м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Розширювана платформа управління відео Mobotix HUB

MOBOTIX HUB

Розширювана платформа управління відео

Досягайте нових рівнів відео інтелекту. Відкрийте для себе нові світи і зв'язок. Відкрита платформа управління відео MOBOTIX HUB відкриває безмежні можливості. MOBOTIX HUB об'єднує постійно зростаюче розмаїття інструментів інтелектуального відео аналізу від провідних розробників з усього світу. MOBOTIX HUB змінить підхід до використання відео технологій. Це платформа, яка дає вам ідеальний огляд для забезпечення безпеки, контролю і поліпшення вашого бізнесу.

Покладіться на MOBOTIX!

1

центральний вузол для управління і моніторингу всіх компонентів

5

різних пакетів послуг для підприємств усіх типів і розмірів

1 за 1

проста покупка: 1 ліцензія, 1 ціна за інтегрований пристрій

Безмежні

можливості для додаткових системних додатків (програмне забезпечення / відкрита платформа)

3+1

інтерфейси для доступу до системи (мобільний, веб-інтерфейс, настільний і відеостіна)

10 000+

пристроїв, сумісних з платформою
mx_hub_flexibel_KI_930x550

Масштабно гнучка

Нескінченно розширювана відкрита система
Будучи відкритою системою з сумісністю з ONVIF, MOBOTIX HUB може постійно підключати додаткові відео установки і нову техніку. MOBOTIX HUB вже підтримує більше 10 000 пристроїв і буде продовжувати рости. Крім того, ви можете використовувати систему для інтеграції широкого спектру інтелектуальних програмних додатків для додаткових функцій. Можливості MOBOTIX HUB практично безмежні. Він розширюється в міру зростання ваших потреб і постійно відкриває нові світи.
mx_hub_netzwerk_930x550

Універсальний та індивідуальний

Для компаній всіх типів і розмірів
MOBOTIX HUB - це платформа управління відео (VMP) для підприємств усіх типів і розмірів. Вона об'єднує всі елементи сучасних систем відео спостереження - навіть в дуже складних структурах і на декількох об'єктах. Ви можете вибрати платформу управління відеоспостереженням з п'яти різних рівнів (пакетів програм) і при необхідності перейти на інший рівень.
mx_hub_devices_930x550_0

Зручний для користувача

Все з першого погляду
MOBOTIX HUB об'єднує камери спостереження і аналізу, системи контролю доступу, системи безпеки, датчики, програмне забезпечення та апаратні інтерфейси для промислових систем і багато іншого в єдиному інтерфейсі управління і користувача. Ви отримуєте гнучкі можливості доступу - централізованого, прозорого і зручного для користувача - через мобільні пристрої, ноутбуки і ПК за допомогою комплексної відео стіни.
mx_hub_cybersecurity_930x550

Надійний захист

Захист від несанкціонованого доступу
Всі рішення MOBOTIX призначені для безпечної наскрізної передачі даних, тому ваші дані завжди захищені. Оскільки заходи кібербезпеки постійно розвиваються, права доступу можна точно визначити, контролювати і оновлювати. Програмне забезпечення MOBOTIX HUB VMP пропонує цілу матрицю механізмів безпеки.
mx_hub_effektiv_930x550

Ефективний та корисний

Найкращий захист і цінний аналіз
Розумне використання зібраних даних робить MOBOTIX HUB відмінною системою для ефективного захисту людей і майна. Вона також закладає основу для зміни поведінки і поліпшення бізнес-процесів. Це економить ваші гроші і забезпечує відмінну окупність інвестицій.
mx_hub_sticker_930x550

Все з одних рук

Сильна команда для вашої успішної місії
MOBOTIX - це єдина точка дотику з багатим досвідом і знаннями. Завдяки партнерській мережі MOBOTIX може задовольнити всі потреби вашого бізнесу - від вибору відповідної платформи управління відео і надійного, оптимально відповідного обладнання до установки і підтримки безперебійної і довгострокової роботи системи.

