м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Інтегровані рішення для електроживлення і управління системами відеоспостереження та tlc

Доступні в двох варіантах, в залежності від доступних джерел живлення, вони є швидким і надійним рішенням для живлення і телеуправління PoE або DC пристроїв, таких як камери відеоспостереження і бездротові телекомунікаційні пристрої або wifi хот-споти.

199
Версія для вуличного освітлення
199х199
Версія для сонячних батарей
blurred abstract city tilt shift
2

Використання нових літієвих батарей LiFePo4 гарантує швидкі цикли перезарядки і тривалий термін служби батарей, що дозволяє скоротити займаний простір.

199

Вуличне освітлення

Коли основне електроживлення подається з перебоями, як у випадку з вуличними ліхтарями, SmartBox гарантуює безперервність енергії завдяки інтелектуальному управлінню циклами зарядки. Вбудований модуль SNMP дозволяє дистанційно контролювати стан зарядки системи і керувати автоматичними сигналами тривоги.

110
ПРИКЛАД
9

Нові промислові керовані комутатори дозволяють одночасно живити 24В і 48В POE-пристрої потужністю до 60 Вт (802.3BT). Вони також оснащені портами SFP.

199х199

Сонячні батареї

В разі повної відсутності постійних джерел енергії, версія з сонячними батареями дозволяє досягти ідеального балансу між споживанням і джерелом за рахунок використання сонячних батарей. Ідеально підходить для систем відеоспостереження на будівельних майданчиках, незаконних звалищах або аварійних систем tlc.

114

Повний контроль

Management

Програмне забезпечення IoT для контролю в реальному часі всіх значень енергії, температури, відкривання дверей і всіх значень датчиків навколишнього середовища, підключених до боксу Доступно безкоштовно на всіх SmartBox. Не потребує додаткового обладнання.

Smart City

Перетворіть свою систему відеоспостереження в проект "Розумне місто". На додаток до IoT-управління для змінних параметрів енергії, SmartBox підготовлений для розміщення датчиків температури, вологості CO2 і PM5 / PM10 і клієнтів Lorawan.

Монтажний комплект

Mounting2

Усі Smart Box поставляються в комплекті з міцним монтажним комплектом, що дозволяє спростити установку і гарантувати стійкість.

РОЗМІРИ