м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 (050) 327 61 07
info@unitop.ua

Внутрішня станція MxDisplay +

MxDisplay +

MxDisplay + має зручний для користувача, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і підтримує управління одним торканням екрана, як в смартфоні. Він здійснює управління доступом до дверного комунікатора з IP-відеокамерою T26, всіх камерах MOBOTIX, а також управління доступом з обмеженням за часом для кожного входу, зчитує і записує інформацію RFID-транспондера, здійснює управління функціями «розумний будинок» і діє як центральний пристрій по подачі сигналів тривоги. Без ПК або додаткової інфраструктури.
  • Абонентська станція на базі IP для дверного комунікатора з IP- відеокамерою;
  • Сенсорний екран з інтуїтивно зрозумілим управлінням;
  • Корпус і панель управління в чорному або білому виконанні;
  • Доступний в погодостійких варіантах (IP65);
  • Відкривання дверей, двосторонній зв’язок RFID- і Wi-Fi-технології (2,4 і 5 ГГц);
  • Чудова якість передачі голосу завдяки широкосмуговому HD-аудіокодеку.
Настінний смартфон. Пропонується в наступних варіантах: чорний і білий, а також погодостійкий.

Обширна комплектація

Компактний пристрій, чудова різноманітність функцій

MxDisplay + являє собою багатофункціональну абонентську станцію з технологією Wi-Fi або RFID. Сенсорна скляна поверхня дозволяє здійснювати управління всією системою MOBOTIX. Кількома дотиками екрану можна переглядати відеосигнал з різних камер, отримувати свіжі відеоповідомлення або створювати нові карти-транспондери доступу для відвідувачів.

Функції

Швидкий перегляд подій

Один погляд на екран MxDisplay + дає відомості про кількість записаних подій. Кольорове маркування показує кількість прийнятих і відхилених спроб доступу. Швидкий пошук і відтворення записаних відео зі всіх дверних комунікаторів і камер дотиком пальця. Пошук кліпів простим дотиком пальця.

Функції

Контроль доступу

MxDisplay + дозволяє створювати нових користувачів, додавати і знову блокувати нові RFID-карти і коди доступу, а також визначати терміни дії окремих карт. Крім цього, ви визначаєте, яка карта які двері буде відкривати або які функції MxDisplay зможуть виконувати окремі користувачі.

Функції

Система управління «розумний дім»

Управління освітленням, жалюзі, камерами і можливо для користувача програмними кнопками, а також з MxDisplay +. Функція кімнатного терморегулятора дозволяє контролювати опалення або клапан підведення рідини до опалювача. Температуру можна визначити по підключеному прямо до MxDisplay + датчику.

Монтаж

Особливо легко монтується до стіни

MxDisplay + підходить для установки у відомі рамки і корпуси модулів дверних комунікаторів, а також у FlatMountFrame. Кілька пристроїв MxDisplay + можна легко об’єднати в бездротову мережу. Кожен MxDisplay живиться по PoE (Power over Ethernet – живлення від мережі Ethernet).