м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Тепловізійна камера з двома об’єктивами Mobotix S16 Thermal

Тепловізійна камера з двома об'єктивами Mobotix S16 Thermal

Тепловізійна камера з двома об'єктивами Mobotix S16 Thermal

Без додаткового охолодження, підігріву або моторів PTZ камера S16 з двома тепловізійними відеомодулями споживає максимум 8 Вт. Як правило, кожну вже поставлену камеру S16 DualFlex можна дооснастити тепловізійними відеомодулями і, таким чином, - при необхідності навіть тимчасово - перетворити її в тепловізійну камеру топ-класу.

Тепловізійна камера з двома об'єктивами Mobotix S16 Thermal
  • Системна платформа Mx6 з підтримкою H.264 і ONVIF
  • Корпус S16 DualFlex з одним або двома тепловізійними відеомодулями
  • 18 варіантів модуля: с / без TR, три кути огляду, три дизайну корпусу
  • Будь-яка комбінація оптичних і тепловізійних відеомодулів
  • Ефективний навіть в абсолютній темряві датчик руху MxActivitySensor
  • Тепловізійна камера PoE з споживаною потужністю менше 8 Вт
  • Погодостійкий і міцний корпус камери (IP66, IK06)
Варіанти
Корпус з двома тепловізійними об'єктивами

S16 Thermal включає в себе корпус камери S16 DualFlex, який також підходить для оптичних відеомодулів. Для термографічних додатків до корпусу можна під'єднати один або два погодостійких тепловізійних відеомодулі. Тепловізійні відеомодулі представлені в двох виконаннях з трьома різними об'єктивами відповідно (з кутом огляду 45, 25 або 17 °) і з технологією теплової радіометрії для температурних подій.

Тепловізійна камера з двома об'єктивами Mobotix S16 Thermal
Тепловізійна камера з двома об’єктивами Mobotix S16 Thermal
Концепція
Більшої універсальності просто не буває

Модель S16 з тепловізійним (і) відеомодулем (ями) - це найбільш універсальна в світі тепловізійна камера з двома об'єктивами. За допомогою кабелю довжиною до трьох метрів до корпусу камери з можливістю прихованого монтажу можна під'єднати тепловізійні відеомодулі. Це забезпечує як спеціальний монтаж з урахуванням конкретних запитів клієнтів, так і ефективний контроль двох різних зон за допомогою всього однієї камери.

Стандартний тепловізійний модуль
Погодостійкість при монтажі без додаткових аксесуарів (IP66)
PTMount-Thermal
Ручний корпус Mini-Dome з вбудованим тепловізійним сенсором

Тепловізійні відеомодулі поставляються в комплекті з міцними металевими корпусами. Модулі надійно кріпляться завдяки регульованій притискній пластині з нержавіючої сталі в прихованих отворах в стіні або в пристроях (діаметр отвору від 48 до 53 мм). Максимально допустима товщина стіни 14 мм. Тепловізійний відеомодуль можна також закріпити окремо, використовуючи стандартні болти М4 і бічні різьбові отвори.

Погодостійкий модуль PTMount-Thermal (IP66), доступний в чорному або білому кольорі, від компанії MOBOTIX - це елегантне, компактне, непомітне і регульоване по трьох осях кріплення для купольної оптики, в яке на заводі інтегрується тепловізійний відеомодуль з технологією TR або без неї в трьох різних варіантах.

Низька сукупна вартість володіння
Висока надійність інвестицій завдяки випробуваним на практиці передових технологій
MxActivitySensor
Надточне розпізнавання руху на тепловізійному зображенні

Тепловізійні камери MOBOTIX споживають максимум 8 Вт. Живлення на камеру можна подавати через кабель за стандартом PoE, не витрачаючи особливих засобів, в температурному діапазоні від -30 до 60 ° С. Показник MTBF (середній час напрацювання на відмову) для тепловізійного датчика дуже високий - 80 000 експлуатаційних годин (більше 9 років!). На відміну від камер інших виробників тепловізійні камери MOBOTIX не мають обмежень гарантійного терміну.

MxActivitySensor в складі вбудованого ПЗ камери відмінно відстежує переміщення людей і автомобілів, так як дозволяє ще надійніше виключати перешкоди (переміщення «холодних» об'єктів - кущів, трави, води, хмар, хвиль і т.п.).

Залишилися питання?

Зв'яжіться з нами і ми з радістю Вам допоможемо!