Ви самі визначаєте висоту

MOBOTIX HUB - п'ять рівнів для різних вимог
Системи відеоспостереження бувають різних форм і розмірів - від кількох локальних камер до тисяч по всьому світу. Саме тому MOBOTIX HUB поставляється в п'яти рівнях для різних потреб. Він дозволяє ефективно і централізовано організувати відеоспостереження навіть в декількох місцях. Завжди залишатися гнучким і масштабованим завдяки дуже простій моделі ліцензування: одна ліцензія і одна ціна на один пристрій. Це дає вам свободу і масштабованість для додавання камер і інших пристроїв за вашим бажанням в майбутньому.
mx_hub_levels_930x550_0
mx_hub_L1_930x550
MOBOTIX HUB L1
має повну базову функціональність навіть у безкоштовній версії. Підтримуючи до восьми камер, MOBOTIX HUB L1 є рішенням початкового рівня для невеликих підприємств. Де б ви не знаходилися, ваша система знаходиться всього в одному кліці від вас.
mx_hub_L2_930x550
MOBOTIX HUB L2
це початковий рівень для невеликих підприємств з одним офісом. L2 управляє до 48 камер спостереження і дозволяє легко інтегрувати відео в існуючі бізнес-операції. Він підходить для таких додатків, як роздрібні магазини, автостоянки або офісні будівлі з помірними вимогами до безпеки.
mx_hub_L3_930x550
MOBOTIX HUB L3
це рішення для середніх підприємств. Він підтримує необмежену кількість камер і може бути розподілений по декількох офісах. Програмне забезпечення дозволяє централізовано керувати всіма серверами, камерами і користувачами. MOBOTIX HUB L3 підтримує крайове зберігання даних з камер, щоб звести до мінімуму втрату відеоматеріалу. Це рішення в основному використовується в таких місцях, як школи, музеї, лікарні і виробничі приміщення.
mx_hub_L4_930x550
MOBOTIX HUB L4
призначений для середніх і великих об'єктів. На додаток до функцій MOBOTIX HUB L3, L4 забезпечує доступ до відмовостійких серверів запису в разі збою сервера. MOBOTIX L4 також пропонує централізоване управління необмеженою кількістю серверів, камер і користувачів в кількох місцях. Завдяки багаторівневим планам розміщення, обробці сигналів тривоги і опціональній вбудованій підтримці відеостін рішення ідеально підходить для відеоспостереження в реальному часі, наприклад, на складах і стадіонах.
mx_hub_L5_930x550
MOBOTIX HUB L5
це платформа управління відео для великих об'єктів і систем підвищеної безпеки. Крім централізованого управління всіма серверами, камерами і користувачами в різних місцях, L5 включає в себе управління професійною відеостіною, що забезпечує високоякісний огляд. Завдяки відмовостійкому серверу запису MOBOTIX HUB L5 призначений для компаній і об'єктів, яким потрібен постійний цілодобовий доступ до записів відео в реальному часі, наприклад, в аеропортах і казино.

Ключові функції

Все для максимального огляду і прозорості
Просте управління і корисні, чітко організовані функції MOBOTIX HUB допоможуть вам в будь-якій ситуації. MOBOTIX HUB завжди на вашому боці, забезпечуючи орієнтоване на користувача, прозоре і зручне застосування.
Професійна карта
 • Миттєві сигнали тривоги
 • Відображення карти розташування
 • Відправка живого відео прямо з телефону на MOBOTIX HUB
 • Підтримка карт, таких як Google, Bing oder Street Map
Менеджер тривог
 • Відображається на вкладці Alarm Manager
 • Пріоритет і опис сигналів тривоги
 • Інструкції зі швидких дій при тривозі
 • Швидке підтвердження або вимкнення сигналу тривоги
Повідомлення про сигнали тривоги на
робочому столі
 • Оповіщення про тривогу навіть при мінімізованому Desk Client
 • Інструкції по тривозі і спрацьовування рівнів тривоги
 • Опції закриття / ігнорування
Спільне полотно
 • Показує взаємопов'язані уявлення
 • Дзеркальне відображення екранів в інших місцях
 • Спільне використання з зовнішніми агентствами
 • Доступ для окремих користувачів
PTZ-контроль
 • Права і операції з контролю
 • Виконання дій на основі правил для подій і патрулювання
 • Призупинити і відновити патрулювання ПТЗ на подію
 • Патрулювання після закінчення часу сеансу ручного управління
360 ° Усунення спотворень
 • Підтримка камер 360 ° з всеспрямованим оглядом "риб'яче око"
 • Перетворення зображень 360 ° в зручний для користувача формат
 • Відстеження рухомих об'єктів за допомогою однієї камери
Центрований пошук
 • Пошук відео послідовностей, сигналів тривоги і подій
 • Пошук типів даних від технологічних партнерів і сторонніх постачальників
 • Інтеграція результатів LPR Експорт нерухомих зображень
 • Використовуйте багатоваріантний пошук по декількох категоріях пошуку
Експорт відео послідовностей
 • Експорт відео з декількох камер одночасно
 • Експорт в стандартні медіаплеєри, такі як Windows Media Player
 • Приховування областей відеоконтенту за допомогою масок конфіденційності для захисту конфіденційного контенту
Блокування доказів
 • Захист відео послідовностей
 • Запобігає автоматичному і ручному видаленню
 • Розблокування можливе тільки для призначених користувачів
Закладка
 • Закладки для зображень відео високого інтересу
 • Закладка - це, по суті, невеликий відеокліп.
 • Закладки можна шукати
 • Захоплює кілька секунд до і після інциденту із закладкою

