місто Київ, проспект Науки 30, офіс 174
+38 044 524 524 8
info[at]unitop.ua

MOBOTIX 7

З платформою MOBOTIX 7 усе можливе

Децентралізована. Модульна. Індивідуальна.
MOBOTIX 7 встановлює нові стандарти для інтелектуальних технологій кращого відео.

Нескінченність вражає! Просто змішавши різні комбінації трьох основних кольорів – червоного, зеленого та синього – ви можете створити кожен мислимий колір на екрані. MOBOTIX застосовує цей принцип безмежної можливості та гнучкості в новій відкритій платформі відеосистеми: MOBOTIX 7. Це сигналізує про принциповий зсув у підході до відеоспостереження: За допомогою MOBOTIX 7 ви можете точно відобразити будь-які вимоги різних галузей. Безмежно масштабована, інтелектуальна та модульна завдяки підтримці програм, призначених за індивідуальним замовленням. Завдяки децентралізованій крайовій архітектурі, MOBOTIX використовує додатки, підтримувані штучним інтелектом та глибоким навчанням, щоб відкрити потенціал, що виходить далеко за рамки звичайних програм відеозахисту. Найсучаснішим інструментом, необхідним для реалізації таких можливостей, є висококласна камера M73. M73 встановлює абсолютно нові стандарти для інтелектуальних технологій кращого відео. Тонко оброблена. Міцна. Модульна. Кіберзахищена. З урахуванням ваших індивідуальних потреб сьогодні та завтра. Ласкаво просимо до вашого відкритого Всесвіту MOBOTIX 7!

 • Фокус на кібербезпеці та захисті даних;
 • Модульна та гнучка з безкомпромісною якістю до самих останніх деталей;
 • Нескінченні можливості з програмами на основі AI – інтелектуальні рішення для потреб кожного особисто.

Штучний інтелект (АІ) та глибоке навчання (DL)

Є чутки, що комп’ютери діють та вирішують самостійно. Це не зовсім так. Штучна нейронна мережа – це комп’ютерна система, яка моделюється після людського мозку. Але для початку потрібно багато даних, які були класифіковані людьми. Штучна нейронна мережа використовує імітаційне навчання, щоб зрозуміти, що люди роблять. Це дає можливість призначити вхідні дані вихідним даним. Це робиться за допомогою алгоритмів, наприклад, методів обчислення чи інструкцій щодо дії. Це призводить до складних мереж, які створюють нові і захоплюючі рішення знову і знову – в тому числі в додатках MOBOTIX: Програми, підтримувані штучним інтелектом і глибоким навчанням, відкривають нові рішення, наприклад. точніший підрахунок людей, диференційований за статтю та віком, якщо це необхідно. Завдяки виявленню об’єктів та людей у ​​реальному часі дії можна вжити швидко, наприклад, якщо хтось веде себе підозріло в аеропорту. Глибоке навчання та AI – це не просто безглуздий жаргон – це неймовірне джерело підтримки. Разом з нашими партнерами ми продовжуватимемо розвивати цей великий потенціал. Відповідальний, амбітний та сповнений ентузіазму.

Як будуть працювати додатки MOBOTIX

Відкритість платформи MOBOTIX 7 забезпечує унікальну індивідуальність. Завдяки своїй комбінованості та розширюваності користувачі можуть використовувати саме ті додатки, які їм потрібні у своїй відеосистемі, щоб задовольнити їхні потреби. Деякі програми попередньо встановлені як “Сертифіковані програми” на MOBOTIX M73. Ці внутрішні додатки та рішення від наших престижних партнерів, таких як AI-Tech та Visage Technologies, можна випробувати безкоштовно протягом 30 днів. Всі “Сертифіковані програми” явно перевірені та сертифіковані MOBOTIX. Тому вони також відповідають найвищим вимогам кібербезпеки. Вибір програм буде продовжувати зростати. Усі “Сертифіковані програми” можна отримати у партнерів MOBOTIX. Також партнерам, клієнтам або користувачам можна розробити та запрограмувати власні рішення, засновані на наборі програмного забезпечення для розробки програмного забезпечення MOBOTIX (SDK) та використовувати їх як “Спеціальні програми” для особливих вимог. Якщо вони сертифіковані MOBOTIX, інші клієнти також можуть придбати їх як “Сертифіковані програми”. Таким чином, розробники можуть відкривати додаткові джерела доходу за допомогою привабливих “Спеціальних додатків”.

