Вівторок, 07 липня 2015

Внутрішні камери Mobotix

     Представляємо нову камеру p25 від німецького виробника MOBOTIX.

mobotix p25
 
     Камера p25, обладнана новим 6-мегапіксельним відеосенсором з технологією Moonlight, призначена для відеоспостереження в приміщеннях і має виняткову світлочутливість.
 
     Завдяки надзвичайно привабливій ціні, цілому набору, притаманних продукції MOBOTIX, унікальних функцій, програмному забезпеченню для управління відеосистемами MxMC від MOBOTIX, модель p25 очолює рейтинг найпривабливіших рішень для ринку систем відеоспостереження.

 

mx р25 

     Камеру можна легко встановити в необхідному положенні, так як поворот і нахил регулюються вручну. Модель p25 з телеоб'єктивом і 6-мегапіксельним відеосенсором дозволяє отримувати детальне зображення необхідної ділянки високої якості. Одна камера p25, обладнана об'єктивом з кутом огляду 90 °, при інсталяції в куті забезпечує повний огляд приміщення у високій роздільній здатності. Крім того, доступними є моделі з об'єктивом Hemispheric (360 °). Для всіх трьох моделей для приміщень (i25, c25, p25) пропонуються комплекти для відкритої установки, які дозволяють встановлювати камери на бетонній стелі. Також, у продажу є додатковий аудіонабір для підтримки двостороннього голосового зв'язку, що включає мікрофон та динамік.

3 
     Скористайтеся всіма перевагами нової лінійки камер MOBOTIX для приміщень. Нові камери  i25, с25 і р25 вже доступні для замовлення.