м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Комплексний захист центру обробки даних

access02

Заощадити до 66% витрат за допомогою Kentix

Контейнерні центри обробки даних схильні до підвищеного ризику через відсутність присутності і збільшення відстані до станцій технічного обслуговування. Охоплення цих небезпек, таких як відключення мережі і електроживлення, пожежа або злом декількома системами часто призводить до високих витрат, як і самі небезпеки.
Система безпеки Kentix All-In-One об'єднує до ВОСЬМИ систем (контроль доступу, охоронна сигналізація, раннє виявлення пожежі, моніторинг навколишнього середовища, моніторинг сигналізації, моніторинг мережі, відеоспостереження, моніторинг PDU і електроживлення) в ОДНУ, виявляючи більше 40 загроз! Це робить її частиною базового обладнання кожної ІТ-інфраструктури - незалежно від того, чи є вона невеликим центром обробки даних, ретрансляційною станцією або розподіленим віддаленим контейнером.
Економічно ефективне рішення
Системні рішення Kentix дозволяють замінити окремі системи і добитися значної економії. Тематичні дослідження показують, що великі перевізники скоротили інвестиційні та експлуатаційні витрати до 66%. Крім того, можна значно скоротити кількість помилкових тривог і непотрібних поїздок.
Небезпеки
  • 50% відмов відбувається через технічні дефекти або людський фактор
  • Відновлювальні роботи, що вимагають великих витрат часу і коштів
  • Фізичні небезпеки, які загрожують не тільки вашим ІТ
  • Підвищена небезпека через відсутність присутності
Інтегровані системи
  • Моніторинг систем кондиціонування і ДБЖ в режимі реального часу
  • Постійна перевірка працездатності серверів
  • Повний моніторинг небезпек завдяки оригінальній технології Kentix MultiSensor
  • Негайне пересилання всіх повідомлень відповідальній особі

Проста організація мережі і управління контейнерами центру обробки даних

Access21
Рішення Kentix для захисту контейнерів забезпечують доступ до критично важливих інфраструктур з будь-якого місця і в будь-який час за допомогою інтегрованої хмари Kentix 360 ° Cloud.
Як в браузері, завдяки веб-інтерфейсу GUI, так і за допомогою мобільного додатку Kentix Mobile, центр тривоги у вашій кишені.
Розумний ЦОД