м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Kentix SmartScan

unit_17_KENTIX

Повернення до нормального життя в офісах і промисловості

Безпечно

 • Безконтактне вимірювання температури тіла, відсутність контактного забруднення
 • Захист від несанкціонованого доступу завдяки штучному інтелекту
 • Висока точність вимірювання, більше      1 000 точок вимірювання
 • Можливість роботи відповідно до вимог EU-GDPR, завдяки самовимірюванню

Зрозуміло

 • Самопояснювальне керівництво користувача завдяки інтелектуальній сенсорнії технології
 • Простий і гнучкий монтаж
 • Управління в реальному часі через веб-браузер для Porter
 • Автоматичне управління дверима або турнікетами

Швидко

 • Швидкий вимір менш ніж за 1 секунду
 • Висока пропускна здатність, до 700 осіб/год
 • Раннє виявлення виникаючих в регіоні вогнищ лихоманки
 • Установка Plug & Play через підключення PoE
smartscan1

Автоматичне вимірювання температури - SmartXcan - це самостійне, швидке і зручне вимірювання.

Kentix-SmartXcan-Flur-600x450

Більше 80% вимірювань температури недостатньо точні через занадто велику кількость змінних процесів і дають практично непридатні для використання значення вимірювань.

SmartXcan - це внесок в боротьбу з пандемією, і за цей час він був удостоєний багатьох нагород, добре протестований і проданий більш ніж в 40 країнах. Він допомагає зробити подорож в офіси і на виробничі підприємства більш безпечним і дає кожному можливість швидко перевірити температуру тіла - не тільки для виявлення COVID-19.

Цей невеликий високотехнологічний прилад вимірює температуру тіла, дотримуючись строгих рекомендацій по відстані і розташуванню голови завжди у внутрішній очниці, безпосередньо над ходом лицьовій артерії. При цьому немає небезпеки засліплення або випромінювання, яке може пошкодити око. Операція інтуїтивно зрозуміла і не вимагає пояснень, результати надійні і точні. Незалежні випробування порталу IPVM підтвердили точність вимірювання 0,3 ° C. Оскільки вимірювання безконтактне, нічого не потрібно дезінфікувати. Це економить час і гроші і робить вимір безпечним для користувача. Оскільки персональні дані не зберігаються, вимір також може працювати відповідно до Загального регламенту щодо захисту даних EU-GDPR.

У багатьох компаніях і організаціях це допомагає запобігти появі "гарячих точок" COVID-19 і дає співробітникам і відвідувачам можливість легко і безпечно проводити самоперевірку. Також відповідно до вимог щодо захисту даних.

ddmgermany-200x200

Виявлення інфікованих осіб має вирішальне значення

Для того щоб надовго знизити ризик поширення вірусних захворювань (COVID-19, грип та ін.) В громадських місцях і в той же час забезпечити краще прогнозування виникнення геогорячих точок, необхідно проводити раннє виявлення інфікованих осіб. Необхідно запобігти доступу цих осіб до будь-яких скупчень людей.

Вимірювання лихоманки - ефективний метод

Лихоманка - необов'язковий, неспецифічний симптом, але це дуже корисний інструмент скринінгу на такі інфекції, як коронавірус. Будь-яка інфекція, виявлена ​​на ранній стадії, потенційно може врятувати кілька життів. Тому вимірювання температури грає важливу роль у виявленні потенційно інфікованих людей.

Одна проста міра для багатьох застосувань

Автоматизоване, безпечне і інтуїтивно зрозуміле вимірювання температури в центральних, переважно електрично контрольованих, точках доступу до скупчень людей - важлива міра, яка була випробувана в багатьох регіонах ризику.

smscan
scan

Дуже просте керівництво користувача

При розробці приладу для Kentix було дуже важливо просте його використання. Для використання не потрібен обслуговуючий персонал. Точка вимірювання - наближення голови - вимірювання. Це робиться інтуїтивно, вимірювання підтверджується візуально і акустично всього за 0,6 секунди. Весь процес, включаючи наближення до SmartXcan, вимірювання і відхід, займає близько 3-5 секунд. Світлодіодна смуга показує результат безпосередньо зеленим або ЧЕРВОНИМ кольором. Залежно від налаштування на світлодіодній панелі можуть відображатися три температурних діапазони: підвищена температура, лихоманка або висока температура.

