м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

IP-відеодомофон Mobotix T26

IP-відеодомофон Mobotix T26

Напівсферичний дверний комунікатор. Більше огляду, більше безпеки.

Напівсферичний дверний комунікатор з IP-відеокамерою високої роздільної здатності компанії MOBOTIX - це інноваційне, ефективне рішення, яке легко підключається. T26 розроблений з урахуванням вимог міжнародного стандарту відеотелефонії VoIP / SIP. Всі модулі, що встановлюються поза будівлею, погодостійкі, не вимагають обслуговування і можуть експлуатуватися при температурі від -30 до +50 ° C.

IP-відеодомофон Mobotix T26
  • Системна платформа Mx6 з підтримкою H.264 і ONVIF
  • Напівсферичний модульний дверний комунікатор з IP-відеокамерою
  • Доступ без ключа за допомогою передачі зашифрованих даних
  • Монтаж за допомогою кабелю Cat або двожильного кабелю
  • На вибір пропонуються чотири колірні рішення: білий, сріблястий, темно-сірий або чорний.
Т26 - модуль камери
Дверна камера зі зйомками без мертвих зон

Напівсферичний об'єктив з кутом огляду 360 охоплює всю область входу. Від стіни до стіни, від підлоги до стелі, без мертвих зон. Камера може авоматично записувати те, що відбувається, наприклад, при дзвінку в двері або при виникненні руху у двері. Вбудовані кнопки дзвінка і освітлення входу перетворюють модуль камери з абонентською станцією в компактний дверний комунікатор в базовому варіанті. Карта пам'яті MicroSD об'ємом 4 ГБ для запису 250 однохвилинних відеокліпів або 60 000 зображень у форматі VGA

IP-відеодомофон Mobotix T26
IP-відеодомофон Mobotix T26
BellRFID
Один модуль, який має від однієї до п'яти кнопок дзвінка

Погодостійкий модуль дзвінка забезпечує доступ без ключа за допомогою RFID-транспондера. Шість різних наборів кнопок дзвінка - при необхідності можна легко замінити. Натиснувши кнопку дзвінка, відвідувач може залишити повідомлення, яке господар прочитає вдома або дистанційно.

KeypadRFID
Відкривання дверей за допомогою введення коду або картою

Погодостійкий модуль KeypadRFID забезпечує доступ без ключа за допомогою RFID-транспондера і / або комбінації цифр, дзвінок при будь-якій кількості абонентських станцій за допомогою програмованих поєднань кнопок, а також конфігурацію дверного комунікатора без ПК. Включає функцію управління поштовою скринькою і транспондер в форматі чекової карти.

IP-відеодомофон Mobotix T26
IP-відеодомофон Mobotix T26
MX-DoorMaster
Модуль відкривання дверей з акумулятором резервного електроживлення

Наявний в додатковій комплектації захисний механізм MX-DoorMaster з пам'яттю кодів доступу, який запобігає відкриванню дверей за допомогою виривання і замикання з'єднувальних кабелів. Вбудований акумулятор подає живлення як на електричний замок дверей, так і на модуль доступу в зовнішній панелі відеодомофону, а також забезпечує доступ без ключа за допомогою транспондера або введення коду навіть при відсутності напруги живлення. Крім того, механізм відкривання дверей MX-DoorMaster може використовуватися як дверний дзвінок.

Інформаційний модуль
Також для підключення через двожильний провід

Інформаційний модуль є не тільки дисплеєм з підсвічуванням для відображення номера будинку, але опціонально може включати блок Mx2wire +. Він потрібен, коли зовнішня панель відеодомофона підключається не безпосередньо за допомогою дроту Ethernet, а за допомогою вже наявного дроти дзвінка і другого внутрішньобудинкового блоку Mx2wire + до перемикача PoE.

IP-відеодомофон Mobotix T26

Залишилися питання?

Зв'яжіться з нами і ми з радістю Вам допоможемо!