення

Нова 2-Мп PTZ SpeedDome-камера MOBOTIX MOVE відрізняється підвищеною світлочутливістю до 0,02 лк у кольоровому режимі. У разі зовнішніх впливів, таких як вандалізм або вібрації, моторизована зовнішня камера PTZ негайно повертається у вихідне положення завдяки технології зворотного зв'язку з сервоприводом. Вона легко встановлюється та готова до використання.
Відеокамера Mobotix Move SpeedDome 2MP Low-Light
  • Всепогодна мережева камера 3MP з підтримкою H.264, H.265, ONVIF S/G/T та WDR
  • Функція тонкого механічного нахилу та панорамування з моторним керуванням
  • Сервозворотний зв'язок запобігає зміщенню у разі вандалізму чи вібрації
  • Модуль камери для зйомки в умовах низького освітлення з роздільною здатністю 2 Мп (1945 x 1097)
  • Висока світлочутливість (мін. 0,001 лк у чорно-білому режимі/0,02 лк у кольоровому режимі)
  • Автоматичне перемикання день/ніч з інфрачервоним блокуючим фільтром
  • IP66, IK10, діапазон температур навколишнього середовища: від -40 до 55 ° C (від -40 ° F до 131 ° F)
  • Нанопокриття MOBOTIX EverClear для найвищої якості зображення навіть під дощем

MOBOTIX EverClear

Нанопокриття для найвищої якості зображення навіть під дощем
У новому, революційному покритті MOBOTIX EverClear використовується спеціальна нано-технологія, яка перетворює краплі води на ультратонку водяну плівку відразу після удару. Це забезпечує високу якість зображення під час дощу. Покриття також зменшує відбиття та шум при слабкому освітленні. Крім того, покриття MOBOTIX EverClear, що самоочищається, підвищує стійкість купола камери до подряпин, скорочуючи обсяг технічного обслуговування.
Відеокамера Mobotix Move 4K Vandal
Відеокамера Mobotix Move SpeedDome 2MP Low-Light

Області застосування

Швидка та надійна PTZ-камера
Великі площі з інтенсивним пішохідним рухом – ось де зазвичай використовується PTZ-камера SpeedDome. На відміну від "безпілотних" інтелектуальних відеосистем, в яких камера сама подає сигнал тривоги, PTZ-камера зазвичай наводиться на сцену, що має відношення до безпеки, спеціалістом у центральному центрі відеоконтролю (наприклад, феєрверк на спортивному стадіоні), щоб ухвалити рішення про подальші дії .
Відеокамера Mobotix Move SpeedDome 2MP Low-Light
Відеокамера Mobotix Move SpeedDome 2MP Low-Light

Функції PTZ преміум-класу

Стабільна якість зображення у будь-якій ситуації
Камери MOBOTIX MOVE SpeedDome забезпечують чітке зображення незалежно від того, як рухається камера завдяки активній реєстрації цільового руху та відповідній компенсації в режимі реального часу. Технологія зворотного зв'язку з сервоприводом також гарантує, що камера негайно і автоматично повернеться в колишнє положення, якщо зовнішні сили (наприклад, навмисні зміни або сильні пориви вітру) або вібрації навколишнього середовища перемістили її.

Електронний варіооб'єктив

Дистанційно регульована фокусна відстань (4,3-129 мм)
Камери MOBOTIX MOVE оснащені електронним варіооб'єктивом, який регулюється дистанційно через вбудоване програмне забезпечення камери і автоматично фокусується при зміні фокусної відстані. За допомогою фокусної відстані можна гнучко регулювати кут огляду та поле зору. Камери MOBOTIX MOVE SpeedDome можна в будь-який момент встановити або змінити горизонтальний кут огляду від 2° (телефото) до 62° (ширококутний).

Функція WDR

Широкий динамічний діапазон I
Камери MOBOTIX MOVE оснащені високоякісною технологією обробки зображення WDR. Це дозволяє камерам автоматично компенсувати особливо сильні відмінності в яскравості сцени, що записується, за рахунок різного часу експозиції і тим самим уникнути появи пере- або недоекспонованих ділянок на зображеннях.
Mx-Products_MxMOVE_730x400_WDR1
Mx-Products_MxMOVE_730x400_WDR2

Функція WDR

Широкий динамічний діапазон II
Широкий динамічний діапазон дозволяє отримати більше деталей кадру для додатків з дуже складними умовами освітлення, наприклад, у під'їздах будівель, вітринах магазинів, на вантажних майданчиках або в'їздах на автостоянки і т.д. (Поєднання дуже світлих та дуже темних ділянок).

Залишилися питання?

Зв'яжіться з нами і ми з радістю Вам допоможемо!