м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Тепловізійна камера з двома об’єктивамиS16 Thermal

Концепція

Більшої універсальності просто не буває

Модель S16 з тепловізійним (і) відеомодулем (ями) – це найбільш універсальна в світі тепловізійна камера з двома об’єктивами. За допомогою кабелю довжиною до трьох метрів до корпусу камери з можливістю прихованого монтажу можна під’єднати тепловізійні відеомодулі. Це забезпечує як спеціальний монтаж з урахуванням конкретних запитів клієнтів, так і ефективний контроль двох різних зон за допомогою всього однієї камери.

Стандартний тепловізійний модуль

Погодостійкість при монтажі без додаткових аксесуарів (IP66)

Тепловізійні відеомодулі поставляються в комплекті з міцними металевими корпусами. Модулі надійно кріпляться завдяки регульованій притискній пластині з нержавіючої сталі в прихованих отворах в стіні або в пристроях (діаметр отвору від 48 до 53 мм). Максимально допустима товщина стіни 14 мм. Тепловізійний відеомодуль можна також закріпити окремо, використовуючи стандартні болти М4 і бічні різьбові отвори.

PTMount-Thermal

Ручний корпус Mini-Dome з вбудованим тепловізійним сенсором

Погодостійкий модуль PTMount-Thermal (IP66), доступний в чорному або білому кольорі, від компанії MOBOTIX – це елегантне, компактне, непомітне і регульоване по трьох осях кріплення для купольної оптики, в яке на заводі інтегрується тепловізійний відеомодуль з технологією TR або без неї в трьох різних варіантах.

Низька сукупна вартість володіння (англ. – Total Cost of Ownership, TCO)

Висока надійність інвестицій завдяки випробуваним на практиці передових технологій

Тепловізійні камери MOBOTIX споживають максимум 8 Вт. Живлення на камеру можна подавати через кабель за стандартом PoE, не витрачаючи особливих засобів, в температурному діапазоні від -30 до 60 ° С. Показник MTBF (середній час напрацювання на відмову) для тепловізійного датчика дуже високий – 80 000 експлуатаційних годин (більше 9 років!). На відміну від камер інших виробників тепловізійні камери MOBOTIX не мають обмежень гарантійного терміну.

MxActivitySensor

Надточне розпізнавання руху на тепловізійному зображенні

MxActivitySensor в складі вбудованого ПЗ камери відмінно відстежує переміщення людей і автомобілів, так як дозволяє ще надійніше виключати перешкоди (переміщення «холодних» об’єктів – кущів, трави, води, хмар, хвиль і т.п.).