м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Skydio – Системи розслідування, спостереження, патрулювання з повітря (UAV)

Skydio 2+

КАМЕРА
4К60 HDR
БАТАРЕЯ
27 ХВИЛИН
ШВИДКІСТЬ
36 М/ГОД
ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПЕРЕШКОД
360°
ДАЛЬНІСТЬ (ДО)
6 КМ
ОБМЕЖЕНА ГАРАНТІЯ
1 РІК

KeyFrame™

Творчий інтелект для фантастичних кадрів

Створюйте неможливі рухи камери, плавні, точні та повторювані. Обирайте ключові кадри кількома дотиками, і Skydio Autonomy створить безперервну плавну траєкторію між ними. Кінематографія голлівудської якості у будь-якому місці та у будь-який час.

Найкращий автономний безпілотник з камерою для відеороликів "follow-me"

Одним із найпопулярніших навичок штучного інтелекту, яким відомі Skydio, є Motion Track. З'явившись у Skydio 2, Motion Track дозволяє дронам Skydio фіксувати людину або транспортний засіб і слідувати за ним, записуючи плавне кінематографічне відео, автономно уникаючи перешкод на шляху. Запуск цієї навички здійснюється лише парою натискань на програму Skydio.

Skydio Х2

АВТОНОМІЯ
Уникнення перешкод на 360°
КАМЕРА
4K60P HDR кольорова + FLIR® 320p thermal
БАТАРЕЯ
35 хвилин польоту
БЕЗПРОВІДНИЙ ДІАПАЗОН
6 км (5 ГГц) або 10 км (1,8 ГГц)
НІЧНІ ОПЕРАЦІЇ
GPS політ + стробоскопічне освітлення
ЛАНЦЮЖОК ПОСТАЧАННЯ
Відповідає вимогам NDAA
Проривна автономність Skydio Autonomy Enterprise у поєднанні з міцним, портативним планером, готовим до роботи вдень та вночі. Чудовий UAS для ситуаційної поінформованості, огляду активів та патрулювання з метою безпеки.
3Dscanvideo

Skydio 3D Scan™

Нещодавно анонсували Skydio 3D Scan™, перше у своєму роді програмне забезпечення для адаптивного сканування для автономної 3D-зйомки будь-якої структури або сцени з повним охопленням та надвисокою роздільною здатністю. Перегляньте захід, на якому Адам Брай (генеральний директор), Олден Джонс (віце-президент по роботі з клієнтами) та Айк Мартірос (віце-президент з автономності) представили 3D Scan світу з Космічного та ракетного центру США в Хантсвіллі, штат АЛ.

Skydio 3D Scan™

Складні конструкції. Ефективні інспекції.