м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Базовий рівень

Mobix Nano
Mobix NANO
Сервер та NVR для камер від 2 до 16. Відеосервер для мобільних та небезпечних середовищ. Ультракомпактний безвентиляторний відеосервер із вбудованими портами POE. Ідеально підходить для відеоспостереження в автомобілі або як компактний сервер для банкоматів та небезпечних середовищ. MOBIX NANO - це надійний відеосервер ультракомпактного форм-фактора, що робить його ідеальним для середовищ, де звичайні сервери не можуть працювати. З широким діапазоном температур від -25 ° C до 70 ° C, MOBIX NANO є ідеальним сервером у найнебезпечніших середовищах.
NANO_01
Робочі станції V1DEX
Високопродуктивна робоча станція, оптимізована для відтворення відео та завдань адміністрування VMS. Завдяки невеликому формфактору, серія V1DEX ідеально підходить для малих та середніх центрів спостереження, де економія місця є критичною. Робоча станція V1DEX від Fibrenetix - це компактна та потужна автономна робоча станція для відтворення відео та адміністрування VMS. Ідеально підходить для будь-якого малого та середнього центру спостереження, де критичний простір, V1DEX забезпечує високу продуктивність у компактному форматі вежі для перегляду, моніторингу та адміністрування даних відеоспостереження.
NANO_01558
Відеосервери для зберігання (50 - 1000 камер)
Сервер запису, сервер відтворення або сервер управління VMS. Серія Fibrenetix SVS спеціально побудованих серверів потокового відео пропонує надзвичайно хорошу ємність у поєднанні з високопродуктивними контролерами входу-виходу, оптимізованими для потокового відео.