© ТОВ «Юнітоп», 1991 — 2021
+38 (050) 327 61 07, +38 (044) 524 524 8
info[at]unitop.ua

АВТОМАТИЗАЦІЯ ТА НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ ПОМЕШКАННЯ

   

АВТОМАТИЗАЦІЯ ТА НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ ПОМЕШКАННЯ

Як побудувати систему безпеки власного житла? Варіантів є безліч. Але якщо наші вимоги деталізувати до певних критеріїв: надійність, різноманітні функціі керування, простота  управління, експлуатаційні вимоги, то  кількість виробників зменшується  в рази. Але є виключення.

MOBOTIX – системи відеоспостерження з вбудованою в камеру аналітикою поведінки та модульною структурою.

SIMONS-VOSS безпровідні іноваційні системи запирання, як ззовні так і в середині помешкання. 

frogblue дивовижна простота побудови та необмежені можливості налаштування та інтеграціі: від управління світлом до аналітики витрат.

Це німецькі виробники, що пасують та доповнюють один одного по кільком критеріям: 

  • зроблені та запроектовані в Німеччині;
  • малокомпонентні системи (непотрібно додаткові комп’ютерні потужності, кожний елемент вже система);
  • неймовірні можливості різноманітних функцій від простих до складних AI/DL ;
  • захищенні від кібер проникнення;
  • прості в інсталляції та налаштуванні;
  • технологічно інтегровані між собою та іншими зовнішніми системами.

Якщо розглядати всі системи, що виконують функціі забезпечення захисту помешкання (квартира, будинок, офіс), то необхідно виділити мінімум три системи: відеоспостереження, контроль доступу та  управління енергетичними приладами (світло, опалення, вентиляція).  На ринку достатньо багато різних систем, що пропонують вирішення таких задач. Але не так багато є виробників, які пропонують прості, надійні та з практично необмеженими можливостями систему захисту та керування помешканням. Додайте до цього економічно ефективну систему, як і з погляду споживання так і економії ресурсів.

MOBOTIX – системи інтелектуального спостереження

Системи Mobotix це потужні, надійні, кіберзахищені системи відоспостерження та контролю доступу. Виробник дає нам змогу вирішити задачі всередині приміщення, вхідної частини (домофонія) та периметру. Mobotix один із небагатьох, хто випускає домофон (комунікатор) з 6 Мп, вбудованою аналітикою руху об’єктів, надійними зчитувачами та можливістю об’єднання з системами сігналізаціі чи автоматизаціі. Децентралізована топологія побудови виключає використання серверів чи реєстраторів, якщо в цьому не має потреби. Запис може бути в середині камери до 1 Тб чи використання звичайних NAS накопичувачів, що не потребують великої уваги з боку експлуатаціі. Різноманіття датчиків MOBOTIX, що можуть бути під’єднанні в систему: GPS модулів, датчики руху, звуку, температури, контактні датчики да телеметрія. Безкоштовне потужне, аналітичне програмне забезпечення VMS MxMC  для всіх операційних систем дає змогу не бути залежним від апаратних платформ. Можливість підключати камери інших виробників також є важливою перевагою відкритості платформи MOBOTIX. Універсальність систем вражає: від маленьких крамниць до складних систем міст та виробництв. В обладнанні закладені промислові стандарти по експлуатаціі, що дають ефективність використання камер та систем більше ніж 10 років, що важливо для систем безпеки – витрати на підтримку та заміну.          

SIMONS VOSS – бездротові замкові системи  

Електронні замкові системи є вже давно стандартними функціями автомобілів. Електронне відкриття та закриття до 20 дверей будинку чи офісу тепер можливе завдяки MobileKey від SimonsVoss. Запустити просто: MobileKey замінює ваш механічний ключ цифровим транспондером, клавіатурою PIN-коду або вашим смартфоном. Достатньо замінити цифрові блокуючі циліндри або ручки замість механічних. Не потрібно проводити дроти чи свердлити. Ви налаштовуєте систему за допомогою безкоштовного веб-додатка, і ваша нова система блокування вже готова до використання. Це рішення підходить до 20 дверей і максимум 100 користувачів. MobileKey гарантує максимальну зручність, ефективність та економічність. Також можливе використання і для більшої кількості дверей чи користувачів (64 000). При цьому топологія не змінюється проста заміна механічних ціліндрів чи ручок. Можливе використання  реле для керування складними системами запирання: кілька замків, зсувальні замки, електро-механічні чи вбудовані. Додатково ціліндри можуть бути захищені антивандальними накладками, що практично унеможливлюють пошкодження замка.

