м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Інтерфейсні модулі і відеосенсори Mobotix

Інтерфейсні модулі і відеосенсори Mobotix

Компактність. Інтелект. Можливість комбінування.

З погодостійкими інтерфейсними модулями можна легко і без особливих витрат розширити систему безпеки. Для компактних пристроїв потрібна лише одна точка для монтажу, яку можна приховати, наприклад, за стінним кріпленням стандартної камери. Дані завжди передаються в зашифрованому вигляді - з модулем MxBus по двожильному проводу довжиною до 100 м.

Інтерфейсні модулі і відеосенсори Mobotix
  • Максимальна функціональність в погодостійкому корпусі (IP65, діапазон температур від -30 до 60 ° C)
  • Додаткові відеосенсори, запобіжні пристрої або монтажні пристосування
  • Споживана потужність всього 1 Вт на пристрій
  • Всі модулі в системі комбінуються один з одним
  • Модуль GPS-Box в якості ідеального сервера часу для всієї відеосистеми
  • Підключення до камери через MxBus, USB або Ethernet
  • Монтажне положення на відстані до 100 м від камери
Модуль захисту від перенапруги Overvoltage-Protection-Box
Мережевий роз'єм з функцією захисту від перенапруги

Модуль з мережевим з'днувачем дозволяє захистити камеру MOBOTIX від стрибків напруги до 4000В, викликаних, наприклад, коливаннями напруги в мережі, високовольтного навантаженням або непрямими ударами блискавки. Модуль підключається до мережі Ethernet за допомогою з'єднувального кабелю MOBOTIX (RJ45) або за допомогою одножильної клемної колодки і монтажного кабелю ETH.

Інтерфейсні модулі і відеосенсори Mobotix
Інтерфейсні модулі і відеосенсори Mobotix
Модуль NPA-Box
Погодостійкій інжектор

Network Power Adapter-Box (NPA) - це інтерфейсний модуль, що дозволяє підключати камеру до мережі передачі даних і джерела електроживлення по кручений парі (стандарт PoE). Підключається до зовнішніх блоків живлення або акумуляторів номіналом 12-57В пост.струму. Підходить для мобільних відеосистем з живленням від акумуляторів.

Модуль входу/ виходу/ 232-IO-Box
Додаткові входи і виходи

Завдяки своїй децентралізованої архітектурі відеорішень MOBOTIX легко вбудовуються в існуючу інфраструктуру, а також може розширюватися майже без будь-яких обмежень. Таким чином, побудова ефективної системи захисту може починатися з невеликого бюджету, після чого поступово розширювати її з урахуванням поточних потреб.

Інтерфейсні модулі і відеосенсори Mobotix
Інтерфейсні модулі і відеосенсори Mobotix
Модуль GPS-Box
Точний датчик часу і не тільки

Модуль оснащений датчиками температури і сутінків, які необхідні при експлуатації камери під відкритим небом. Крім того, модуль має сервер часу NTP, за допомогою якого здійснюється синхронізація системи. Інформація про стан, швидкості об'єктів, освітлення і температури може використовуватися вбудованим програмним забезпеченням камери для функцій відстеження та сигналізації. Підключення через двожильний провід (MxBus).

Модуль Proximity-Box
Радарний датчик руху

Завдяки інтегрованій радіолокаційній технології модуль MX-Proximity-Box розпізнає об'єкти, що наближаються і спрямування їх руху навіть крізь дерево, пластмасу або гіпсокартон. Систему доповнює пасивний інфрачервоний датчик руху (PIR). Найбільш ефективно система працює на відстані до 8 метрів.

Інтерфейсні модулі і відеосенсори Mobotix
Інтерфейсні модулі і відеосенсори Mobotix
Модуль BPA-Box
Підсилювач напруги для MxBus

Модуль Bus Power Adapter Box живить кожен модуль MxBus, підключений до камери. На модуль BPA подається зовнішнє живлення 24-48; В пост. струму. Вихідна потужність становить макс. 9 Вт, що дозволяє постачати електроенергію одночасно 7 модулів MxBus.

MxMultiSense
Виконання для установки всередині і зовні будівель

Мультисенсорний модуль встановлюється всередині або зовні будівель. Оснащений чотирма датчиками стану навколишнього середовища: пасивний інфрачервоний датчик руху (PIR), датчик освітленості, датчик температури і звуковий датчик (звуковий тиск). Підключення камери і подача живлення через MxBus. Проста установка у підвісній стелі: пристрій монтується в стандартні утримувачі для вбудованих світильників.

Інтерфейсні модулі і відеосенсори Mobotix

Залишилися питання?

Зв'яжіться з нами і ми з радістю Вам допоможемо!