Завжди відкривайте для себе нові світи завдяки відкритим платформам

Необмежене розширення системи за рахунок додаткового програмного забезпечення
Сучасні рішення в області відео безпеки є багаторівневими. У той час як камери є основою будь-якої системи, додаток може бути розширено практично без обмежень за рахунок додавання інтелектуального програмного забезпечення для аналізу подій - за підтримки глибокого навчання і штучного інтелекту.
Спеціальні програмні додатки і плагіни для платформи MOBOTIOX HUB або камер MOBOTIX IoT дозволяють створити комплексне рішення з додатковими функціями, такими, що виходять далеко за рамки класичного охоронного додатку. Завдяки широкому спектру унікальних рішень можна цілеспрямовано врахувати всі вимоги в будь-якій галузі. Завдяки відкритій платформі можна цілеспрямовано вирішувати навіть нові завдання.
mx_hub_add-ons_930x550
Додаткові модулі MOBOTIX HUB
Додаткові рішення MOBOTIX HUB - це зазвичай серверні програмні компоненти, які встановлені в HUB і можуть бути активовані при необхідності. Вони надають вам додаткові переваги і функції. Наприклад, це дозволяє створювати індивідуальні рішення для моніторингу, що відповідають специфічним потребам різних галузей.
Додатки для камер MOBOTIX 7
На додаток до серверних програмних додатків ви можете розширити можливості інтегрованих в мережу камер MOBOTIX 7 за допомогою додатків для цієї платформи. Додатки встановлюються локально на камери і передають зображення подій на центральний концентратор MOBOTIX HUB за допомогою функції HUB "Динамічні події". Асортимент додатків для платформи MOBOTIX 7 постійно розширюється.
certifiedapps_930x550
mx_hub_plugins_930x550
Підключені розширення від партнерів і сторонніх виробників
MOBOTIX HUB сумісний з численними додатками та пристроями від партнерів і сторонніх постачальників через інтерфейси. Цей широкий спектр системних розширень (плагінів) дозволяє ще точніше адаптувати MOBOTIX HUB до ваших вимог і існуючої системної інфраструктури. Завдяки відкритій платформній архітектурі MOBOTIX HUB постачальники додатків і розробники програмного забезпечення можуть постійно додавати нові інтеграції та розширення у всесвіт MOBOTIX HUB. Це дозволяє розширювати потенціал системи економічно ефективним і модульним способом.
mx_hub_devices_930x550_0

Центр управління MOBOTIX HUB: Усе як на долоні!

Доступ до ваших систем відеоспостереження
Будь то невелика компанія або міжнародна корпорація - вдома, на роботі або в дорозі, з гнучкими можливостями доступу, ви завжди контролюєте MOBOTIX HUB, а значить, і всю вашу мережу відеоспостереження та всі підключені до неї системи сторонніх виробників. Ви або ваш IT-адміністратор використовуєте Management Client для настройки MOBOTIX HUB і його інтеграції в вашу систему відео безпеки. Клієнт управління відділений від призначеного для користувача інтерфейсу для користувачів, що робить управління MOBOTIX HUB зрозумілим, простим і зручним. Як оператор, ви можете вибрати один з наступних варіантів доступу: Web-клієнт, мобільний клієнт, настільний клієнт і відеостіна MOBOTIX (для L4 / L5).

