м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Відеокамера Mobotix Move 4K Vandal

MOBOTIX MOVE 4K Vandal

Фіксовані кульові та фіксовані купольні камери із вбудованим відеоаналізом

 

Дві вандальні камери MOBOTIX MOVE 4K мають широкі можливості, такі як ІЧ-підсвічування та покриття EverClear. Камери з централізованим керуванням та десятьма фіксованими вбудованими засобами базового відеоаналізу є привабливим за ціною рішенням початкового рівня для невеликих та простих систем. Вони також доповнюють більші та складніші проекти за окремими пунктами.
Відеокамера Mobotix Move 4K Vandal
Відеокамера Mobotix Move 4K Vandal
  • Дві моделі 4K (8 Мп) - камера MOVE VandalBullet та камера MOVE VandalDome
  • Всі погодні мережеві камери з підтримкою H.264, H.265, ONVIF S/G/T та WDR
  • Технологія покриття MOBOTIX EverClear
  • Індивідуальний інтерфейс користувача MOBOTIX
  • Автоматичне перемикання день/ніч з блокуючим ІЧ-фільтром
  • ІЧ-світлодіод (робоча відстань до 40 м залежно від відображення навколишнього середовища)
  • Десять вбудованих функцій відеоаналізу MOBOTIX MOVE Включає базове виявлення осіб та базове розпізнавання номерних знаків
  • Всепогодне (IP66) та вандалозахищене виконання (IK10)
Відеокамера Mobotix Move 4K Vandal
MOBOTIX MOVE 4K Vandal-Bullet
Високопродуктивна, погодостійка кульова камера 4K з вбудованими інфрачервоними світлодіодами веде спостереження вдень та вночі. Завдяки новій технології MOBOTIX EverClear огляд чудовий навіть під дощем. Завдяки міцному металевому корпусу класична кульова камера підходить для застосування в загальнодоступних місцях, навіть якщо потрібний підвищений захист від вандалізму.
Вандальний купол MOBOTIX MOVE 4K у класичному купольному виконанні розширює портфоліо MOBOTIX MOVE у діапазоні ультра HD. Завдяки десяти вбудованим інструментам відеоаналізу та антивандальному куполу MOBOTIX MOVE Dome є чемпіоном з універсальності та надійно працює у громадських місцях. Завдяки новій революційній технології MOBOTIX EverClear, вона забезпечує найкращий огляд навіть під дощем.
Відеокамера Mobotix Move 4K Vandal
Відеокамера Mobotix Move 4K Vandal

8 + 2 Функції

Камери MOVE 4K із вбудованою відеоаналітикою
Використовуйте в нових камерах дві нові програми глибокого навчання (розпізнавання осіб та розпізнавання номерних знаків спеціально для більш простих програм контролю доступу) на додаток до звичних восьми базових функцій аналізу MOVE без додаткових витрат на ліцензування.
Встановлений пакет для аналізу відео
Камери MOBOTIX MOVE 4K, як і камери 2 Мп і 5 Мп, мають 8 різних прикладних функцій для інтелектуального аналізу відео безпосередньо через вбудоване ПЗ камери. Без додаткових витрат на ліцензування камери MOBOTIX MOVE можна використовувати ще більш ефективно у багатьох областях застосування.
* Підрахунок об'єктів, вторгнення, видалення об'єктів, саботаж камери, кинутий об'єкт, зупинений автомобіль, неправильний напрямок, виявлення безпритульних. На одну камеру можна активувати одночасно до двох інструментів відеоаналізу.
Відеокамера Mobotix Move 4K Vandal
Відеокамера Mobotix Move 4K Vandal
Розпізнавання осіб та LPR
Крім восьми функцій відеоаналізу, з двома вандальними камерами MOBOTIX MOVE 4K можна використовувати ще дві базові програми. Програмне забезпечення для розпізнавання осіб переважно використовується у системі контролю доступу для ідентифікації осіб. Для цього необхідне стабільне та відповідне освітлення. Система розпізнавання номерних знаків в основному використовується для шлагбаумів і під'їзних шляхів, оскільки вона призначена для рухомих або нерухомих транспортних засобів, що повільно рухаються. Доступ можна контролювати за допомогою визначених списків дозволів та відмов.

MOBOTIX EverClear

Відеокамера Mobotix Move 4K Vandal
Нанопокриття для найвищої якості зображення навіть під дощем
У новому, революційному покритті MOBOTIX EverClear використовується спеціальна нано-технологія, яка перетворює краплі води на ультратонку водяну плівку відразу після удару. Це забезпечує високу якість зображення під час дощу. Крім того, покриття MOBOTIX EverClear, що самоочищається, підвищує стійкість купола камери до подряпин, скорочуючи обсяг технічного обслуговування.

Області застосування

Універсальні камери для основних областей застосування
Обидві моделі MOBOTIX MOVE 4K Vandal, чи то класична камера-куля, чи прихована купольна камера, ідеально підходять для використання всередині та поза приміщеннями - навіть в умовах мінливого освітлення і у випадках, коли краща особливо міцна антивандальна конструкція. Потенційні сценарії включають моніторинг паркувань, логістичних і вантажних операцій, а також громадських і розважальних установ. Музейні експонати або банківські приміщення також можуть бути під непомітним наглядом.
Mx_Products_BC14-4-IR_730x400_Application
Mx_Products_VD1A-4-IR_-330_730x400_Daemmerung

Блокуючий ІЧ-фільтр

Автоматичне перемикання день/ніч
Камера автоматично перемикається з денного на нічний режим залежно від умов зовнішнього освітлення. Вдень блокуючий ІЧ-фільтр із механічним та електронним керуванням забезпечує реалістичне кольорове зображення, відфільтровуючи ІЧ-частину денного світла. Вночі камера перемикається на чорно-біле зображення, а блокуючий ІЧ-фільтр піднімається, щоб забезпечити можливість використання зображень навіть за слабкого освітлення до 0,01 лк.

Сучасна технологія ІЧ-світлодіодів

Видимість навіть у темряві
Сучасна технологія вбудованих світлодіодних ІЧ-випромінювачів забезпечує потужне ІЧ-випромінювання за мінімального енергоспоживання. Завдяки міцному кожуху, камера здатна зафіксувати кожну важливу деталь на відстані до 30 м навіть у повній темряві.
Відеокамера Mobotix Move 4K Vandal
Mx-Products_MxMOVE_730x400_WDR2

Сучасна технологія ІЧ-світлодіодів

Перетворіть ніч на день
Завдяки вбудованій технології WDR камера автоматично вирівнює значні відмінності в яскравості за рахунок різного часу експозиції, запобігаючи недо- або переекспонуванню ділянок. Це корисно на входах у будівлі або паркування, де зустрічаються дуже світлі та темні ділянки.

Залишилися питання?

Зв'яжіться з нами і ми з радістю Вам допоможемо!