м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 (050) 327 61 07
info@unitop.ua

Додаток Mobotix Live

Робить ваш дверний комунікатор ще розумнішим. Безкоштовно для Android та iOS.

Більше не пропускайте жодного відвідувача завдяки спливаючим повідомленнями! Mobotix Live відображає повідомлення про дзвінок на дверному комунікаторі з IP-відеокамерою MOBOTIX і в прямій трансляції з камер MOBOTIX на вашому смартфоні або планшеті. Підтримує відкривання дверей, переговори за допомогою телефонної гарнітури, автоматичний пошук камер, пряму трансляцію, підключення камери по SSL і перегляд статусу з’єднання.
  • Відображає повідомлення про дзвінки на дверному комунікаторі з IP-відеокамерою MOBOTIX
  • Прямі трансляції з IP-відеокамери MOBOTIX з керованою жестами функцією TI (панорама / нахил / Збільшення)
  • Відкривання всіх дверей, переговори за допомогою телефонної гарнітури
  • Автоматичний пошук камер, пряма трансляція та підключення камери по SSL
  • Перегляд статусу з’єднання
  • Підтримка дистанційного включення і мобільних даних
  • Починаючи з iOS 8 і Android 2.3

Мобільний супутник

Максимум інформації, мінімум конфігурації

Обробка зображення, оцінка та запис виробляються безпосередньо в кожному дверному комунікаторі і камері. Об’єднані в мережу системи утворюють щось на зразок хмари даних, до якого звертається додаток, зручно надаючи потрібну інформацію. Швидка конфігурація записуваних подій проводиться в іншому місці (напр., MxDisplay + або програмне забезпечення камери).

Віддалений доступ

Доступ до дверного комунікатора та камерам з будь-якої точки світу

Зв’язок з стоячою біля дверей людиною або включення світла на відстані з будь-якої точки світу – сьогодні це вже реальність. Перш ніж за допомогою мобільних даних або інших мереж звертатися до свого дверного комунікатора або камер, необхідно налаштувати маршрутизатор на вхідну передачу даних і створити обліковий запис DynDNS.

Бездротове з’єднання

Широкосмуговий оптимізований доступ

Передача відео-та аудіо на додаток здійснюється також при високій роздільній здатності зображення з вкрай малою необхідною пропускною здатністю. При використанні бездротових мереж (Wi-Fi, 3G / 4G) на мобільних пристроях якість з’єднання не завжди стабільно аж до повного роз’єднання, через що не гарантовано, що всі події, наприклад дзвінки, будуть передаватися своєчасно. Тому компанія MOBOTIX рекомендує також використовувати дротову абонентську станцію, наприклад MxDisplay +.