м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Медіаконвертер Mobotix 2wire +

Медіаконвертер Mobotix 2wire +

Медіаконвертер Mobotix 2wire +

Підключення до мережі за стандартом PoE. За допомогою двожильного дроту. Mx2wire + дозволяє швидко і без зайвих витрат підключити обладнання до мережі за стандартом PoE через наявний двожильний провід. Тепер для підключення IP-камер і інших пристроїв з живленням по стандарту PoE дроти Ethernet більше не потрібні - навіть на відстані до 500 м! У комплект медіаконвертера Mx2wire + входять два модулі.

Медіаконвертер Mobotix 2wire +
  • Просте підключення кінцевих пристроїв по протоколу Ethernet зі швидкістю передачі даних 10/100 Мбіт (наприклад, IP-камери, IP-телефону)
  • Подача живлення для Mx2wire + через PoE / PoE + або від блоку живлення 48-57 В пост. струму і 600 мА
  • Для підключених кінцевих пристроїв забезпечується потужність до 13 Вт (клас PoE 3)
  • Передача даних на відстань до 500 м, швидкість передачі до 50 Мбіт / с в залежності від віддаленості
  • Замінює дорогу і тривалу процедуру з прокладання мережевих кабелів
  • Підвищена безпека даних за рахунок ефективного шифрування (AES-128)
  • Температура навколишнього середовища від -30 до 60 ° C
Економія коштів
Нове життя для старих проводів

У багатьох будинках є виведені з експлуатації телевізійні, телефонні та інші розподільні мережі. Тепер двожильні дроти можна під'єднати до медіаконвертера Mx2wire + і таким чином перетворити їх в мережеві лінії з підтримкою PoE для передачі даних і електропостачання. Після цього можна замінити стару аналогову камеру на інтелектуальну камеру MOBOTIX, не прокладаючи новий кабель.

Медіаконвертер Mobotix 2wire +
Медіаконвертер Mobotix 2wire +
IEEE 802.3af
Використання стандартів

На пристрій PoE, підключений до системи Mx2wire +, подається потужність до 13 Вт. Це відповідає вимогам стандарту IEEE 802.3af. Для власного енергопостачання Mx2wire + і постачання пристроїв PoE потрібна подача живлення через PoE-комутатор (клас 0 або 4 відповідно до IEEE 802.3af / at) або через блок живлення постійного струму (48-57 В, 600 мА).

Дані та параметри струму
Подовження мережі разом з PoE до 500 м

При наявності відповідного двожильного дроту Mx2wire + може передавати відеодані на відстань до 500 м. В залежності від якості і довжини кабелю швидкість передачі даних в деяких випадках може досягати 45 Мбіт / с. Якщо кабель також проводить струм, на кінцевий пристрій подається максимальна потужність 12 Вт.

Медіаконвертер Mobotix 2wire +
Медіаконвертер Mobotix 2wire +
Тільки передача даних
Можливість ще більшого подовження мережі без PoE (живлення через мережу Ethernet)

Через фізичні причини після досягнення певної довжини кабелю можуть передаватися тільки дані, без електроенергії. Навіть при установці без кінцевих пристроїв з живленням по стандарту PoE (наприклад, ПК) Mx2wire + значно збільшує дальність передачі даних в порівнянні зі стандартними мережами, якщо для додатка досить низькій швидкості передачі даних.

Установка
Установка навіть під відкритим небом при використанні гідроізоляції

Mx2wire + монтується на стіні або стелі (відкрита або прихована установка) в захищеному від вологи місці. Для забезпечення бездоганної роботи пристрою в більш суворих умовах і поза приміщеннями необхідно передбачити додаткові захисні заходи по герметизації, наприклад установку захисного корпуса або розміщення медіаконвертера в настінному кріпленні камер MOBOTIX для D1x / D2x / Q2x.

Медіаконвертер Mobotix 2wire +

Залишилися питання?

Зв'яжіться з нами і ми з радістю Вам допоможемо!