м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Тепловізійна камера Mobotix M16 Thermal

Тепловізійна камера Mobotix M16 Thermal

Тепловізійна камера Mobotix M16 Thermal

Удвічі надійніше. Навіть в абсолютній темряві. Інтелектуальна система відеоспостереження з вбудованим високопродуктивним тепловізійним сенсором має всі переваги камери M16. Завдяки двом об'єктивам, розташованим в безпосередній близькості один до одного, тут також є функція температурного накладення (накладення тепловізійного і оптичного зображень) для точної локалізації гарячих точок, наприклад тліючих пожеж, на видимому зображенні.

Тепловізійна камера Mobotix M16 Thermal
  • Системна платформа Mx6 з підтримкою H.264 і ONVIF
  • Висококласний вбудований тепловізійний сенсор з показником NETD 50 мк
  • Три варіанти: кут огляду 45, 25 або 17 °
  • Додатковий оптичний відеомодуль за вибором
  • Запис на внутрішню карту MicroSD (стандартна пам'ять 4 ГБ)
  • Вбудований мікрофон і гучномовець
  • Ефективний навіть в абсолютній темряві датчик руху MxActivitySensor
  • Тепловізійна камера PoE з споживаною потужністю менше 8 Вт
Варіанти
Погодостійка тепловізійна камера з двома сенсорами з підтримкою PoE

Завдяки модульній архітектурі платформа M16 володіє широкими можливостями. M16 Thermal поставляється з вбудованим тепловізійним сенсором і спеціальним об'єктивом, виготовленим з германію, з кутом огляду 45, 25 або 7 °. Другий оптичний відеомодуль для ідентифікації людей і об'єктів можна встановити додатково в будь-який час.

Тепловізійна камера Mobotix M16 Thermal
Тепловізійна камера Mobotix M16 Thermal
Економічне рішення
Захист периметра будівлі без додаткового освітлення

Компанія MOBOTIX створила ідеальне поєднання тепловізійної технології і оптичних датчиків з інтелектуальним вбудованим відеосенсором MxActivitySensor для автоматичного розпізнавання об'єктів і людей в повній темряві, на відстані сотень метрів і без додаткового освітлення.

Тепловізійна камера
Основна інформація I

Термографія - це безконтактний метод отримання зображення, який робить невидиме теплове випромінювання (середнього інфрачервоного діапазону) об'єкта або тіла видимим для людського ока. Під тепловим випромінюванням розуміється електромагнітне випромінювання, що виходить від об'єкта внаслідок його температури. Причиною є тепловий рух молекул об'єкта. Йдеться про прискорені заряди, які, згідно із законами термодинаміки, випускають випромінювання.

Тепловізійна камера Mobotix M16 Thermal
Тепловізійна камера Mobotix M16 Thermal
Тепловізійна камера
Основна інформація II

У термографії реєструється і відображається розподіл температур на поверхнях і предметах. Тепловізійні камери передають інформацію про інтенсивність тепла, використовуючи штучне забарвлення (синій = холодніше, червоний = тепліше). Дозвіл таких камер в пікселях істотно нижче, ніж у камер, призначених для видимого спектрального діапазону.

Накладення тепловізійного зображення
Швидка локалізація гарячих точок
NETD 50 мк
Високочутливий тепловізійний датчик MOBOTIX

При використанні другого оптичного відеомодуля камера в якості спеціальної функції може накладати тепловізійне зображення на оптичне. Таким чином можна своєчасно виявляти гарячі точки (наприклад, тліюча пожежа) на видимому зображенні, запобігаючи тим самим більшої шкоди.

Чим вище якість тепловізійної камери, тим краще здатність реєструвати і відображати навіть мінімальні перепади температур. Ця чутливість тепловізійного датчика визначається значенням еквівалентного шуму різниці температур (NETD), яка вимірюється в міллікельвінах. Системи MOBOTIX зі значенням NETD 50 мк можуть візуалізувати мінімальні перепади температур від 0,05 ° C в діапазоні від -40 до 550 ° C.

Залишилися питання?

Зв'яжіться з нами і ми з радістю Вам допоможемо!