м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Світлодіодні прожектори Emitlight

Компанія Emitlight виробляє повний спектр світлодіодних прожекторів інфрачервоного і білого світла для відеоспостереження та загального освітлення.
В освітлювачах Emitlight використовуються найвищі світлодіоди "Osram", які генерують найвищий потік світла по відношенню до споживаної енергії.
Технологія "3M VHB ™", яка використовується в освітлювачах Emitlight, забезпечує герметичність пристрою. Вона не дозволяє волозі проникати всередину корпусу зовні. Освітлювачі Emitlight відповідають стандарту IP67. Крім того, спеціальна мембрана Goretex ™ захищає прилад від перепадів тиску всередині нього, запобігає його деформації і забезпечує тривалу герметичність корпусу.
Освітлювачі Emitlight оснащені спеціальними лінзами, що направляють промені світла в потрібну сторону. Після вибору бажаного підсвічування є можливість збільшити її інтенсивність в певному місці.
ІЧ-освітлювачі Emitlight мають конструкцію unibody, яка представляє собою поєднання ефективної системи охолодження і особливо сучасного дизайну. Вона забезпечує стабільність і герметичність. Спеціально створений інноваційний корпус гарантує довгий термін служби приладу.
Передній скляний елемент освітлювачів Emitlight виготовлений з високоякісного матеріалу, який пропускає до 96% світла.
Освітлювачі Emitlight мають всі необхідні ключові функції і не відрізняються надмірною складністю. Тому їх відрізняє простота використання і налаштування.