м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

MxThinClient

За допомогою мережевого кабелю MxThinClient підключається до вільного порту PoE-комутатора, з яким також з’єднана камера для трансляції зображення. MxThinClient з’єднується з екраном за допомогою кабелю HDMI. При додатковому підключенні маршрутизатора до комутатора на моніторі також можна переглядати зображення з віддалених камер, зв’язок з якими можливо встановити по Інтернету через сервіс Dynamic DNS.

Ефективно

Низькі експлуатаційні витрати

MxThinClient функціонує без ліцензії і не вимагає техобслуговування, споживає вкрай мало електроенергії (2 Вт), може легко забезпечуватися від джерела резервного живлення через PoE-комутатор і відрізняється стабільністю при завантаженні (швидкий і надійний автозапуск після переривання електроживлення). Мережевий пристрій активується і деактивується при підключенні і від’єднанні живлячого з’єднувального кабелю Ethernet. При розриві поточного з’єднання з камерою на екрані користувача відобразиться відповідна вказівка.

Просто

Для роботи пристрою не потрібен комп’ютер

Оскільки MxThinClient не вимагає елементів управління, таких як клавіатура і миша, а також пропонує тільки функцію спостереження, для нього відкриваються абсолютно особливі можливості використання. У магазині з потоком клієнтів, наприклад, на вхідній зоні для позначення наявного відеоспостереження (з метою запобігання крадіжок). Або в тому випадку, якщо не можна управляти відеосистемою, а можливо тільки транслювати пряме зображення з камери (мониторная стіна).

Інтелектуально

Для роботи пристрою не потрібен комп’ютер

MxThinClient також може передавати пряму трансляцію на монітор або телевізор з підключеної камери MOBOTIX, яка ініціювала подію на підставі поточної події (наприклад, при датчику MxActivitySensor). Зв’язок між камерою і MxThinClient здійснюється через систему MxMessageSystem.