м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Відеокамера Mobotix v26 Indoor Dome

Відеокамера Mobotix v26 Indoor Dome3

Купольна камера v26 Indoor Dome

Купольна камера чорного або білого кольору може бути оснащена 6 різними об’єктивами MOBOTIX преміум-класу з високою роздільною здатністю і кутом огляду від 103 ° до 15 °.

Відеокамера Mobotix v26 Indoor Dome
  • системна платформа Mx6 з підтримкою H.264 і ONVIF;
  • запис на внутрішню карту MicroSD (стандартна пам’ять 4 ГБ);
  • проста установка на стелю, додатково можна замовити комплект для відкритої установки з аудіомодулем;
  • посилений захист від проникнення при замовленні додаткового антивандального комплекту;
  • ручна настройка кута нахилу об’єктиву від 0 ° до 90 °;
  • інструменти відеоаналізу MxAnalytics в стандартному комплекті;
  • вбудовані датчик удару і датчик температури.
Варіанти
Все включено

Комплектна система відеоспостереження, включаючи запис подій на SD-карту або в систему NAS, тривожну сигналізацію, професійну систему управління відео, а також систему аналізу відеоданих з картою інтенсивності руху та статистичними даними для об'єктів. Білий або чорний корпус камери v26 з вбудованим відеосенсором Moonlight для денної або нічної зйомки з роздільною здатністю 6 МП сумісний з усіма стандартними об'єктивами MOBOTIX з горизонтальним кутом огляду від 15 ° до 103 °.

Відеокамера Mobotix v26 Indoor Dome
Відеокамера Mobotix v26 Indoor Dome
Установка
Просто, швидко, безпечно

Як і всі моделі MOBOTIX для приміщень, камеру v26 можна встановити лише за кілька хвилин. Об'єктив можна легко замінити, корпус камери v26 регулюється як горизонтально, так і вертикально і забезпечує найкращий кут зору при установці на стіну або стелю.

Додаткове обладнання
Робить установку ще більш гнучкою
Антивандальний комплект
Якщо Вам потрібен додатковий захист
Додаткові комутаційні входи і виходи
MxIOBoard-IC на всіх камерах для приміщень

Двосторонній зв'язок з HD-звуком може бути реалізований на камері v26 за допомогою комплекту для відкритої установки з вбудованими гучномовцем і мікрофоном. У комбінації з новим кріпленням MxTubeMount модель v26 можна встановлювати в навісних конструкціях до 2 м, на так званих неструктурованих стелях, наприклад, в супермаркетах, аеропортах і т.д.

Для камери v26 з комплектом для відкритого монтажу і без нього пропонується також антивандальний комплект. Він складається з кільця з нержавіючої сталі і посиленого купола з полікарбонату, що забезпечує підвищений клас захисту до IK10 і, таким чином, повний захист корпусу камери.

MxIOBoard-IC - це плата розширення для всіх камер для приміщень моделей c26, i26, p26 і v26, що встановлюється на задній стороні камери або на платі камери. Плата розширення доповнює камеру двома входами і двома виходами з напругою 12 В. Виходи забезпечують безпосереднє переключення двох реле (наприклад, Eltako ER12-002-UC) і тим самим перемикання більш високих напруг і споживачів, таких як лампи або двигуни.

Залишилися питання?

Зв'яжіться з нами і ми з радістю Вам допоможемо!