frogblue – Розумне життя для кожного 

Революційна простота

Існує безліч рішень для інтелектуального керуванням світлом та електричними пристроями в будинках. Але жодна не така проста, як frogblue. Розумний дім чи помешкання від frogblue – це висока інженерія з простим дотиком в керуванні. 100% зроблено в Німеччині.

Невелика плата – величезні можливості  

На перший погляд, це просто схоже на невеличку електричну плату, що непомітно розташована всередині вмонтованої в стіну розетки чи вимикача. Вона маленька і зелена клема, саме тому ми називаємо її “жабою”. Але наша «жаба» може багато чого робити. Це надзвичайно розумна, укомплектована інноваційними функціями, надзвичайно проста в управлінні і завдяки Bluetooth LE – справжній віртуоз для комунікацій.

«Розумне життя для всіх» – це бачення, яке рухає до користувача. Прагнення, яке мотивувало команду frogblue до розвитку все більш високого рівня ефективності, з максимальною простотою, економічною ефективністю та найвищим рівнем безпеки, що завжди є і буде на першому плані. Результат – абсолютно нова технологія, яка набагато перевершує звичайні рішення на ринку систем управління.

Кілька основних переваг:
  • Децентралізація – не потребує додаткових серверів, хабів чи комп’ютерів. У Вас електрична тепла підлога, нагрівач води чи задача керування світлом в кімнаті. Достатньо одніє клеми, щоб Ви мали змогу керувати через безкоштовний додаток всіма  цими приладами. Тобто одна клема – вже система. Повноцінна система. 
  • Неперевершені можливості однієї клеми: перемикання, диммірювання, вимірювання (напруги), захист (коротке замикання), два навантаженния (2x600W), 5 вимикачів на клему, розклад, зовніші датчики, внутрішній backup, живлення 220В, -25С + 65С, споживання 0,2W тощо.
  • Проста побудова та керування. Безкоштовний додаток для всіх операційних систем. Енергонезалежність для певних клем до 10 років (вмикання/вимикання або сигналізація вікон чи дверей на потребує зовнішнього живлення на протязі 10 років).
  • Інтеграція з іншими системами безпеки: відоспостерження, сигналізація, аналітичні системи на рівні команд чи «сухих контактів» (голосові додатки чи складні системи управління).    

Окремо треба згадати про сертифікацію VDE. frogblue вважає, що встановлення обладнання, підключеного до мережі змінного струму, без сертифікації VDE було б неправильно та небезпечно. На відміну від знака CE, який виробник присвоює собі, сертифікація VDE передбачає перевірку незалежним інститутом на більше ніж 100 різних тестів. Крім електробезпеки перевіряються також аспекти протипожежного захисту. Це важливо, оскільки кожен досвідчений інсталятор занадто добре знає, скільки багатофункціональних реле без етикетки VDE “перегоріли” в минулому. Це не може статися з frogblue. Також наші диммери та пускачі мають запобіжник короткого замикання і вимикаються автоматично, навіть при повному навантаженні. Це є вирішальною перевагою безпеки. Також клема виробля дуже мало тепла: один подвійний диммер потужністю 600 Вт навряд чи стає навіть теплим на дотик.

Об’єднавши ці системи в єдине ціле для керування, аналітики та виконання сценаріїв за певними подіями, Ви отримаєте надійну, функційну систему безпеки Вашого помешкання.  

Інженерні системи, що збалансовані до наших вимог.

Ми навчаємо, тестуємо, спілкуємось, аналізуємо. Ми відкриті до співпраці.

Якщо Ви маєте конкретні задачі, проекти, будемо раді допомогти в їх реалізаціі.

No Comments

Add your comment