KMS-TI-FS_B_persp_OK
KMS-TI-FS_B_front_NOK-600x450

Точний процес вимірювання завдяки інтелектуальній технології датчиків

За допомогою 1 024 датчиків вимірювання температури відбувається у внутрішньому оці. Завдяки певному і завжди однаковому процесу ми добиваємося набагато більш відтвореного вимірювання в порівнянні з аналогічними методами. Завдяки додатковим алгоритмам глибокого навчання теплове зображення постійно навчається, а процес вимірювання оптимізується. Таким чином, деструктивні впливи можуть бути максимально ослаблені. Більше 1 000 виміряних значень дозволяють достовірно визначити температуру тіла.

SmartXcan вже успішно використовується тисячами компаній в більш ніж 40 країнах. Незалежні випробування підтвердили його високу точність вимірювання і безпеку застосування. Kentix SmartXcan зарекомендував себе як одне з найкращих рішень для скринінгу лихоманки на ринку завдяки високій точності процесу.

Повна система - відразу готова до використання

Датчик Kentix SmartXcan поставляється у вигляді повного комплекту. Настінний кронштейн, монтажний матеріал і кришки вже включені в комплект поставки. Для введення в експлуатацію потрібно тільки підключення до мережі з живлення через Ethernet (PoE). Через підключення до мережі та вбудований веб-сервер HTTPS доступ до пристрою можна отримати в будь-який час за допомогою ПК, планшета або смартфона. Таким чином, зміни або оновлення конфігурації можуть бути легко здійснені. Управління кількома пристроями, включаючи поширення конфігурації, легко можна реалізувати.

SmartScanSeitemitHalter-half
KMS-TI-B-front-messure-x6

Компактні розміри, проста установка

Маючи розміри всього 120 x 120 x 47 мм, датчик поставляється з замикаючим металевим кронштейном для настінного монтажу і кришкою дрота для запобігання несанкціонованого проникнення. В ідеалі установка проводиться на висоті 110-120 см. Таким чином, можлива установка без бар'єрів. В якості опції ми також пропонуємо дерев'яну підставку (стелу). За допомогою підставки SmartXcan з багатошарової деревини ви робите ваш Kentix SmartXcan самодостатнім і мобільним.

SmartAPI і зовнішні підключення спрощують інтеграцію

SmartXcan просто інтегрується в мережу через Ethernet з PoE, тому потрібен тільки один дріт. Через HTTPS і вбудований веб-сервер можна легко виконувати конфігурацію і майбутні оновлення. За допомогою REST API зовнішні системи можуть бути легко інтегровані на програмному рівні і управлятися в режимі реального часу через веб-гачки. Крім того, є системний порт з двома входами / виходами для електричного підключення зовнішніх систем, таких як системи управління дверима або системи одиночного управління.

fsanschlüsse-half
SmartXcan_RFID_Hand-2-600x600

Опціонально доступний з вбудованим зчитувачем RFID

Версія з вбудованим RFID-зчитувачем (Mifare DESFire) використовується для активації і призначення вимірювань особам. Особи створюються в системі управління користувачами за допомогою RFID-токена. Потім кожне вимірювання активно запускається шляхом пред'явлення RFID-токена. Вимірювання можуть бути повідомлені з присвоєнням персони. Повідомлення може бути відправлено по електронній пошті, SNMP або Web Hook. Результати вимірювань температури також можна переглянути в журналі SmartXcan. Управління користувачами також може здійснюватися через LDAP або Active Directory.