м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Нанопокриття Mobotix EverClear

MOBOTIX EverClear

Нанопокриття для найвищої якості зображення навіть під дощем

У новому революційному покритті MOBOTIX EverClear використовується спеціальна нано-технологія, яка перетворює краплі води на ультратонку водяну плівку відразу після удару. Це забезпечує високу якість зображення під час дощу та у складних зовнішніх умовах.
Тепер усі камери MOBOTIX MOVE 2/4/5/8 MP Bullet та Dome із вбудованим відеоаналізом, а також камера LowLight SpeedDome оснащені цією технологією.
Відеокамера Mobotix Move 4K Vandal
  • Найкраща видимість під час дощу
  • Відсутність утворення крапель води
  • Підвищена стійкість до подряпин
  • Ефект самоочищення (від пилу/бруду)
  • Прозорість збільшена на 5%
  • Менше відбиття при слабкому освітленні
  • Легко чиститься

MOBOTIX EverClear

Тверде покриття передбачає нанесення наноплівки з високим рівнем твердості, надійними оптичними характеристиками та стабільними хімічними показниками на внутрішню та зовнішню поверхні купольних кришок. Після нанесення твердого покриття значно підвищується твердість, проникність та стійкість до подряпин.
Покриття із твердої наноплівки може значно покращити стійкість покриття до подряпин. Завдяки високій міцності поверхні, зміцнений шар захищає від подряпин під час звичайного чищення.
Нанометрові молекули твердого покриття, які адсорбуються в мікроскопічних поглибленнях на внутрішній та зовнішній поверхні купола, можуть зменшити повільне відображення, створюване поглибленнями, та збільшити прозорість купола.
Технологія твердого покриття може збільшити прозорість купольних кришок, зменшити відображення та ефективно знизити статичну електрику в умовах низького освітлення, що забезпечує більш чіткий огляд.
Купол простий у застосуванні та легко чиститься, що полегшує його монтаж. Відбитки пальців, масляні плями та пил на поверхні купольних кришок з твердим покриттям можна просто стерти за допомогою бавовняної тканини та засобу для чищення.
Відеокамера Mobotix Move 4K Vandal