м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Про нас

ЮНІТОП

Юнітоп – це досвід трьох десятків років, який дозволяє запропонувати Вам в першу чергу надійні та функціональні системи. Більше 250 проектів в Україні, що пройшли через наші голови, працюють успішно на радість нашим клієнтам та партнерам.
Наша задача: розробка надійного, функціонального та оптимального рішення для будь-якої задачі за якою звертаються до нас партнери. Наші інженери запропонують рішення будь-якої складності: магістральні потяги, стадіон, безпека міста, морський порт, приватний будинок, офіс чи квартира.
Наші переваги:
  • 30 років роботи в області ІТ-технологій та систем відеоспостереження
  • Проектування і постачання, налаштування і запуск систем відеоспостереження та систем контролю доступу
  • Безкоштовне тестування обладнання під проекти
  • Гарантія від виробників на обладнання від 3 до 8 років
  • Навчання інженерів та персоналу
  • Аудит проекту
  • Допомога в налаштуванні обладнання
  • Консультації по вибору обладнання та рішення

На сьогодні ми підібрали для Ваших проєктів надійних та технологічних виробників, що пропонують свої рішення для різних сегментів ринку

Системи відеоаналітики Mobotix, камери, що працюють в наших проєктах без обслуговування більше 10 років і виконують сучасні аналітичні задачі. Від простих домофонів до периметральних камер з тепловізорами та спеціальні рішення для складних транспортних задач.
Комутаційні системи Microsens, комутатори що працють від -40С до + 75С і мають термін на відмову 400К годин, унікальні мікрокомутатори, оптичні рішення, управління будівлею через стандартний комутатор без використання додаткового обладнання.
Замкові системи (електронні бездротові циліндри, реле, ручки) Simons Voss, що працюють до першої заміни батарейки не менше 5 років і можуть однаково використовуватись як для приватного користування так і для корпоративних великих систем з десятками тисяч дверей чи користувачів. Жодного зламаного (cyber) циліндра з 1999 року у світі. 
Система управління будівлею Frogblue дає змогу не залежати від дротів, додаткових шин передачі та серверів чи хабів управління, платного програмного забезпечення. Сертифікація VDE. Як і системи Mobotix, система Frogblue є децентралізованою (відсутні сервери/хаби управління), що спрощує побудову проєкту, зменшує інфраструктурні витрати та збільшує надійність.
Всі ці системи проєктуються та виробляються в Німеччині.

Додатково до цих вузлових, базових систем ми пропонуємо системи освітлення, системи зберігання даних, аналітику платформних систем, біометрію та системи розпізнавання обличчя.

На протязі багатьох років ми підбираємо виробників, що доповнюють один одного в своїх можливостях і сприяють створювати рішення, що найбільш оптимальні по вартості, надійності та можливостям. Також вони інтегруються між собою: камери з внутрішньою аналітикою Mobotix керують світлом Frogblue в будинку, комутатори Microsens керують освітленням в периметрі, електронні замки чи реле Simons Voss задіяні в загальній системи контролю доступу домофонів Mobotix та вхідних груп з турнікетами. Звичайно, інтеграція може бути не тільки між цими системами, але і з іншими. Логістичні системи Seetec використовують POS термінальні рішення Mobotix чи управліяння вагами через комутацію Microsens. Аналітичні модулі платформних систем Genetec інтегровані з замками Simons Voss та тепловізорами Mobotix. І таких прикладів багато. Проєкти з Cisco, Axis, Milestone використовують і рішення підібраних нами виробників для розширення можливостей і таким чином наші партнери отримають найкращі та збалансовані рішення в проєкті. 
Ми готові провести більш детальні презентації наших систем для Ваших фахівців. А також необхідні навчання для роботи з системою чи системами, що орієнтовані на продавців, інженерів чи проєктантів. В нашому навчальному класі зібрані всі системи і є можливість моделювати задачу та рішення Клієнта. 
Ми не просто дистриб’ютор систем чи обладнання, ми є генератором необхідних рішень для Ваших задач. Нам цікаві всі Ваші проєкти і ми докладемо максимум зусиль, щоб Ви розглядали нас в переліку Ваших потенційних постачальників рішень з сучасними і надійними технологіями безпеки.