м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Відеокамера Mobotix p26 Indoor PT

Відеокамера Mobotix p26 Indoor PT5

Камера p26 Indoor PT

Камера p26, оснащена світлочутливим 6-Мп відеосенсором Moonlight і настроюється вручну об’єктивом (від дистанційного телеоб’єктива 15 ° до 180 ° Hemispheric), може використовуватися в будь-яких приміщеннях. Завдяки конкурентоспроможній ціні, повного набору функцій MOBOTIX і безкоштовного ПЗ MxManagementCenter система є одним з найпривабливіших рішень на ринку систем відеоспостереження для приміщень.

Відеокамера Mobotix p26 Indoor PT
  • системна платформа Mx6 з підтримкою H.264 і ONVIF;
  • запис на внутрішню карту MicroSD (стандартна пам’ять 4 ГБ);
  • для установки на стелю, додатковий комплект для відкритої установки;
  • ручне управління функціями повороту і нахилу;
  • інструменти відеоаналізу MxAnalytics в стандартному комплекті;
  • варіанти з аудіопакетом (мікрофон і гучномовець);
  • вбудовані датчик удару і датчик температури.
Варіанти
Компактні стельові камери

Надкомпактна камера p26 з діаметром 12 см і відеосенсором для денної або нічної зйомки з роздільною здатністю 6 МП сумісна з стандартними об'єктивами від 15 ° до 103 °. Крім того, камера p26 пропонується також як у вигляді напівсферичної камери з кутом огляду 180 °. За допомогою вхідного в комплект ключа стандартні об'єктиви можна легко встановлювати і змінювати самостійно. Також доступні варіанти зі звуком.

Відеокамера Mobotix p26 Indoor PT2
Відеокамера Mobotix p26 Indoor PT1
Гнучка установка
Ручне управління функціями повороту і нахилу

Стельова камера p26 при установці може повертатися на 360 ° за рахунок власного об'єктива, який додатково нахиляється вручну. Кут нахилу щодо стелі приміщення становить від -5 ° до -45 °. Об'єктив можна легко і точно направити на спостережувану область. Камера p26 з об'єктивом 103 °, встановлена ​​в кутку приміщення, здатна охопити все приміщення, забезпечуючи високу роздільну здатність.

Інтелектуальне програмне забезпечення
MOBOTIX відрізняє велика комплектація
Швидка установка
Краще рішення для підвісної стелі
Області застосування
Професійна настінна камера для приміщень

Камера p26 це комплектна охоронна система відеоспостереження з автоматичним записом подій, тривожною сигналізацією і професійним управлінням відео. Стандартна комплектація преміум-класу включає MxActivitySensor для вкрай надійного розпізнавання руху і інструменти аналізу відеоданих MxAnalytics з можливістю підрахунку об’єктів і відображення карти інтенсивності руху.

Для установки камери p26 рекомендується використовувати стельові панелі товщиною не більше 26 мм, в яких висвердлюється круглий отвір діаметром 105 мм. Камера разом з приєднаним мережевим кабелем просто вставляється в отриманий отвір знизу і фіксується трьома піднятими пружинними скобами. Для бетонних стель MOBOTIX пропонує комплект для відкритої установки.

Камера може використовуватися в будь-яких приміщеннях, наприклад, в торгових залах роздрібних магазинах і супермаркетах, в громадських будівлях, в установах охорони і освітніх установах, в виставкових залах, готелях, ресторанах і розважальних центрах, а також в житлових будинках або на виробництвах для спостереження за технологічними процесами.

Залишилися питання?

Зв'яжіться з нами і ми з радістю Вам допоможемо!