м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 (050) 327 61 07
info@unitop.ua

Камера p26 Indoor PT

Камера p26 Indoor PT

Камера p26, оснащена світлочутливим 6-Мп відеосенсором Moonlight і настроюється вручну об’єктивом (від дистанційного телеоб’єктива 15 ° до 180 ° Hemispheric), може використовуватися в будь-яких приміщеннях. Завдяки конкурентоспроможній ціні, повного набору функцій MOBOTIX і безкоштовного ПЗ MxManagementCenter система є одним з найпривабливіших рішень на ринку систем відеоспостереження для приміщень.
  • системна платформа Mx6 з підтримкою H.264 і ONVIF;
  • запис на внутрішню карту MicroSD (стандартна пам’ять 4 ГБ);
  • для установки на стелю, додатковий комплект для відкритої установки;
  • ручне управління функціями повороту і нахилу;
  • інструменти відеоаналізу MxAnalytics в стандартному комплекті;
  • варіанти з аудіопакетом (мікрофон і гучномовець);
  • вбудовані датчик удару і датчик температури.

Варіанти

Компактні стельові камери
Надкомпактна камера p26 з діаметром 12 см і відеосенсором для денної або нічної зйомки з роздільною здатністю 6 МП сумісна з стандартними об’єктивами від 15 ° до 103 °. Крім того, камера p26 пропонується також як у вигляді напівсферичної камери з кутом огляду 180 °. За допомогою вхідного в комплект ключа стандартні об’єктиви можна легко встановлювати і змінювати самостійно. Також доступні варіанти зі звуком.

Гнучка установка

Ручне управління функціями повороту і нахилу
Стельова камера p26 при установці може повертатися на 360 ° за рахунок власного об’єктива, який додатково нахиляється вручну. Кут нахилу щодо стелі приміщення становить від -5 ° до -45 °. Об’єктив можна легко і точно направити на спостережувану область. Камера p26 з об’єктивом 103 °, встановлена ​​в кутку приміщення, здатна охопити все приміщення, забезпечуючи високу роздільну здатність.

Інтелектуальне програмне забезпечення

MOBOTIX відрізняє велика комплектація
Камера p26 це комплектна охоронна система відеоспостереження з автоматичним записом подій, тривожною сигналізацією і професійним управлінням відео. Стандартна комплектація преміум-класу включає MxActivitySensor для вкрай надійного розпізнавання руху і
інструменти аналізу відеоданих MxAnalytics
з можливістю підрахунку об’єктів і
відображення карти інтенсивності руху.

Швидка установка

Краще рішення для підвісної стелі
Для установки камери p26 рекомендується використовувати стельові панелі товщиною не більше 26 мм, в яких висвердлюється круглий отвір діаметром 105 мм. Камера разом з приєднаним мережевим кабелем просто вставляється в отриманий отвір знизу і фіксується трьома піднятими пружинними скобами. Для бетонних стель MOBOTIX пропонує комплект для відкритої установки.

Області застосування

Професійна настінна камера для приміщень
Камера може використовуватися в будь-яких приміщеннях, наприклад, в торгових залах роздрібних магазинах і супермаркетах, в громадських будівлях, в установах охорони і освітніх установах, в виставкових залах, готелях, ресторанах і розважальних центрах, а також в житлових будинках або на виробництвах для спостереження за технологічними процесами.