Список програм MOBOTIX:

M73 – перша камера MOBOTIX з 3 модулями

M73 надзвичайно компактна, але забезпечує високу продуктивність, зокрема завдяки потужному Quad-Core-ARM Cortex-A53 процесору. Завдяки новій технології та вдосконаленій концепції кріплення, камера вперше пропонує місце для трьох сенсорних або функціональних модулів. Це робить M73 більш універсальною та гнучкою, ніж будь-яка інша камера MOBOTIX.
Звичайно, M73 відповідає поточним профілям ONVIF та пропонує гнучку підтримку кодеків з H.264 та H.265 (з Q2 / 2020), MxPEG + та MJPEG. Завдяки роздільній здатності 4K UHD, вона забезпечує яскраві зображення, яких ви очікуєте від камер MOBOTIX. А також вона виділяється надійністю завдяки надзвичайно стабільним робочим характеристикам: камера має вбудований детектор ударів та стійкість до температури від -40 ° до + 65 ° C, без будь-якого додаткового нагрівання чи вентиляції, що робить інтенсивним технічне обслуговування – що робить її винятково сильною.

Розроблена і побудована для того, щоб дбати про конкретні потреби користувачів

M73 – це просто найкраща та інноваційна система ІР-відео, яку MOBOTIX коли-небудь будував. Все в традиції оригіналу. І все ж абсолютно нове та унікальне. Розумна, гнучка та універсальна – M73 поєднує в собі всі ці функції. Вона вражає новітніми високоефективними системними технологіями та модульною підтримкою MOBOTIX App. M73 – це не просто камера, це набагато більше. На основі інтелектуальної системної платформи MOBOTIX 7 вона може задовольнити індивідуальні потреби кожного користувача. Тонко виготовлена та виконана під замовлення. M73 – це камера, яка є другою за рівнем продуктивності, функціональності, кібербезпеки та обчислювальних технологій. Це стосується також інноваційної системи кріплення для швидкого монтажу стін та стовпів, що економить час та гроші. Загалом, безкомпромісно компактний фотоапарат із блискучим зором та чудовим виглядом – розроблений Ескільдом Хансеном.

Проста збірка. Міцні матеріали. Витончена концепція.

Материнська плата M73 розміщена у високотехнологічному корпусі, виготовленому з порошкового алюмінію, доступного у двох різних кольорах. Вироблене тепло розсіюється назовні за допомогою металу, так що не потрібно активного охолодження.

Поєднайте системну технологію MOBOTIX з модулями на ваш вибір

 • до 3 функціональних та оптичних модулів для легкої самостійної збірки;
 • датчик зображення: 4K / 8MP (Tele, Standard та Wide Lens): кольоровий (день), B + W (ніч) або кольоровий з рухомим ІЧ-фільтром (день + ніч);
 • горизонтальний кут зображення від 95 ° до 15 ° (залежно від модуля);
 • модуль ІЧ-світла (850 нм, варіанти для теле-, стандартного та широкого об’єктива);
 • модуль MultiSense (PIR, температура, яскравість, шум) з 2 кварталу 2020 року;
 • аудіомодуль (мікрофон та динамік);
 • MOBOTIX App SDK (безкоштовний комплект для розробки програмного забезпечення для програмування індивідуальних спеціальних програм для M73);
 • усі наявні в даний час додатки попередньо встановлені та безкоштовні для використання протягом 30 днів;
 • настінний або стовповий монтаж, всередині і зовні;
 • рlug & play: оптичні модулі, які вже знаходяться у фокусі, працюють і взаємозамінні без монтажу камери.
Рішення точно зроблені для потреб різних галузей

Разом з партнерами MOBOTIX розробляє інтелектуальні рішення для цілого ряду вертикалей. Відеосистеми MOBOTIX створені для задоволення особливих та індивідуальних проблем наших клієнтів у конкретних сферах. У галузевих звітах MOBOTIX показує, як наші клієнти використовують найсучасніші відеотехнології завдяки гнучкій платформі MOBOTIX 7 та її незалежним від мережі додаткам, які інтегруються безпосередньо в програмне забезпечення камери; навіть у віддалених місцях. Подивіться, як можна захистити та оптимізувати виробничі процеси за допомогою MOBOTIX 7 та M73. Достовіртеся, як підвищується безпека у багатьох областях, а уникнення нещасних випадків та інцидентів. Системи MOBOTIX можуть навіть самостійно ініціювати складні контрзаходи, наприклад, замикаючи двері. Зробіть свою компанію більш ефективною, безпечнішою та успішнішою за допомогою платформи MOBOTIX 7.