Чудова технологія камер високого класу

Системи преміум-класу MOBOTIX роблять різницю
Підніміть свою відеоінсталяцію на новий рівень, використовуючи тільки високоякісні, надійні і безпечні компоненти. Отримайте додаткові переваги, доповнивши програмне забезпечення MOBOTIX HUB висококласними технологіями відеоспостереження від бренду MOBOTIX "Made in Germany".
certifiedapps_930x550
Динамічні події
Крім серверних програмних додатків, ви можете розширити можливості інтегрованих в мережу камер MOBOTIX IoT додатками з платформи MOBOTIX 7. Камери і додатки встановлюються на кожну камеру. Вони передають сигнали тривоги на концентратор MOBOTIX HUB через функцію "Динамічні події", де їх можна переглядати в режимі реального часу.
mx_decentralized_930x550
Додатковий захист від збоїв завдяки децентралізації
IP-камери MOBOTIX оснащені вбудованою технологією запису і управління DVR. На додаток до відмовостійкості резервного копіювання через сервери MOBOTIX HUB, підтримувані ONVIF G, автономні IoT-камери MOBOTIX забезпечують децентралізоване резервне копіювання при збоях в передачі даних. Додаткові ліцензії на програмне забезпечення для запису в камері не потрібні.
mx_hub_robustness_m73_930x550
Виняткова довговічність
MOBOTIX пропонує тільки високоякісні системи відеоспостереження, які є одними з найнадійніших в галузі. Вони здатні витримувати жорсткі умови експлуатації, такі як висока температура, пил, бруд і екстремальні погодні умови. Середній час напрацювання на відмову складає більше дев'яти років, тому витрати на обслуговування і підтримку систем MOBOTIX мінімальні.
S74_UltraLowLight_930x550
Чудова якість зображення
Відеосистеми MOBOTIX складаються з високопродуктивних і високоякісних компонентів, вироблених в Німеччині. Вони збираються і проходять суворі випробування на нашому сучасному заводі в Лангмайлі. Навіть в умовах недостатньої освітленості наші відеосистеми забезпечують чудову якість зображення. Завдяки цьому чудовий огляд з MOBOTIX HUB забезпечує точну і детальну картину.
mx_hub_cybersecurity_930x550

Безпека завжди на першому місці

Кібербезпека, безпека даних і захист даних
Всі рішення MOBOTIX розроблені таким чином, щоб забезпечити безпечний наскрізний зв'язок для захисту ваших даних. Заходи кібербезпеки постійно удосконалюються для захисту від все більш складних кібер-атак. Програмне забезпечення MOBOTIX HUB VMP пропонує комплексну матрицю механізмів безпеки.
Багаторівневі права адміністратора і користувача на стороні сервера в поєднанні зі строгими процедурами IT-безпеки роблять MOBOTIX HUB кращим вибором для компаній і організацій, що піклуються про безпеку.
MOBOTIX HUB пропонує:
 • Надійне шифрування і безпеку (HTTPS) для підключення камер і доступу користувачів через веб-додатки і мобільні додатки.
 • Шифрування з цифровим підписом і захист паролем баз даних відео і експортованих даних
 • Відповідає стандарту FIPS 140-2 (Федеральний стандарт обробки інформації, публікація 140-2) - американський урядовий стандарт безпеки для затвердження криптографічних модулів
 • Повністю відслідковують дії користувача, включаючи аудіозаписи
 • Дозволяє фізично відокремити мережі камер від мереж клієнтів.
Mx_CyberSecurity_930x550
Mx_img_CyberPatch_190607_1860x550px
MOBOTIX HUB повністю відповідає вимогам GDPR:

 

 • Маскування приватного життя - вбудована функція для захисту приватного життя без шкоди для безпеки.
 • Управління ролями - гарантує, що тільки люди з відповідними повноваженнями можуть отримати доступ до певних даних.
Виняткові стандарти безпеки камер MOBOTIX
Рішення MOBOTIX отримали безліч нагород за відмінну кібербезпеку. Регулярні тести на проникнення, наприклад, імітація хакерських атак, використовуються для постійної перевірки систем з метою підтримки суворої кібербезпеки. Спеціально розроблена концепція MOBOTIX Cactus Concept забезпечує одні з кращих і найбільш надійних стандартів в області відеоспостереження.
Mx_img_CactusConcept_Cyber_1-blue_CMYK

Залишилися питання?

Зв'яжіться з нами і ми з радістю Вам допоможемо!