м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Програмне забезпечення frogblue

frogblue ProjectApp

filter-software-2
frogblue ProjectApp – це конфігураційний додаток для професіоналів, які програмують наші розумні будинки та будівельні системи frogblue. frogblue ProjectApp можна використовувати для налаштування системи в експлуатацію та налаштування параметрів.
Додаток frogblue Project можна використовувати для запуску системи та її налаштування. Через технологію Bluetooth мережеве підключення або підключення до Інтернету не є необхідними в місці встановлення. Усі компоненти системи розпізнаються автоматично і відображаються, а потім можуть бути налаштовані відповідно до їх типу використання.
Використання чітких назв ще більше полегшує введення системи в дію. Користувачі керують системою за допомогою програми frogblueHome.
Компоненти системи розпізнаються автоматично та відображаються програмою. Налаштування, конфігурація та управління – це зрозуміло для кожного кліку або повзунка. Доступно для всіх поширених планшетів з операційними системами iOS або Android.

frogblue HomeApp

Додаток frogblue Home на смартфоні, планшеті та frogDisplay – це інтуїтивно зрозумілий додаток для управління бездротовою системою розумного будинку та будівлі для Android, iOS та ПК.
Незалежно від того, для світла, затемнення чи домофонів, цей додаток гарантує, що у вас все під контролем. Користувач має можливість самостійно та зручно визначати або коригувати сценарії за допомогою програми frogblue Home. Додаток Home спілкується з клемами безпосередньо і без будь-яких обхідних шляхів, а також керує світлом з блискавичною швидкістю через Bluetooth®. Також, звичайно, з віддалених місць через Інтернет та за допомогою Wi-Fi. Завжди зашифрований та захищений.
Програма Home налаштовується автоматично з програми Project, яку використовував установник для встановлення системи frogblue. Він одразу знає кімнати та назви світильників чи дверей. Це те, чого може досягти Розумний дім, коли все походить з одного джерела, як у frogblue.
csm_homeapp_af94d4137b-2