Комунальні послуги, енергетика та видобуток

Інфраструктура виробництва та постачання енергії потребують спеціальних заходів безпеки та запобігання. Це єдиний спосіб забезпечити довгострокову надійну експлуатацію та охорону праці та запобігти перебоям у робочих процесах, пошкодженнях та відключеннях електроенергії. Антипроникні системи повинні функціонувати надійно, без помилок. Цю вимогу можна спеціально підтримати за допомогою програм MOBOTIX. Тривога спрацьовує лише тоді, коли людина перетинає певну послідовність віртуальних ліній. Технологія MOBOTIX App також дозволяє виявити підозрілу поведінку. Наприклад, якщо хтось знаходиться у чутливій зоні протягом тривалого періоду часу. Це дає можливість запобігти інцидентам заздалегідь.

Доречні додатки: MxAnalytics AI, MxActivitySensor AI, AI-Intrusion PRO, AI-Heat, AI-Loitering, AI-Fire, AI-Smoke, Visage Technologies Face Recognition

Промисловість та виробництво

Пожежа, нещасні випадки у виробничому процесі та вторгнення є головними ризиками для підприємств виробничого та промислового виробництва. Мета – надійно запобігти економічній шкоді та, зокрема, тілесних ушкоджень. За допомогою програм MOBOTIX дим та полум’я можна надійно виявити на ранньому етапі на відкритому повітрі, наприклад, на транспортних засобах та контейнерах, а також у приміщенні. Це дає можливість якнайшвидшого втручання. Існують також ефективні способи надійного спостереження за внутрішніми та зовнішніми зонами з метою вторгнення. Запобігання виробничому процесу є захоплюючим: наприклад, додатки підтримують відстеження очей. Це гарантує, що працівники в чутливих та небезпечних районах завжди працюють з відповідною увагою.

Доречні додатки: MxAnalytics AI, MxActivitySensor AI, AI-People, AI-Intrusion PRO, AI-Heat, AI-Loitering, AI-Fire, AI-Smoke, AI-Bio, Visage Technologies Face Recognition

Ідеальний захист людей та громадських місць

Будинки місцевого самоврядування та муніципалітету – зайняті хаби, як і музеї та концертні зали. Збільшення кількості громадських перевезень вимагає проведення різних заходів безпеки та контролю. Виконання інфраструктурних та організаційних завдань органів влади також має бути гарантовано постійно. Інноваційна відеосистема від MOBOTIX може використовувати вбудовані в камеру додатки на основі глибокого навчання та штучного інтелекту, щоб підрахувати кількість людей, які використовують певні входи або стежки. Черги також можна визначити. Система може використовувати додатки для надійного визначення покинутих або забутих предметів, таких як сумки або рюкзаки, і тоді будуть спрацьовувати тривожні сигнали.

Доречні додатки: MxAnalytics AI, MxActivitySensor AI, AI-People, AI-Heat, AI-Crowd, AI-Overcrowd, AI-Intrusion PRO, AI-Loitering, AI-Lost, AI-Fire, AI-Smoke, AI-Bio, Visage Technologies Face Recognition

Зробіть Ваші шляхи кращими за допомогою відеотехнологій

Добре функціонуюча транспортна інфраструктура – життєвий шлях повсякденного життя. Оператори громадського та приватного транспорту повинні захищати себе від вандалізму, крадіжок та насильства. Але безпека – це лише один аспект. Транспортні потоки, особливо на зайнятих дорогах, повинні спрямовуватися цілеспрямовано та розумно, щоб уникнути заторів та викидів. Сьогодні децентралізована, інтелектуальна технологія відеобезпеки MOBOTIX може зробити набагато більше, ніж просто чітко визначати насильницьких злочинців або графітістів на залізничних вокзалах. За допомогою MOBOTIX Apps можна заздалегідь уникнути ситуацій із переповненням. Процедури підрахунку та розпізнавання транспортних засобів також можуть використовуватися для вимірювання та контролю руху на дорогах окремо відповідно до типу транспортних засобів (машини, вантажівки, велосипеди). Оцінки транспортних потоків, густоти руху та поведінки учасників дорожнього руху дозволяють вживати цільових заходів для перетворення міст у розумні міста.

