м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Зчитувач карт і мобільних пристроїв доступу – IXM VERTU

INVIXIUM випускає елегантний зчитувач карт і мобільних пристроїв доступу - IXM VERTU

RFID-access-control-invixium

IXM VERTU - продуманий зчитувач RFID-карт та мобільних пристроїв для доступу

Це сучасне, елегантне рішення підтримує новітні функції, такі як мобільні облікові дані, а також технологію багатокласових карток. Унікальний баланс безпеки та універсальності IXM VERTU робить його неймовірним вибором для підприємств будь-якого розміру.

invixium1

Широка фізична сумісність карток

VERTU - це багатофункціональний кард-рідер з підтримкою двочастотної (125 кГц / 13,56 МГц) технології RFID. Для того, щоб наш зчитувач можна було використовувати в різних умовах, ми розробили його таким чином, щоб він приймав всі найпопулярніші в галузі фізичні типи карт, включаючи EM Prox, MIFARE і DESFire.

Приймаються мобільні облікові дані

Окрім використання традиційних фізичних карток, VERTU також підтримує цифрові облікові дані за допомогою програми IXM Mobile, використовуючи Bluetooth Low Energy (BLE) та/або Near Field Communication (NFC) для смартфонів. Мобільні системи мають багато переваг, включаючи зниження операційних витрат, зменшення кількості пластикових відходів та підвищення рівня безпеки, оскільки мобільні облікові дані набагато складніше втратити або викрасти.

invixium2
invixium3

Захист за стандартом IP67

Телефон VERTU сертифікований за стандартом IP67, що означає, що він повністю захищений від проникнення пилу та води. Завдяки цьому VERTU може працювати навіть у найсуворіших умовах, зокрема на будівельних майданчиках, фабриках і на відкритому повітрі.

Тонкий, привабливий дизайн

Створений для задоволення потреб сучасних систем контролю доступу, VERTU має тонкий і елегантний дизайн, що дозволяє легко встановлювати його на стійку в невеликих приміщеннях і дверних коробках. Завдяки привабливому двокольоровому зовнішньому вигляду, доступному в різних колірних рішеннях, VERTU може доповнити будь-який стиль інтер'єру.

invixium4
invixium5

Варіанти захищеного зв'язку

VERTU підтримує різні режими зв'язку, такі як Wiegand або OSDP2, для безпечного зв'язку з будь-якою панеллю контролю доступу.

Конфігурація через простий додаток

Конфігурація Wiegand або OSDP легко виконується за допомогою мобільного додатку, що дозволяє завершити процес встановлення за лічені хвилини. Додавання та видалення користувачів, а також загальне керування пристроями VERTU також можна здійснювати за допомогою цієї ж програми.

invixium6
invixium7

Ступінь захисту від ударів IK08

Завдяки ударостійкості IK08 годинник VERTU витримує удар до 5 джоулів, що робить його ідеальним вибором не тільки для офісних будівель, але й для суворих умов роботи, наприклад, на заводах і нафто- та газопереробних підприємствах.

Архітектура мережі

invixium8