МОБІЛЬНЕ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ
Відеоспостереження, в більшості своїй, є завдання статична. А точніше завдання знімання відеоданих зі статичної точки. Вирішенням подібних запитів можуть бути будь-який з CCTV брендів зі своєю лінійкою камер. На скільки якісно кожен з виробників впорається з поставленими вимогами – інше питання. Але існують так само не менш важливі мобільні завдання відеоспостереження. І вже тут стандартного набору можливостей камер мало.
Прикладами таких завдань є: мобільний контроль вантажів, моніторинг / контроль мобільних груп (ППС, ДАІ, особиста охорона ітд.), Тимчасовий моніторинг периметра (розвідгрупи, охорона розташувань) і багато інших. Загальновідомі камери або системи відеоспостереження не впораються з подібним завданням з огляду на їх непристосованість до таких суворих умов експлуатації. Простими словами: то що призначене для роботи на стінці – не може працювати в русі. Вібростійкою, захищеність по пилу і вологи, розмір камери і об’єктиву – вага це недоліки стандартних брендів в подібних проектах.
Рішення, що минув випробування в складних завданнях – Mobotix. Німецька компанія в 2013 році представила унікальний продукт для реалізації самих нестандартних вимог. А саме, двухсенсорная багатофункціональна камера Mobotix S15D.
Цей пристрій являє собою універсальний комплекс відео і тепловізійного спостереження в умовах підвищеної небезпеки. Основна перевага даного комплексу це можливість контролювати дві незалежні зони від 1м. до 400 м. використовуючи всього лише PoE. Кожна S15D має можливість підключати два незалежних модуля камери. Це може бути тепловізійний модуль Mobotix, це може бути світлочутливий модуль з монохромного матрицею (0,0025 люкса) або кольоровий модуль з кутом огляду від 180 ° до 12 °. Дані модулі можуть комплектуватися в залежності від завдання.
З огляду на дуже зручний форм-фактор пристрою його модулі можуть встановлюватися навіть на рухомі спеціалізовані пристрої. Наприклад, реалізація контролю посилок однієї з логістичних компаній України. Корпоративний сканер штрих-коду достатнього розміру для установки на свій корпус модуля Mobotix. Даний конструктив дозволяє фіксувати всю візуальну інформацію під час стандартного процесу сканування штрих-коду. Це вирішує основну задачу – здійснювати пошук будь-якого вантажу за даними на декларації.
Ще одна реалізація – контроль роботи патрульно-постової служби МВС України.
Камера пише звук, що дозволяє з 100% точністю аналізувати будь-який інцидент. Так само важливо відзначити, що Mobotix використовує власний кодек MxPEG. Особливістю його роботи є можливість працювати у вузьких каналах передачі даних і отримувати чіткі стопкадр, за рахунок яких можемо точно ідентифікувати всю необхідну інформацію.
No Comments