м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Поширені запитання frogblue

Frogblue

Frogblue - це компанія, що базується в регіоні Пфальц, Німеччина. Frogblue - інноваційний та динамічний розробник та постачальник інтелектуальних будівельних рішень на базі Bluetooth® та інтелектуальних будівельних технологій, які розробляються та виробляються за найвищими стандартами якості.
Frogblue був заснований доктором Ральфом Хінкелем та його сином Рене Хінкелем. Родина-засновник Хінкель знає все про інноваційні стартапи. Уже успішно засновано кілька високотехнологічних компаній, таких як Quadriga GmbH у 1990 році та MOBOTIX AG у 1999 році, яка вперше представила інтелектуальну мережеву камеру та напівсферичну 180-градусну технологію камери в 2007 році.
Компанія Frogblue була заснована в лютому 2017 року. Розробка продукту працює в Кайзерслаутерні більше 6 років, а продажі розпочались у вересні 2018 року.
В даний час працює> 50 працівників.
Інноваційне системне рішення повністю розроблено та виробляється у Німеччині.
Frogblue пропонує інтелектуальні будівельні рішення на основі Bluetooth®, які на 100% розроблені та виготовляються у Німеччині відповідно до найвищих стандартів якості. Система базується на інтелектуальних модулях управління, відомих як клеми, які встановлюються безпосередньо в прихованій розетці за кожною звичайною кнопкою освітлення / вимикачем. Модульне рішення швидко встановлюється, гнучко розширюється, енергоефективне та безпечне. Ні прокладка кабелю, комутаційні шафи чи центральні блоки не потрібні.
Frogblue забезпечує повну розумну будівельну систему, що складається з клем, дисплеїв, боксів та аксесуарів.
Клеми (самостійний контролер) лежать в основі кожної системи frogblue і встановлені в прихованих розетках безпосередньо за вимикачем світла з напругою 230 В. Клеми можуть перемикати, затемнювати, вимірювати або отримувати команди перемикання. Вони створюють основу мережі frogblue Bluetooth® і тому «віртуально» підключаються до інших клем за допомогою кабелю. Вони додатково передають повідомлення від інших клем, тим самим розширюючи їхній діапазон. Передача даних між клемами завжди виконується як зашифрована (128 біт), на додаток до шифрування Bluetooth®. Клеми розумні і не потребують центрального блоку або комутаційної шафи. Схвалення VDE гарантує відповідність вимогам протипожежного захисту та електробезпеки. Клеми дуже енергоефективні (0,2 Вт) і щомісяця реєструють споживання енергії своїх з'єднань.
Дисплеї мають мінімалістичний дизайн, плоский в дизайні з білого скла. Всіма функціями та сценаріями інтелектуального життя можна керувати за допомогою сенсорного екрану. Дисплеї безпосередньо спілкуються з клемами через Bluetooth®. Розміри всього 81 х 81 мм, дисплеї мають розмір лише вимикача світла, вміщуються всередину розетки. Вони включають датчик кімнатної температури, освітлення та наближення для спрацьовування тривог. Два входи можуть бути використані для контактів або вимикачів. Так званий «Смартфон на стіні» розширює систему для візуалізації, контролю доступу, виявлення руху, домофонів або відеодисплеїв. Завдяки Wi-Fi з’єднанню, він пропонує вам безпечний віддалений доступ за допомогою frogblue HomeApp. Розробляється аудіо варіант, як домофон.
Бокси - це погодостійкі клеми(IP65). Вони вимірюють зовнішню температуру, оснащені регулятором затемнення або приймають супутниковий час. Сигналізація управління будівлею передається за допомогою акустичних або візуальних сигналів. Встановлюваний розмір боксу дозволяє більше каналів управління, щоб він міг, наприклад вимкнути одночасно 5 освітлювальних приладів або клапанів теплої підлоги. Звичайні клеми також можуть бути встановлені в порожній розетці для захисту від атмосферних впливів.
Інновації - це наша сила, наприклад з frogKey. У цьому випадку "одна кнопка" контролює весь будинок. Світильники, жалюзі та двері. І завжди двері, від яких буде натискатися кнопка. Для цього є транспондер оснащений датчиком положення та датчиком жестів. Наведіть його вгору, і він вмикає світло, спрямовуєте його вниз, і реагують жалюзі, направляєте вперед горизонтально, і він відкриває двері. За допомогою активованого розпізнавання простору або кімнати транспондер frogblue перемикає освітлення лише в приміщенні, в якому він знаходиться в даний момент. У будь-якому положенні на кнопку можна натискати за шаблоном (наприклад, подвійне натискання), щоб розподілити інші функції, такі як центральна функція вимкнення для всієї будівлі. Звичайно, усі команди управління можна вільно налаштувати.
