м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Контроль доступу для офісів

Інтелектуальна безпека для офісів

скуд для офиса

Захистіть своїх співробітників, дані та інвентар

В офісних і ділових приміщеннях зберігаються конфіденційні дані і предмети, втрата яких може призвести до серйозних збитків і втрат. Відновлення та повторна закупівля стоять часу і грошей. У разі втрати конфіденційних даних можуть також виникнути штрафні санкції або втрата репутації. Дізнайтеся, як за допомогою технології Kentix MultiSensor® контролювати офісні приміщення на наявність до 37 небезпек.
смарт мониторинг
37
Виявлення до 37 небезпек на ранній стадії
Відстежуйте до 37 небезпечних фізичних факторів, таких як перегрів, вторгнення або пожежа, за допомогою технології MultiSensor - всього в одній системі.
Технологія Kentix MultiSensor, що складається всього з декількох компонентів, виявляє всі основні небезпечні фактори на ранній стадії і повідомляє про них до того, як відбудеться дорогий збій.
мультисенсори скуд для оф
смарт аксес

Хто, коли, де? Контроль доступу біля кожних дверей

Захист офісних і ділових приміщень і вміст в них конфіденційних даних від несанкціонованого доступу починається з дверей. При використанні традиційних систем замикання доступ не може бути зареєстрований, обмежений за часом або управлятися централізовано. Складне питання: Хто і коли має доступ в які приміщення?
З Kentix DoorLock ви отримуєте 100% контроль: Завдяки замикаючим компонентів майже для кожної двері і індивідуально настроюваних профілів користувачів за часом, ви в найкоротші терміни отримаєте рішення для доступу, що точно відповідає вашим потребам.

Необмежені можливості масштабування

infinity_loop-1
З Kentix AccessManager немає обмежень по кількості дверей і користувачів.
Будь-яка кількість AccessManager може бути об'єднано в мережу для створення системи з безліччю дверей.

Просте управління за допомогою LDAP, AD і журналу реєстрації

За допомогою профілів доступу і часу ви можете визначити, хто, коли і які двері може відкривати - легко імпортувати і синхронізувати через LDAP або AD (Active Directory), економлячи час і витрати на управління доступом. Кожному користувачеві може бути призначено будь-яку кількість профілів доступу. Це забезпечує максимальну гнучкість навіть для великих систем, не ускладнюючи і не заплутуючи їх.
Журнал реєстрації доступу надає огляд всіх бронювань, включаючи невдалі бронювання (наприклад, при недостатній авторизації).
ключ
смартпду

Вимірювання енергії та моніторинг електроживлення

Стабільне електроживлення - це основа вашої ІТ-інфраструктури та інфраструктури підприємства. Kentix SmartPDU забезпечують безперебійний моніторинг та легко інтегруються в існуючу системну середу. Перевагою є, з одного боку, гнучкий вибір між різними варіантами підключення і монтажу, а з іншого боку, проста інтеграція в IP-мережу без зовнішнього програмного забезпечення.
Kentix SmartPDU виконаний відповідно до найвищих стандартів електротехніки і гарантує найвищі струмові навантаження. Вимірювальна техніка відкалібрована MID і схвалена для виставлення рахунків клієнтам.
Споживана потужність (кВт · год)
Потужність (A)
Напруга, (В)
Частота (Гц)
Номінальна потужність (Вт, ВА, кВАр)
Коефіцієнт потужності
Обрив фази мережі

Ідеальне рішення для офісної стійки

Нова серія PDU Kentix була розроблена у співпраці з давніми клієнтами центрів обробки даних і відповідно до простих технічних вимог. Метою було розробити PDU, що відповідає основним вимогам надійної і відмовостійкої системи розподілу живлення. Kentix повністю зосередилися на використанні самих перевірених компонентів з області розподілу живлення і встановили тільки дійсно важливі функції. В результаті вийшов наднадійний PDU, який відповідає всім вимогам до вимірювання та моніторингу струму і може управлятися через сучасні інтерфейси (SNMP V2 / 3, JSON).