м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Камера p26 Indoor PT

Гнучка установка

Ручне управління функціями повороту і нахилу
Стельова камера p26 при установці може повертатися на 360 ° за рахунок власного об’єктива, який додатково нахиляється вручну. Кут нахилу щодо стелі приміщення становить від -5 ° до -45 °. Об’єктив можна легко і точно направити на спостережувану область. Камера p26 з об’єктивом 103 °, встановлена ​​в кутку приміщення, здатна охопити все приміщення, забезпечуючи високу роздільну здатність.

Інтелектуальне програмне забезпечення

MOBOTIX відрізняє велика комплектація
Камера p26 це комплектна охоронна система відеоспостереження з автоматичним записом подій, тривожною сигналізацією і професійним управлінням відео. Стандартна комплектація преміум-класу включає MxActivitySensor для вкрай надійного розпізнавання руху і
інструменти аналізу відеоданих MxAnalytics
з можливістю підрахунку об’єктів і
відображення карти інтенсивності руху.

Швидка установка

Краще рішення для підвісної стелі
Для установки камери p26 рекомендується використовувати стельові панелі товщиною не більше 26 мм, в яких висвердлюється круглий отвір діаметром 105 мм. Камера разом з приєднаним мережевим кабелем просто вставляється в отриманий отвір знизу і фіксується трьома піднятими пружинними скобами. Для бетонних стель MOBOTIX пропонує комплект для відкритої установки.

Області застосування

Професійна настінна камера для приміщень
Камера може використовуватися в будь-яких приміщеннях, наприклад, в торгових залах роздрібних магазинах і супермаркетах, в громадських будівлях, в установах охорони і освітніх установах, в виставкових залах, готелях, ресторанах і розважальних центрах, а також в житлових будинках або на виробництвах для спостереження за технологічними процесами.