м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

MxIRLight та MxSplitProtect

Найчастіше світлочутливі камери MOBOTIX можна використовувати без додаткового штучного освітлення. При повній темряві або слабкому освітленні менше 3 люкс (для порівняння: вуличне освітлення забезпечує освітленість ок. 10 люкс) доцільно використовувати довговічний погодостійкий інфрачервоний випромінювач MxIRLight, особливо для додатків з інтелектуальними функціями аналізу.

MxIRLight II

Непомітна безпека з великою дальністю дії

На відміну від звичайних джерел білого світла інфрачервоний випромінювач MxIRLight генерує світлові хвилі в діапазоні 860 нм. Дальність поширення світла становить до 120 м. Таке світло відмінно фіксує камера MOBOTIX з датчиком чорно-білого зображення, людське око сприймає інфрачервоне світло лише у вигляді червоного світіння на самому випромінювачі. Енергозберігаюча світлодіодна технологія (макс. 19 Вт, стандарт PoE +)

MxIRLight III

Автоматична система включення і виключення

MxIRLight потрібно підключити лише один раз, після цього за рахунок фотодатчика, прикріпленого зі зворотного боку корпусу, пристрій автоматично включається, якщо виміряна датчиком яскравість освітлення падає нижче порогового значення (3 люкс), і вимикається, якщо яскравість перевищує порогове значення на протязі 150 секунд. Переваги: ​​без потреби в ручному відключенні в денний час і без відключення при короткочасному збільшенні яскравості, наприклад при включенні настільної лампи, потраплянні світла від автомобільних фар, ударі блискавки тощо.

MxIRLight та MxSplitProtect

Простий монтаж

За допомогою комплекту монтажних хомутів інфрачервоний випромінювач MxIRLight монтується безпосередньо на настінне кріплення VarioFlex камери M16 або M26. За допомогою MxSplitProtect можна без прокладки додаткового дроту для випромінювача PoE експлуатувати встановлюючу найчастіше всього камеру M16 спільно з MxIRLight, підключивши їх по одному вже наявному мережевому проводу.

MxSplitProtect

Універсальний монтажний модуль для установки поза будівлею (IP66)

MxSplitProtect забезпечує підключення двох пристроїв IP / PoE із захистом від перенапруг до 4 кВ по одному мережевому проводу, приєднаного до живлячого PoE-комутатора. Крім установки нового обладнання, також можна без особливих витрат розширити вже наявні відеосистеми. Камери MOBOTIX серій M1x, M2x, D26, Q2x можна встановлювати безпосередньо на MxSplitProtect.

MxSplitProtectHR

Модуль з монтажною шиною для розподільного щита

Для підключення всередині приміщень двох пристроїв PoE (наприклад, камер MOBOTIX) за допомогою MxSplitProtect по одному мережевому кабелю Ethernet потрібні PoE-комутатор і модуль з монтажною шиною MxSplitProtectHR. Модуль передає дані і електроенергію від двох портів PoE на комутаторі на шість жил мережевого кабелю, які поза будівлею MxSplitProtect знову розподіляє на два пристрої.