Крім того, існує frogLink. USB frogLink підключає мережу frogblue Bluetooth ™ на високій швидкості до ПК або служить шлюзом до інших систем, таких як, наприклад, Камери MOBOTIX ™. FrogMultiSense від акумулятора вимірює температуру в приміщенні, вологість повітря, яскравість та тиск повітря. Завдяки 10-річному часу роботи акумулятора, його можна встановити саме там, де це потрібно, де опалення потрібно регулювати. Він оснащений двома магнітними контактами, правою та лівою, для виявлення дверей та вікон. FrogWindow, що працює від акумулятора, встановлюється безпосередньо у віконному профілі та оснащений перехідниками для найбільш поширених виробничих марок. Чотири інтегровані магнітні контакти забезпечують різні положення магнітів. Датчик положення, закріплений на створці вікна, розрізняє, нахилене чи відкрите вікно. Вібрація також може викликати сигнал тривоги як варіант. Погодостійкий frogBoxGPS отримує поточний час від супутників GPS. Він також вимірює зовнішню температуру та зовнішню яскравість. Це дозволяє регулювати опалення відповідно до погодних умов і включати світло в сутінках. За допомогою перемикаючих входів можна інтегрувати зовнішній датчик вітру та детектор руху. Frogblue HomeApp на смартфоні, планшеті та frogDisplay - це інтуїтивно зрозумілий додаток для управління бездротовою системою Smart Home & Building від Frogblue. Незалежно від світла, затемнення або домофонів, цей додаток гарантує, що у вас все під контролем. Користувач має можливість самостійно та з комфортом визначати або коригувати сценарії, використовуючи програму frogblueHome, без необхідності знову звертатися до експертів. Програма frogblue ProjectApp для планшета або ПК - це програма для конфігурації для професіонала, який хоче запрограмувати нашу систему розумного будинку та будівництва frogblue. frogblueProject можна використовувати для введення системи в експлуатацію та її налаштування. Через технологію Bluetooth мережеве підключення або підключення до Інтернету не є необхідними в місці встановлення. Усі компоненти системи будуть розпізнані автоматично та відображені, а згодом можуть бути налаштовані відповідно до їх цілей.
Атрибути рішення на основі Bluetooth® є гнучкими, простими, зручними та безпечними. Frogblue доступний для всіх і може бути розширений з однієї клеми до сотні в будь-який час, при новому будівництві або для модернізації існуючих будівель. Frogblue простий у встановленні, не вимагає комутаційної шафи, місця на розподільній платі, а також ІТ-технологій чи хмари, що вимагають сервісного обслуговування. Підключення живлення (230 В) - це все, що потрібно клемі. Frogblue спілкується по бездротовій мережі, але не є рішенням на основі радіо. На додаток до Bluetooth®, frogblue додатково шифрує повідомлення Bluetooth® ще раз із 128 бітами та надає їм відмітку часу, яка відповідає точності до секунди. Крім того, використання енергозберігаючого Bluetooth® LE (з низьким енергоспоживанням) є значно більшим захистом від перешкод, ніж Wi-Fi та радіо. Стандартні вимикачі / кнопки світла від усіх виробників сумісні з frogblue. Найвищі можливі стандарти якості завдяки розробці та виробництву в Німеччині. Дозвіл VDE додатково гарантує відповідність вимогам протипожежного захисту та електробезпеки. Модульне та децентралізоване рішення від frogblue має зелений колір. Середнє споживання енергії на клему становить 0,2 Вт. При затемненні до 600 Вт клеми навіть не стають теплими на дотик. Наша запатентована технологія забезпечує це, і це заощаджує енергію одночасно. Так само кожен електрик знає, що більш охолоджені вироби служать довше. Frogblue пропонує безкоштовні програми для всіх операційних систем для конфігурації (frogblue ProjectApp) та управління (frogblue HomeApp) для рішення.
Досить стандартного кабелю з глибоко прихованими гніздами (60 мм).
Навіть коли клема має дуже компактну конструкцію, все одно потрібна глибока розетка, встановлена врівень. Однак установка також може бути виконана, наприклад у підвісній стелі в розподільній коробці або біля розетки лампи.
Електричні прилади можуть встановлювати та збирати лише кваліфіковані електрики.