Доречні додакти: MxAnalytics AI, MxActivitySensor AI, AI-Heat, AI Occupancy, AI-Overoccupancy, AI-Loitering, AI-Lost, AI-Fire, AI-Smoke, AI-Road 3D, AI-Incident, AI-Parking, AI-Bio, AI-Spill, Visage Technologies Face Recognition

Як камери підвищують обслуговування клієнтів та продажі

Для багатьох найбільш очевидним роздрібним додатком є ​​запобігання крадіжок. Але це лише частина спектру. Насправді відеотехнологія MOBOTIX може допомогти роздрібним торговцям збільшити продажі та задоволення клієнтів. Наприклад, час очікування та переповненість областей можна виявити та оптимізувати. Біометричний аналіз відкриває абсолютно новий потенціал збуту. Знання статі, віку та тривалості перебування в магазині дає можливість провести ціннісний аналіз структури покупців. Теплові карти можуть надійно вимірювати та показувати потоки споживачів у середньо- та довгостроковій перспективі. Це забезпечує роздрібну торгівлю інформацією про гарячі точки та місця з низьким рівнем руху. Виходячи з цього, позиціонування продукції може бути націлене таким чином, щоб підвищити успіх у бізнесі. Захист проти запобігання крадіжкам, як і раніше, все ще залишається проблемою, яку можна вирішити надзвичайно надійно за допомогою камер MOBOTIX та їх інтелектуальної мультисенсорної технології.

Доречні додатки: MxAnalytics AI, MxActivitySensor AI, AI-People, AI-Heat, AI-Crowd, AI-Overcrowd, AI-Occupancy, AI-Overoccupancy, AI-Loitering, AI-Lost, AI-Fire, AI-Smoke, AI-Parking, AI-Bio, Visage Technologies Face Recognition

Охорона здоров’я – оптимізація процесів та допомога людям

Збільшення навантаження на медперсонал та відсутність кваліфікованого медперсоналу є центральним питанням у галузі охорони здоров’я. Сучасна технологія MOBOTIX може надати цільову підтримку. У будинках престарілих та лікарнях кімнати можуть бути обладнані інтелектуальними системами. Повідомлення надсилається автоматично, як тільки пацієнт або мешканець встає з ліжка або покине приміщення. Також можливо надійно виявити, чи людина впаде і залишиться на підлозі. Це дозволяє медперсоналу негайно втрутитися у випадку інциденту. У той же час, цей пакетний моніторинг скорочує непотрібні обходи та забезпечує спокій та тишу вночі. Контроль доступу також є важливою темою: у всіх медичних закладах є чутливі зони, до яких можуть входити лише уповноважені особи. У поєднанні зі своїми додатками відеосистеми MOBOTIX можуть застосовувати чіткі правила доступу з багатофакторною ідентифікацією з особливо високим рівнем надійності.

Доречні додатки: MxAnalytics AI, MxActivitySensor AI, AI-People, AI-Intrusion
PRO, AI-Lost, AI-Fire, AI-Smoke, AI-Bio, AI-Spill, Visage Technologies Face
Recognition

Освіта та наука – повна увага дітей до ефективнішого навчання

Кваліфікована та талановита молодь – це майбутнє нашого суспільства. Ефективне навчання вимагає спокою та орієнтації на основні. У цьому відношенні MOBOTIX виконує важливе завдання захисту учнів та студентів від відволікання. У минулому школи неодноразово були об’єктом зовнішніх атак. Інші небезпечні ситуації включають вандалізм та насильство серед самих студентів. За допомогою рішень MOBOTIX людей, які ведуть себе підозріло, можна вчасно визначити, наприклад, якщо вони залишаються незвично тривалий час у критичних районах. І всі входи можна ефективно контролювати, навіть без персоналу. Визнаючи та призначивши вік, стать або одяг, рухи конкретних осіб можна відстежувати цілеспрямовано. І, звичайно, раннє виявлення диму та пожежі – важливі інструменти для безпечного навчального середовища, особливо в школах.

Доречні додатки: MxAnalytics AI, MxActivitySensor AI, AI-People, AI-Crowd, AI-Overcrowd, AI-Occupancy, AI-Overoccupancy, AI-Intrusion PRO, AI-Loitering, AI-Lost, AI-Fire, AI-Smoke, AI-Parking, Visage Technologies Face Recognition