м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Передове мобільне рішення для контролю доступу та управління персоналом – IXM MOBILE

IXM MOBILE

Платформа з функціями, призначеними для здорового доступу

IXM Mobile - це передове мобільне рішення для контролю доступу та управління персоналом, яке поєднує безконтактний здоровий доступ із зручністю платформи на базі смартфона. Кожна з його п'яти функцій сприяє створенню здоровішого та безпечнішого робочого місця без шкоди для швидкості, вартості чи точності. Розгорніть мобільні облікові дані для покращення безконтактного контролю доступу, увімкніть віддалену реєстрацію, щоб скоротити час, що витрачається на реєстрацію для розпізнавання осіб, або додайте питання атестації та перевірку життєвих показників для подальшого захисту здоров'я персоналу.
mobile-access-control

Дізнайтесь, що IXM Mobile може зробити для вас

smartphone-access-control
Так само зручно, як використання вашого смартфона
Всі функції IXM Mobile базуються на використанні смартфонів, тому для початку роботи достатньо мати базові знання про завантаження та використання програм. У сучасному світі смартфони завжди з нами, а це означає, що доступ до будівлі, облік робочого часу та медичне обстеження для ваших співробітників та відвідувачів знаходиться лише у кількох дотиках.
Захистіть здоров'я на робочому місці за допомогою скринінгу життєво важливих ознак
Скринінг життєво важливих показників дозволяє розширити можливості здорового доступу, додавши до існуючої системи здорового доступу частоту серцевих скорочень, насичення киснем, частоту дихання та багато іншого. Життєво важливі показники можна вимірювати як за допомогою смартфона кожної людини, так і за допомогою камери IXM TITAN для максимальної зручності.
healthy-vital-screening
custom-attestation-questions-with-ixm-mobile-scaled-1
Забезпечте відповідність вимогам за допомогою налаштованої анкети для атестації
Атестаційні питання з IXM Mobile налаштовуються в IXM WEB, тому ваш бізнес може переконатися, що співробітники та відвідувачі дотримуються всіх встановлених політик в галузі охорони здоров'я, безпеки тощо. Атестаційні питання можна заповнювати з дому за допомогою смартфона або безпосередньо на TITAN за допомогою голосових команд після прибуття на робоче місце.
Заощаджуйте час за допомогою віддаленої реєстрації осіб
Реєстрація великого штату співробітників для розпізнавання осіб на місці може тривати кілька годин. Скоротіть цей час до нуля, впровадивши віддалену реєстрацію осіб, що використовує алгоритм Invixium для реєстрації людей для розпізнавання осіб за допомогою IXM TITAN у будь-якому місці.
mobile-face-enrollement
reduce-plastic-with-digital-card
Скоротіть витрати та кількість пластику за допомогою цифрових карток
Перейдіть від традиційних смарт-карт до цифрових карт за допомогою IXM Mobile і залиште у минулому великі відходи пластику та щорічні витрати. Зберігаючись у програмі IXM Mobile, ваші співробітники та відвідувачі можуть отримати доступ до своїх облікових даних у будь-який час та в будь-якому місці.
Простий мобільний доступ за допомогою динамічного QR-коду
Динамічний QR-код - це простий у використанні обліковий запис, який розсилається електронною поштою вашим співробітникам і відвідувачам. Кожна людина отримує унікальний QR-код, який не вимагає завантаження IXM Mobile, що робить його найпростішим варіантом мобільного доступу. Динамічні QR-коди періодично змінюються, щоб запобігти копіюванню, крадіжці або обміну обліковими даними.
qr-code-mobile-access-control
time-and-money-saved
Економія часу та грошей для інших видів діяльності
Всі функції IXM Mobile доступні з будь-якого місця, включаючи віддалену реєстрацію для розпізнавання осіб, перевірку життєвих показників та питання атестації. Якщо попросити співробітників та відвідувачів виконати ці кроки для безконтактної реєстрації, можна значно скоротити час, що проводиться у потенційно переповнених вестибюлях, та звільнити час для працівників служби безпеки. Мобільні облікові дані - QR-код та цифрова карта - є більш дешевою та екологічно чистою альтернативою фізичним картам, що дозволяє скоротити витрати на друк, перевипуск та заміну.
Поліпшений захист для здоров'я персоналу
Коли здоровий доступ та облік робочого часу починається вдома, потенційно нездоровим людям можна дати вказівку взагалі не приходити на ваш здоровий робочий майданчик. Питання користувача для атестації та перевірка життєвих показників у поєднанні з перевіркою температури забезпечують до трьох рівнів перевірки здоров'я, щоб переконатися, що всі співробітники вашої будівлі почуваються здоровими та продуктивними.
healthy-access-control
mobile-app
Доступність програми
IXM Mobile можна безкоштовно завантажити з магазинів Apple App та Google Play. Зв'яжіться з нашою командою, щоб розпочати роботу з IXM Mobile та його функціями здорового доступу для вашого робочого місця.
Ліцензування та активація
Зв'яжіться з нами, щоб почати роботу з будь-якими новаторськими функціями, що пропонуються в IXM Mobile. Будь то ліцензії для використання в IXM Mobile або безпосередньо на TITAN, кожна програма ліцензується по-різному залежно від вашого сценарію використання та кількості користувачів, пристроїв та іншого.
Licensing-and-Activation