м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Kentix OS

kentix os 1

Простота налаштування. Простота експлуатації. Простота розгортання.

Системи від Kentix є ІТ-рішеннями і характеризуються простими у використанні веб-інтерфейсом GUI. Основою є операційна система KentixOS, структура якої однакова для всіх модулів системи.

У всі системи вже інтегровано програмне забезпечення для конфігурації та експлуатації. Для доступу до графічного веб-інтерфейсу потрібен тільки сучасний веб-браузер - зв'язок захищений по протоколу HTTPS. Після вибору мови ви можете відразу ж приступити до конфігурації.

Завдяки високій стандартизації програмних модулів, використання на всіх пристроях однакове, відмінності тільки в функціях - використовуються різні елементи управління. Як виробник ІТ-пристроїв, Kentix регулярно поставляє безкоштовні оновлення програмного забезпечення. Для того щоб ефективно управляти ними, пристрої пропонують централізоване розповсюдження програмного забезпечення.

Крім гнучкого веб-інтерфейсу GUI, існують також відповідні додатки для роботи через смартфон. Вони забезпечують безпечний і швидкий віддалений доступ через хмару Kentix360 без складної конфігурації.

Інтеграція з LDAP або AD

SmartAPI - REST API на основі JSON

SNMPv2/3 зі стандартизованої MIB

Повідомлення по електронній пошті

Адміністрування користувачів з керуванням авторизацією

WEBHOOKS - події на основі сервера (JSON, XML, CSV).

Проста функція оновлення через Web-GUI

Автоматичне резервне копіювання на SMB або SD-карту

KentixOS і штучний інтелект

KentixOS вже включає в себе архітектуру штучного інтелекту для машинного навчання. Додатки працюють на самих пристроях Kentix, як так званий крайовий ШІ, а не в віддаленому хмарному додатку. Це має безліч переваг, особливо в області технологій безпеки, дозволяючи швидко і самостійно приймати рішення на місці. В майбутньому ШІ стане невід'ємною частиною багатьох додатків Kentix і позбавить вас як користувача від необхідності приймати важливі рішення і спростить моніторинг складних інфраструктур.

Kentix SmartXcan - одне з перших додатків на основі ШІ для розпізнавання особи і положення. Це дозволяє уникнути неправильних вимірювань і підвищити точність вимірювань.

kentix os 2
kentix os 3
kentix os 4
kentix os 5
kentix os 6

Сучасна безпека IoT

Власні сертифікати SSL / TLS

Зв'язок через власні ключі API

Повністю зашифровано AES128

Регулярні оновлення безпеки

Моніторинг саботажу

Аутентифікація IEEE802.1.X

Kentix-Logo-OS
система кентикс для ос
api-sketchup-transparent-1-600x400

Що таке REST API?

REST API - це інтерфейс програмування, заснований на парадигмах і поведінці Всесвітньої павутини (WWW). Він досяг статусу промислового стандарту і використовується такими постачальниками, як AWS, VMware, Azure і багатьма постачальниками хмарних рішень. Таким чином, системи Kentix пропонують абсолютно нові можливості інтеграції і величезне розширення можливих застосувань в цифрових бізнес-моделях і хмарних рішеннях. Використання REST API Kentix є безкоштовним.

Що таке веб-гачки?

На додаток до API-замовлення через HTTP POST запит з використанням JSON об'єктів, доступні так звані веб-гачки для найбільш важливих системних подій, таких як тривоги, бронювання та системні повідомлення. Веб-гачки - це серверні події для негайної передачі подій. Їх особливість в тому, що вони можуть бути налаштовані за бажанням і не залежать від моделі даних. Вони можуть бути в форматі JSON або XML. Веб-гачки просто створюються через програмний інтерфейс (Web-GUI) відповідних пристроїв.