м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 (050) 327 61 07
info@unitop.ua

Високоякісна тепловізійна камера M73 Thermal

Високоякісна тепловізійна камера M73 Thermal

Тепер камера M73 MOBOTIX 7 може оснащуватися модулями теплових сенсорів на 50 мк – навіть заднім числом! Завдяки збільшенню кількості пікселів за допомогою теплових модулів VGA можна виявити ще більше деталей, покрити ще більші площі і записати різницю температур з ще більших відстаней.
  • Легко дооснащуючі модулі термодатчиків 50 мк (Plug & Play)
  • З тепловим дозволом CIF або VGA, макс. 9 кадрів в секунду
  • 17 ° Теле- до 90 ° ширококутний тепловиї об’єктив
  • Додатково з технологією теплової радіометрії

M73 – високотехнологічна тепловізійна камера

Камери M73 інноваційного покоління MOBOTIX 7, оснащені технологією професійного аналізу та теплобачення, з індивідуально активізованими додатками та спеціально розробленими на замовлення рішеннями від світового співтовариства партнерів MOBOTIX, є початком вдосконаленого нового класу продуктивності та якості продукції. І це ще не все: камера MOBOTIX зберігає свою цінність на довгі роки. Аппаратне та програмне забезпечення відеосистеми MOBOTIX можна в будь-який час адаптувати та модернізувати для вирішення багатьох специфічних завдань. Завжди в співвідношенні з максимальною кібербезпекою. Вироблено в Німеччині.

Модулі термодатчика з роздільною здатністю VGA

Завдяки збільшеному розміру пікселів та збільшеному розміру зображення до 90 ° x 69 ° за допомогою теплових модулів VGA можна побачити більше деталей сцени, покрити більші площі (захист периметра) та виявити температуру різниці при більшій віддачі, при застосуванні варіантів CIF.

Технологія теплової радіометрії (TR)

Заздалегідь заданий аналіз критичних ситуацій та ініціювання наступних кроків:
  • Автоматичний сигнал тривоги, коли температура підвищується або падає нижче заданих показників
  • Одночасно можна налаштувати до 20 різних температурних явищ в діапазоні температур від -40 до 550 ° C

Змінні модулі термодатчика для M73

Завдяки модульній конструкції M73, модулі теплових датчиків для M73 можна замовляти окремо і вже постійно підключені до передньої панелі камери M73.

Охорона здоров’я: Виявлення температурних аномалій

Технологія MOBOTIX Thermal дозволяє вимірювати теплове випромінювання – навіть людей. Рішення MOBOTIX не замінює медичні прилади, але може допомогти в аналізі критичних ситуацій для прийняття рішення про подальші дії. З урахуванням умов навколишнього середовища і за допомогою чорного випромінювача можна дуже надійно виявити аномалії, після чого ідентифіковані особи можуть бути направлені на подальше обстеження. Можливий ризик зараження знижується.