Так, існуючі перемикачі та існуючі кнопки все ще можуть бути використані. Ми рекомендуємо кнопки, щоб використовувати весь спектр функцій (наприклад, затемнення, утримуючи та відпускаючи кнопку, кілька кліків тощо).
• Модульне та децентралізоване рішення забезпечує будь-яку гнучкість після введення в експлуатацію та максимальну розширюваність. • У новій будівлі використання компонентів frogblue може заощадити багато часу та зусиль на встановлення основного кабелю, оскільки ми не використовуємо центральний сервер.
Нашою системою можна керувати через існуючі кабелі. Підключення живлення (230 В) - це все, що потрібно клемі.
Для конфігурації та введення в експлуатацію вам знадобиться frogblue ProjectApp. Це працює на планшетах Android або iOS (не на смартфонах) та ПК / ноутбуках. (Увага: ПК для Windows вимагає frogLink).
Ми рекомендуємо використовувати максимум один пристрій (планшет) із frogblue ProjectApp. Frogblue HomeApp можна використовувати на будь-якій кількості кінцевих пристроїв.
IP-камера може бути інтегрована через frogLink та підключена за допомогою стандартного інтерфейсу Onvif frogDisplay. Це дозволяє відображати, переглядати та відтворювати будь-яку систему моніторингу камери безпосередньо на frogDisplay.
FrogKNX підключений до кабелю управління KNX як міст і створює дротову систему як бездротову. Таким чином, існуючу систему KNX можна гнучко розширити за допомогою приводів frogblue, диммерів, а також модулів датчиків та модулів перемикачів. Перевага для клієнтів KNX, які хочуть згодом розширити свій Розумний дім, не пропускаючи нові кабелі. Але також для спеціалістів-електриків: він може працювати у своєму звичайному середовищі встановлення, оскільки frogKNX можна налаштувати безпосередньо за допомогою програмного забезпечення ETS5 KNX.
Так, можуть бути створені різні мережі, але лише відповідний користувач може керувати власною системою frogblue.
Типовий діапазон відкритого поля - до 50 метрів. Можна припустити діапазон в десять метрів у будинках, оскільки тип, властивості та кількість стін впливатимуть на дальність. Однак кожна клема діє як ретранслятор і розширює діапазон завдяки технології frogblue MeshNetwork.
Усі освітлювальні прилади, які підходять для систем з регульованою зворотною фазою: frogDim1-3 і frogDim1-0 - це універсальні диммери для перемикання та затемнення для всіх схвалених джерел світла, схвалених контролем зворотної фази. Контроль фази дозволений лише для індуктивних навантажень. frogDim2-2 - регулятор яскравості зворотного керування фазою (регулювання фази лише з новим оновленням)
FrogRelay можна використовувати для управління жалюзі та тентів.
До позицій можна підійти. Визначення цього буде виконано за допомогою ProjectApp. Крім того, кінцеве положення мотору жалюзі визначатиме параметри відкривання та закривання.
Приводи frogblue можуть перемикати до 400 Вт на канал. Модулі реле frogblue можуть переключати загальну потужність до 1200 Вт. Диммер frogblue може перемикати та затемнювати до 300 Вт світлодіодних навантажень на канал.
Ні, захисне заземлення не потрібно.
Так. Інші продукти також можуть бути інтегровані на кожен комутаційний вхід клеми (наприклад, детектори руху, монітори вітру, метеостанції тощо).
Ні. Якщо перемикач натискати довше, це активує функцію затемнення. Ви можете налаштувати, чи буде світло затемненим. І це може відрізнятися вночі, ніж, наприклад, вдень.
Звичайні освітлювальні прилади (лампочки, галогенні лампи, світлодіоди) від усіх виробників сумісні з frogblue.
Так, потрібні фаза (L) і нульовий провідник (N).
Усі дисплеї, frogBoxGPS, а також frogMultiSense можуть вимірювати температуру.
Глобальний стандарт, який реалізований у багатьох пристроях (автомобільна, фітнес, медицина, аудіо). Вбудований у кожен смартфон та планшет. Значно менше схильний до перешкод, ніж Wi-Fi та радіо. Зашифровано як стандартизоване. Зниження споживання енергії. Великий радіус дії завдяки мережі frogblue Bluetooth LE mesh.
Сама клема продовжує працювати, але виходи будуть відключені, щоб більше не тік струм.
Проекти frogblue захищені паролем, а самі програми - ні.
