Вівторок, 03 березня 2015

Інструмент для аналізу відеоданих MxAnalytics

      Компанія MOBOTIX знову включає в комплект поставки камери та програмного забезпечення вбудований інструмент для аналізу відеоданих MxAnalytics!

Дане програмне забезпечення дозволяє отримувати цінну інформацію, яка може використовуватися, в тому числі, для оптимізації процесів або в маркетингових цілях. Програма MxAnalytics дозволяє збирати статистичні дані про поведінку об'єктів. Для цього необхідно визначити зони розпізнавання та статистичні коридори. Потім камера записує, як часто перетинається кожен статистичний коридор протягом певного періоду часу. Найбільш інтенсивно відвідувані місця в межах області розпізнавання виділяються на картах інтенсивності руху кольором.

Q25 Analytics 620 

      Запуск MxAnalytics — безкоштовне вдосконалення після оновлення програмного забезпечення

Програма MxAnalytics може вмикатися й вимикатися вручну, за допомогою сигналів або відповідно до запрограмованих часових періодів. Результати зберігаються кожні п'ятнадцять хвилин на вбудованій карті пам'яті, після чого їх можна експортувати вручну або автоматично, відповідно до певного графіку (профіль звітування). При безперервному аналізі для збереження даних потрібно приблизно 30 МБ на день або 1 ГБ в місяць внутрішньої пам'яті камери.

      Відображення часто відвідуваних зон на карті інтенсивності руху

Які входи в будівлю використовуються протягом дня? Скільки людей увійшло в приміщення і покинуло його? Скільки людей піднімається сходами, а скільки на ліфті? На які полки в магазині найбільше звертають увагу покупці у цю суботу? Перед якими картинами нового художника відвідувачі затримуються найдовше? Які зони в залі очікування аеропорту відвідують найчастіше в другій половині дня? Щоб відповісти на подібні питання, всі переміщення об’єктів певного розміру на зображенні прямої трансляції або в межах заздалегідь зазначеної області розпізнавання фіксуються а потім аналізуються. Інтенсивність переміщень можна побачити на карті інтенсивності руху за відповідним кольором.

      Підрахунок людей і об’єктів (статистичні коридори)

Визначте статистичні коридори на відповідних ділянках зображення прямої трансляції, щоб, наприклад, дізнатися, скільки покупців входить і виходить через двері магазина протягом тижня. Система записує як часто перетинається кожен статистичний коридор протягом певного періоду часу. Коректність результатів підрахунку залежить від наступних факторів:

 • чим більше схожі люди та об'єкти, які фіксуються в статистиці за розмірами і формою;
 • чим більше відстань між ними в просторі або в часі;
 • чим краще вони виділяються оптично на задньому фоні;
 • чим ближче до фокусу камери знаходиться статистичний коридор.

      Визначення статистичних коридорів в MxAnalytics

Щоб визначити три параметри: напрямок, довжину і ширину статистичного коридору на зображенні прямої трансляції, крім натискання на клавіші Shift і Ctrl потрібно всього лише три клацання кнопкою мишки.

 

current (1)

current

     MxAnalytics - основні переваги:

 • Оперативний і децентралізований аналіз в камері без навантаження на мережу;
 • Не потрібні додаткові пристрої, наприклад, обчислювальні пристрої та сервери;
 • Безкоштовне програмне забезпечення для аналізу відеоданих без обмежень у функціоналі;
 • Доступно для вже встановлених камер після оновлення вбудованого ПЗ;
 • Простота настройки й використання для клієнтів;
 • Автоматичні звіти по статистичному коридору й по карті інтенсивності руху;
 • Рішення статистичного коридору дозволяє враховувати тільки ті об'єкти, які рухаються певному напрямку;
 • Для кожної камери можна одночасно встановити і аналізувати до 16 різних статистичних коридорів.