© ТОВ «Юнітоп», 1991 — 2021
+38 (050) 327 61 07, +38 (044) 524 524 8
info[at]unitop.ua

IP-Відеосистеми Mobotix

   
Компанія MOBOTIX є істинним піонером на світовому ринку. MOBOTIX відрізняється безкомпромісно надійними і інтелектуальними рішеннями, які при бажанні можна розширити практично без обмежень. Крім того, вони забезпечують інвестиційну безпеку в довгостроковій перспективі.

MOBOTIX для дверей і воріт Інтелектуальне рішення відеоспостереження для забезпечення безпеки і комфорту з важливими додатковими функціями. Відеотехнологія Hemispheric – основа дверного комунікатора з IP-відеокамерою високої роздільної здатності, яка своїм об’єктивом типу “риб’яче око” з кутом огляду 360 ° охоплює всю область входу без «мертвих зон». При дзвінку – для двостороннього зв’язку і відкривання дверей – встановлюється відео з’єднання з абонентськими станціями, в тому числі з будь-якої точки світу.
Модульна система забезпечує безпечне відкривання дверей без ключа за допомогою коду доступу, RFID-транспондера або смартфона. Завдяки інтелектуальній системі відеоаналізу дверний комунікатор реєструє руху в поле зору і підозрілі шуми, автоматично включає відеозапис для забезпечення доказів і негайно відправляє повідомлення мешканцям або в службу охорони. Поєднання декількох дверних комунікаторів, камер і додаткових пристроїв завдяки IP-стандарту дозволяє просто і недорого реалізувати індивідуальні рішення будь-якого розміру для контролю доступу.