м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

MultiSensor-TI виявлення пожежі до її виникнення

мульт сенсор

4 факторна система раннього виявлення пожежі MultiSensor-TI допоможе вам уникнути дорогих поломок. Крім виявлення пожежі, він також повідомляє про багато інших небезпек на ранній стадії і забезпечує безпеку вашого бізнесу

загоряння

Пожежі в технічних установках часто (> 50%) виникають через несправності електроустаткування і можуть мати безліч причин, таких як порушення ізоляції, надструми або неналежне обслуговування. У більшості випадків такі пожежі розвиваються протягом тривалого періоду часу - годин або навіть днів. Для того щоб виявити реальну пожежу або навіть "просто повзучий дефект" на ранній стадії, необхідна чутливо реагуюча система датчиків, оптимізована під параметри пожежі. Мультисенсор Kentix об'єднує велику кількість різних датчиків в одному пристрої з метою виявлення якомога більшої кількості небезпек.

ДЕТАЛЬНО ОПИСАНІ 4 ФАКТОРИ

ДОЗВОЛЯЮТЬ ВИЯВИТИ ПОЖЕЖУ ДО ЇЇ ВИНИКНЕННЯ

Датчик теплового зображення

Виявляє теплові вогнища і передає зображення для локалізації.

Високий профілактичний ефект, дуже раннє оповіщення, потрібty прямий огляд об'єкта/

Якість повітря (VOC)

Виявляє швидкі зміни або погіршення якості повітря.

Високий профілактичний ефект, дуже раннє оповіщення, потрібен прямий огляд об'єкта.

Чадний газ (CO)

Дуже чутливе вимірювання змісту CO. CO зазвичай поширюється в приміщенні. Вимірювання від 50 ppm.

Високий профілактичний ефект, дуже раннє оповіщення, потрібен прямий огляд об'єкта.

Датчик температури

Вимірює кут підйому температури і верхнє граничне значення (> 60 ° C) Важливе значення для оцінки розвитку пожежі, не вимагає прямого погляду на об'єкт.

мультисенсори скуд для оф
scan1212

1024 пікселів з оптикою 40 ° / 90 ° з германієвого скла

З роздільною здатністю 1024 пікселів і двома доступними кутами огляду 40 ° або 90 ° можна без проблем контролювати площі від 0,5 до 50 квадратних метрів. Високоякісна оптика з германієвого скла забезпечує малошумне вимірювання на відстані до 6 м.

KMS-TI-B-front-half
KMS-TI-B-back-messure-1-800x619

Компактні розміри, простий монтаж

MultiSensor розміром всього 90x90x45 мм поставляється з замикаючим монтажним кронштейном і кришкою для дрота. В ідеалі він монтується на стелі або стіні.

Живлення по Ethernet і зовнішні підключення (системна розетка)

Датчик просто інтегрується в мережу через Ethernet з PoE. Конфігурація здійснюється через HTTPS і вбудований веб-сервер. Крім того, MultiSensor має системний порт з двома входами / виходами для підключення зовнішніх периферійних пристроїв або сигналів тривоги.

KMS-LAN-B-ports-half-l-800x732
колір 600x498

Колір: чорний або білий?

Для непомітного монтажу в залежності від області застосування MultiSensor випускається в чорному і білому кольорі. Таким чином, датчик практично не помітний на темних або світлих поверхнях.