Програмне забезпечення Mobotix

Все необхідне від одного виробника. Інтуїтивно зрозумілі і гнучкі програмні рішення MOBOTIX для відеоаналізу управління відео і обладнанням.

Компанія MOBOTIX – експерт в області програмного забезпечення охоронних IP-систем відеоспостереження, яке разом з також власною розробкою відмовостійкого апаратного забезпечення преміум-класу можна об’єднати в інтелектуальну комплексну систему. Для додатків безпеки будь-якого розміру без обмежень по кількості камер або користувачів. Як система управління відео, так і аналіз відеоданих є частиною системного вирішення MOBOTIX. Безкоштовні оновлення ПЗ протягом всього терміну своєї служби додатково забезпечують захист інвестицій і рентабельність.
Для забезпечення високої якості відео при малій смузі пропускання системи MOBOTIX використовують децентралізовану архітектуру. Ефективне апаратне і вбудоване ПЗ кожної камери автоматично здійснює управління інтелектуальним відеоаналізом, реєстрацією подій і розподілом пам’яті. Для інтеграції в системи сторонніх виробників камери MOBOTIX на сьогоднішній день підтримують стандарти ONVIF і H.264. Крім того, відеокодек MxPEG забезпечує найкращу якість зображень, використовуваних як докази, в важливих для безпеки додатках.