© ТОВ «Юнітоп», 1991 — 2021
+38 044 524 524 8
info[at]unitop.ua

Високоякісна камера MOBOTIX М73

Високоякісна камера MOBOTIX М73

Децентралізована. Модульна. Індивідуальна.

Нескінченність вражає! Просто змішавши різні комбінації трьох основних кольорів – червоного, зеленого та синього – ви можете створити кожен мислимий колір на екрані. MOBOTIX застосовує цей принцип безмежної можливості та гнучкості в новій відкритій платформі відеосистеми: MOBOTIX 7. Це сигналізує про принциповий зсув у підході до відеоспостереження: За допомогою MOBOTIX 7 ви можете точно відобразити будь-які вимоги різних галузей. Безмежно масштабована, інтелектуальна та модульна завдяки підтримці програм, призначених за індивідуальним замовленням. Завдяки децентралізованій крайовій архітектурі, MOBOTIX використовує додатки, підтримувані штучним інтелектом та глибоким навчанням, щоб відкрити потенціал, що виходить далеко за рамки звичайних програм відеозахисту. Найсучаснішим інструментом, необхідним для реалізації таких можливостей, є висококласна камера M73. M73 встановлює абсолютно нові стандарти для інтелектуальних технологій кращого відео. Тонко оброблена. Міцна. Модульна. Кіберзахищена. З урахуванням ваших індивідуальних потреб сьогодні та завтра. Ласкаво просимо до вашого відкритого Всесвіту MOBOTIX 7!
 • Фокус на кібербезпеці та захисті даних;
 • Модульна та гнучка з безкомпромісною якістю до самих останніх деталей;
 • Нескінченні можливості з програмами на основі AI – інтелектуальні рішення для потреб кожного особисто.

Штучний інтелект (АІ) та глибоке навчання (DL)

Є чутки, що комп’ютери діють та вирішують самостійно. Це не зовсім так. Штучна нейронна мережа – це комп’ютерна система, яка моделюється після людського мозку. Але для початку потрібно багато даних, які були класифіковані людьми. Штучна нейронна мережа використовує імітаційне навчання, щоб зрозуміти, що люди роблять. Це дає можливість призначити вхідні дані вихідним даним. Це робиться за допомогою алгоритмів, наприклад, методів обчислення чи інструкцій щодо дії. Це призводить до складних мереж, які створюють нові і захоплюючі рішення знову і знову – в тому числі в додатках MOBOTIX: Програми, підтримувані штучним інтелектом і глибоким навчанням, відкривають нові рішення, наприклад. точніший підрахунок людей, диференційований за статтю та віком, якщо це необхідно. Завдяки виявленню об’єктів та людей у ​​реальному часі дії можна вжити швидко, наприклад, якщо хтось веде себе підозріло в аеропорту. Глибоке навчання та AI – це не просто безглуздий жаргон – це неймовірне джерело підтримки. Разом з нашими партнерами ми продовжуватимемо розвивати цей великий потенціал. Відповідальний, амбітний та сповнений ентузіазму.

Як будуть працювати додатки MOBOTIX

Відкритість платформи MOBOTIX 7 забезпечує унікальну індивідуальність. Завдяки своїй комбінованості та розширюваності користувачі можуть використовувати саме ті додатки, які їм потрібні у своїй відеосистемі, щоб задовольнити їхні потреби. Деякі програми попередньо встановлені як “Сертифіковані програми” на MOBOTIX M73. Ці внутрішні додатки та рішення від наших престижних партнерів, таких як AI-Tech та Visage Technologies, можна випробувати безкоштовно протягом 30 днів. Всі “Сертифіковані програми” явно перевірені та сертифіковані MOBOTIX. Тому вони також відповідають найвищим вимогам кібербезпеки. Вибір програм буде продовжувати зростати. Усі “Сертифіковані програми” можна отримати у партнерів MOBOTIX. Також партнерам, клієнтам або користувачам можна розробити та запрограмувати власні рішення, засновані на наборі програмного забезпечення для розробки програмного забезпечення MOBOTIX (SDK) та використовувати їх як “Спеціальні програми” для особливих вимог. Якщо вони сертифіковані MOBOTIX, інші клієнти також можуть придбати їх як “Сертифіковані програми”. Таким чином, розробники можуть відкривати додаткові джерела доходу за допомогою привабливих “Спеціальних додатків”.

