м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Комплексний захист для промисловості та логістики

Access_blink
100%

100% контроль за допомогою рішень на базі ІТ

Захист критично важливих інфраструктур і конфіденційних даних від несанкціонованого доступу починається з дверей. При використанні традиційних систем замикання доступ не може бути зареєстрований, обмежений за часом або управлятися централізовано. Складне питання: Хто і коли має доступ в які приміщення?
З замком Kentix DoorLock® ви отримуєте повний контроль: Завдяки різним варіантам відкривання дверей і індивідуально настроюєваних профілів користувачів за часом, ви можете в найкоротші терміни отримати рішення для доступу, що точно відповідає вашим потребам.

5000 користувачів на 16 000 дверей

За допомогою нашої простої у використанні мережевої та IT-системи DoorLock ви зможете в найкоротші терміни створити рішення для забезпечення доступу, яке можна розширювати практично нескінченно.
Особливості
Просте підключення до мережі і інтеграція
Повністю зашифрований
Перемикач постановки / зняття з охорони
Можливість управління через веб або додаток
Застосування
Для офісу, складу і промисловості
Внутрішнє і зовнішнє використання
Евакуаційні та протипожежні двері

Просте підключення до мережі і безшовна інтеграція в існуючі системи

1 2 3 4
Доступ (радіо)
Можливість переобладнання майже на всіх дверях
AccessManager
Централь для контрольованих дверей з радіусом дії близько 25 м
Web
Просте управління за допомогою будь-якого браузера
Додаток
Офіційний додаток Kentix для iPhone і Android

100% Масштабоване

121212121212

Всі доступи на увазі в будь-який час - з журналом доступу і тимчасовими профілями

Журнал реєстрації доступу надає огляд всіх бронювань, включаючи невдалі бронювання (наприклад, недостатня авторизація). Це дозволяє безпосередньо бачити, хто входив в приміщення в будь-який час. За допомогою простих функцій фільтрації можна обмежити вибірку певними днями, дверима і особами.
За допомогою профілів доступу і часу ви можете детально вказати, хто з користувачів має право відкривати ті чи інші двері в той чи інший час.
Профіль доступу завжди включає в себе вибраний часовий режим та одне або кілька дверей. Користувачеві може бути призначена будь-яка кількість профілів доступу. Це забезпечує максимальну гнучкість навіть в великих системах, не ускладнюючи і не заплутуючи їх.
Bildschirmfoto-2019-09-06-um-15.56.29-600x337 (1)
Bildschirmfoto-2019-09-09-um-09.52.18-2-600x337 (1)

Просте управління доступом - інтеграція Microsoft Active Directory (AD) і LDAP

Kentix DoorLock пропонує інтеграцію служб каталогів Microsoft Active Directory (AD) і LDAP. Облікові записи авторизації в Kentix DoorLock легко імпортуються і синхронізуються через AD або LDAP, що економить час і гроші при управлінні доступом.
Таким чином, авторизація доступу управляється централізовано і призначається або забороняється на основі профілів користувачів. На додаток до чистої авторизації, Active Directory також може використовуватися для централізованого прийняття рішень про те, хто і коли має доступ. Якщо роль співробітника в компанії змінилася, управління доступом автоматично отримує цю інформацію з центрального сервера.
Це полегшує управління доступом навіть у тих компаніях, де користувачі або повноваження часто змінюються.