Для буферування часу в системі встановлюється frogClock (буферизація протягом 5 днів) або frogDisplay (поточний час, коли живлення відновлюється через сервер, має бути налаштований WLAN).
На додаток до шифрування Bluetooth®, кожне повідомлення від клем шифрується 128-бітовим, що підвищує безпеку передачі даних. Усі переадресовані повідомлення також відповідно зашифровуються знову і отримують мітку часу з точністю до секунди. Тоді вони діють лише тоді, коли вони щойно були створені і не є старими повідомленнями. Запис та подальша передача будуть розпізнані та заблоковані. Також не потрібно підключатися до хмари, щоб використовувати рішення frogblue. Електрична безпека та протипожежний захист гарантовані користувачеві схваленням VDE. Це включає більше 100 тестів, і ми їх усі пройшли.
Можливо інтегрувати голосове управління через frogLink за допомогою зовнішнього рішення.
Дані проекту та конфігурації всіх модулів frogblue ми зберігаємо в одному файлі даних. Ніщо не може змішатися. Захищений паролем. Цю повну конфігурацію можна надіслати електронною поштою, зберегти на USB-накопичувач або заархівувати у самих клем.
Кожна клема з виходами містить журнал споживання енергії. Доступ можна отримати, наприклад через додаток.
Так. Проекти можуть бути повторно імпортовані / змінені в управлінні проектами.
Програма frogblue ProjectApp для конфігурації інсталятора. Frogblue HomeApp для роботи та простіші налаштування конфігурації для кінцевого користувача. Frogblue HomeApp працює на смартфонах та планшетах Android та iOS. Версія Bluetooth, а також реалізоване обладнання та операційна система впливають на з'єднання Bluetooth використовуваного пристрою (смартфон, планшет). Зверніть увагу, що через велику кількість пристроїв та виробників неможливо забезпечити повну функціональність Bluetooth. Якщо це може вплинути на ваш пристрій (смартфон, планшет), наш frogDisplay може підключитися до системи frogblue через WLAN.
Програма Frogblue ProjectApp доступна німецькою та англійською мовами. Frogblue HomeApp також доступний італійською, французькою, голландською, іспанською, японською, турецькою, російською та румунською мовами.
Поряд із кожним звичним перемикачем світла та кнопкою освітлення, смартфони та планшети можуть спілкуватися з клемами безпосередньо та без обхідних шляхів через Bluetooth®. Крім того, я також можу зручно керувати своїм розумним будинком / офісом за допомогою frogDisplay, «смартфона на стіні», через інтуїтивно зрозумілий користувальницький інтерфейс через дотик. Версія Bluetooth, а також реалізоване обладнання та операційна система впливають на з'єднання Bluetooth використовуваного пристрою (смартфон, планшет). Зверніть увагу, що через велику кількість пристроїв та виробників неможливо забезпечити повну функціональність Bluetooth. Якщо це може вплинути на ваш пристрій (смартфон, планшет), наш frogDisplay може підключитися до системи frogblue через WLAN.
FrogDisplay обладнаний шлюзом Wi-Fi. Це встановлює зв'язок між IP-мережею та Bluetooth®. За необхідності доступ до системи та керування ззовні здійснюється за допомогою підключення до Інтернету (наприклад, VPN через FRITZ! Box). Віддалений доступ необов’язковий. Спочатку система працюватиме в приватній мережі Bluetooth®.
Frogblue поширюється у всіх країнах, крім Китаю.
Оптовики електро; Спеціалізовані електротехнічні компанії; Архітектори та планувальники; Системні інтегратори; Фахівці з питань безпеки; Комерційні кінцеві споживачі; Приватні кінцеві клієнти.
Знак VDE на електричному приладі вказує на те, що він відповідає вимогам захисту та безпеки національних та міжнародних гармонізованих стандартів та директив, а крім того відповідає власним вимогам та стандартам VDE. Відповідно до VDE, тест VDE, таким чином, вважається "синонімом найвищої якості випробувань та найвищого стандарту безпеки в електротехніці". Якщо електричний прилад сертифіковано однією з марок VDE в Німеччині, звіт про випробування VDE також визнається в більшості інших європейських країн щодо процедур, які дозволяють мати власні національні знаки випробувань. Торгівлі, споживачам, користувачам та відповідальним за електробезпеку в компаніях радимо звертати увагу на цей знак VDE. Зрештою, лише знак СЕ не є гарантією безпеки. Знову і знову органам нагляду за ринком доводиться вилучати з ринку товари, які, незважаючи на знак СЕ, мають суттєві недоліки безпеки.