M73 – перша камера MOBOTIX з 3 модулями

M73 надзвичайно компактна, але забезпечує високу продуктивність, зокрема завдяки потужному Quad-Core-ARM Cortex-A53 процесору. Завдяки новій технології та вдосконаленій концепції кріплення, камера вперше пропонує місце для трьох сенсорних або функціональних модулів. Це робить M73 більш універсальною та гнучкою, ніж будь-яка інша камера MOBOTIX.
Звичайно, M73 відповідає поточним профілям ONVIF та пропонує гнучку підтримку кодеків з H.264 та H.265 (з Q2 / 2020), MxPEG + та MJPEG. Завдяки роздільній здатності 4K UHD, вона забезпечує яскраві зображення, яких ви очікуєте від камер MOBOTIX. А також вона виділяється надійністю завдяки надзвичайно стабільним робочим характеристикам: камера має вбудований детектор ударів та стійкість до температури від -40 ° до + 65 ° C, без будь-якого додаткового нагрівання чи вентиляції, що робить інтенсивним технічне обслуговування – що робить її винятково сильною.

Розроблена і побудована для того, щоб дбати про конкретні потреби користувачів

M73 – це просто найкраща та інноваційна система ІР-відео, яку MOBOTIX коли-небудь будував. Все в традиції оригіналу. І все ж абсолютно нове та унікальне. Розумна, гнучка та універсальна – M73 поєднує в собі всі ці функції. Вона вражає новітніми високоефективними системними технологіями та модульною підтримкою MOBOTIX App. M73 – це не просто камера, це набагато більше. На основі інтелектуальної системної платформи MOBOTIX 7 вона може задовольнити індивідуальні потреби кожного користувача. Тонко виготовлена та виконана під замовлення. M73 – це камера, яка є другою за рівнем продуктивності, функціональності, кібербезпеки та обчислювальних технологій. Це стосується також інноваційної системи кріплення для швидкого монтажу стін та стовпів, що економить час та гроші. Загалом, безкомпромісно компактний фотоапарат із блискучим зором та чудовим виглядом – розроблений Ескільдом Хансеном.

Проста збірка. Міцні матеріали. Витончена концепція.

Материнська плата M73 розміщена у високотехнологічному корпусі, виготовленому з порошкового алюмінію, доступного у двох різних кольорах. Вироблене тепло розсіюється назовні за допомогою металу, так що не потрібно активного охолодження.

Поєднайте системну технологію MOBOTIX з модулями на ваш вибір

 • до 3 функціональних та оптичних модулів для легкої самостійної збірки;
 • датчик зображення: 4K / 8MP (Tele, Standard та Wide Lens): кольоровий (день), B + W (ніч) або кольоровий з рухомим ІЧ-фільтром (день + ніч);
 • горизонтальний кут зображення від 95 ° до 15 ° (залежно від модуля);
 • модуль ІЧ-світла (850 нм, варіанти для теле-, стандартного та широкого об’єктива);
 • модуль MultiSense (PIR, температура, яскравість, шум) з 2 кварталу 2020 року;
 • аудіомодуль (мікрофон та динамік);
 • MOBOTIX App SDK (безкоштовний комплект для розробки програмного забезпечення для програмування індивідуальних спеціальних програм для M73);
 • усі наявні в даний час додатки попередньо встановлені та безкоштовні для використання протягом 30 днів;
 • настінний або стовповий монтаж, всередині і зовні;
 • рlug & play: оптичні модулі, які вже знаходяться у фокусі, працюють і взаємозамінні без монтажу камери.