© ТОВ «Юнітоп», 1991 — 2021
+38 (050) 327 61 07, +38 (044) 524 524 8
info[at]unitop.ua

Біометричні пристрої Invixium

   
Invixium – це більше, ніж просто виробник біометричних пристроїв. Це – руйнівники системи безпеки, постачальники спокою, технологічні новатори і ваш надійний виробник в області забезпечення здорового доступу і управління персоналом.
Компанія Invixium розробляє сучасні безконтактні біометричні рішення, які використовують розпізнавання осіб, а також зчитувачі відбитків пальців і вен пальців для різних областей застосування, включаючи контроль доступу, управління персоналом і огляд відвідувачів. Повністю інтегровані апаратні і програмні рішення надають значиму аналітику підприємствам і галузям промисловості для підвищення рівня здоров’я, безпеки, продуктивності і захищеності.
Маючи колективний досвід роботи в області біометрії більше 200 років, команда експертів Invixium постійно впроваджує інновації, щоб розширити межі їх галузі. З моменту заснування компанії у 2012 році Invixium невпинно працює над створенням технологій, орієнтованих на майбутнє, які не тільки відповідають потребам сьогоднішнього дня, але і адаптуються до вимог завтрашнього дня. Пристрасть Invixium до дизайну, якості та інженерних розробок не має собі рівних і проявляється в кожному з рішень компанії.