м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Програмне Забезпечення CathexisVision

Набір програмного забезпечення CathexisVision для управління відеоспостереженням пропонує широкий спектр складних рішень для задоволення всіх вимог управління безпекою та інфраструктурою в широкому спектрі ринкових секторів. До таких секторів належать: роздрібна торгівля, банківська справа, гостинність, видобуток, освітні містечки, житлові та комерційні садиби, виробничі приміщення, охорона здоров'я, транспорт та логістика, нагляд за містом та багато інших.
Відкрита архітектура дозволяє безперешкодно інтегрувати IP-камери, сервери записів, інфраструктуру перегляду і сторонні системи.
Це надає клієнтам оптимальні рішення і максимальну віддачу від інвестицій. Програмне забезпечення CathexisVision Video Management Software може працювати як в операційних системах Windows, так і в Linux, і наша увага у «простоті використання» дозволила нам створити зручний інтерфейс, який полегшить ефективну і точну установку вашої системи.
Таким чином, незалежно від того, чи потрібно вам спостереження для одного об'єкта, мережі невеликих роздрібних магазинів, складної організації з торговими точками через кордони і континенти або для видобутку корисних копалин з тисячами камер, у програмного забезпечення CathexisVision Video Management Software є рішення для вас.
Просте налаштування
Можливість оновлення
Розумне спостереження
Прибуток на інвестиції

Програмне забезпечення управління відеоспостереженням CathexisVision упаковано в чотири пакети, щоб задовольнити ваші вимоги щодо безпеки та управління інфраструктурою

Lite
Єдиний серверний пакет

CathexisVision Lite
Камер на сайті: 48
Сервери запису: 1
Одночасне підключення: 3 макс

Professional
Сайт середнього та великого розміру

CathexisVision Professional
Камер на сайті: 150
Сервери запису: необмежено
Одночасне підключення: 10 макс

Core
Один серверний продукт

CathexisVision Core
Камер на сайті: 48
Сервери запису: 1
Одночасне підключення: 7 макс

Premium
WAN / великий сайт

CathexisVision Premium
Камер на сайті: необмежено
Сервери запису: необмежено
Одночасне підключення: Не обмежено

Завантажити CathexisVision 2020 Brochure

При однакових потужностях серверів FIBRENETIX саме VMS CATHEXISVision потребує найменше серверних ресурсів, тому навантаження на сервери при збільшенні камер з CATHEXIS відповідно менше, ніж у інших VMS.

програмне забезпечення

Завантажити пробну версію CathexisVision:

Максимум - 2 камери
Максимум - 2 дні запису

Форма для запиту демо ліцензії до 3х місяців на необмежену кількість камер та аналітики