м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Система 3060 Digital Cylinder

simons-voss-mood-zylinder-glas-30
Digital Cylinder
Цифровий циліндр поставляється у вигляді механічного циліндра. Але він може зробити набагато більше. Завдяки інтелектуальним електронним компонентам він точно знає, яке завдання стоїть перед ним в плані блокування та управління. Він доступний в широкому діапазоні версій і з різними функціями моніторингу та реєстрації. Він може працювати як в автономному режимі, так і в режимі онлайн в мережі WaveNet.
Простота установки і розширення
Модульна система 3060 дозволяє не тільки індивідуально підбирати системи замикання. Нова прибудова, більше дверей, додаткові функції управління: Будь-які зміни виконуються швидко і економічно завдяки бездротовій технології, що працює від акумулятора.
З активною і пасивною технологією, більш варіативний і безпечніший
SimonsVoss - єдиний виробник, який пропонує вам два засоби ідентифікації: "активний" транспондер і "пасивний" карту SmartCard. Працюючий від батареї транспондер, який працює як радіоключ, пропонує важливі переваги з точки зору безпеки та зручності.
Надійна якість і тривалий термін служби
Установки System 3060 максимально орієнтовані на майбутнє, оскільки кожен старий компонент залишається сумісним і функціональним з новою технологією. Компоненти цифрової системи відрізняються високою якістю матеріалів, технологій і дизайну, що є передумовою для повної функціональності і надійності.
Циліндр з двома ручками (Europrofil)
скуд
Стандартний циліндр: підходить, наприклад, для прохідних дверей в коридорах або для садових воріт, оскільки для відкриття дверей з обох сторін завжди потрібен транспондер або смарт-карта.
Подвійний циліндр Antipanik (Europrofil)
antipanik
Циліндр Antipanik був спеціально розроблений для використання в Antipanik замках, таких як ті, які використовуються на шляхах евакуації та порятунку. Він вільно обертається по обидва боки, тому замок можна замикати і відмикати по обидва боки за допомогою авторизованого транспондера. У разі паніки двері можна відкрити без транспондера або смарт-карти завдяки функції блокування від паніки. Його можна встановлювати тільки в ті замки, для яких він схвалений.
Подвійний циліндр DoorMonitoring (Europrofil)
скуд
Одна сторона циліндра знаходиться в постійному з'єднанні. Тому двері можуть бути відкриті з цього боку, зазвичай зсередини, без транспондера / SmartCard.
Популярні для вхідних дверей в офісах, квартирах і будинках.
Напівціліндр DoorMonitoring (Europrofil)
скуд
Цифровий напівциліндр версії DoorMonitoring встановлює нові стандарти в області безпеки майна. На додаток до функції замикання і контролю доступу, він забезпечує компактний моніторинг двері. Датчик в передньому гвинті контролює стан і зміни стану дверей.
Подвійний циліндр Comfort
Напівциліндр
Europrofil
скуд
Swiss round
скуд
Europrofil
скуд
Swiss round
скуд
Scandinavian oval
скуд
Одна сторона циліндра знаходиться в постійному з'єднанні. Тому двері можуть бути відкриті з цього боку, зазвичай зсередини, без транспондера / SmartCard. Популярні для вхідних дверей в офісах, квартирах і будинках.
Напівциліндр, наприклад, для використання в шафах, шафках і камерах зберігання. Цифровий самоблокуючий напівциліндр тепер доступний для установки в ручки з поворотним важелем. Поворотні ручки важелів в основному зустрічаються на розподільних і комутаційних шафах, а також серверних стійках в центрах обробки даних. Завдяки підпружиненому штовхачеві тепер можна заблокувати ручку поворотного важеля без транспондера або смарт-карти, натиснувши на штовхач.
скуд
скуд
Переваги цифрового замикаючого циліндра
  • Проста бездротова установка без свердління та бруду
  • Можна керувати за допомогою транспондера і смарт-карти
  • Вільно програмований, сумісний з WaveNet
  • Автоматичне протоколювання до 3 000 звернень
  • Контроль часового поясу
  • Тривалий термін служби батареї з можливістю виконання до 300 000 операцій
  • Інтегрований моніторинг дверей за допомогою DoorMonitoring
  • Поставляється в різних варіантах, наприклад, з допуском VdS, погодостійкістю, для антипанічних і протипожежних дверей, у вигляді напівциліндра
  • 3-ступінчаста система попередження про низький заряд акумулятора
  • Привабливий дизайн з маленькими ручками