м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Купольна камера v26 Indoor Dome

Установка

Просто, швидко, безпечно
Як і всі моделі MOBOTIX для приміщень, камеру v26 можна встановити лише за кілька хвилин. Об’єктив можна легко замінити, корпус камери v26 регулюється як горизонтально, так і вертикально і забезпечує найкращий кут зору при установці на стіну або стелю.

Додаткове обладнання

Робить установку ще більш гнучкою
Двосторонній зв’язок з HD-звуком може бути реалізований на камері v26 за допомогою комплекту для відкритої установки з вбудованими гучномовцем і мікрофоном. У комбінації з новим кріпленням MxTubeMount модель v26 можна встановлювати в навісних конструкціях до 2 м, на так званих неструктурованих стелях, наприклад, в супермаркетах, аеропортах і т.д.

Антивандальний комплект

Якщо Вам потрібен додатковий захист
Для камери v26 з комплектом для відкритого монтажу і без нього пропонується також антивандальний комплект. Він складається з кільця з нержавіючої сталі і посиленого купола з полікарбонату, що забезпечує підвищений клас захисту до IK10 і, таким чином, повний захист корпусу камери.

Додаткові комутаційні входи і виходи

MxIOBoard-IC на всіх камерах для приміщень
MxIOBoard-IC – це плата розширення для всіх камер для приміщень моделей c26, i26, p26 і v26, що встановлюється на задній стороні камери або на платі камери. Плата розширення доповнює камеру двома входами і двома виходами з напругою 12 В. Виходи забезпечують безпосереднє переключення двох реле (наприклад, Eltako ER12-002-UC) і тим самим перемикання більш високих напруг і споживачів, таких як лампи або двигуни.