Четвер, 05 лютого 2015

Відеоматеріали роботи тепловізора Mobotix

      Хочете дізнатися як виглядає теплове зображення через сенсор тепловізора МОВОТІХ? Проаналізувати роботу термокамери та можливості функцій програмного забезпечення?

      Термокамерам МОВОТІХ не є перешкодами ніч, дерева та кущі, дощ або туман, так як дія системи заснована на скануванні температурної різниці об'єктів і перетворенні отриманої інформації в видиме оком зображення. Додайте до цього передові розробки професійної відеоаналітики МОВОТІХ, а також перший в світі винахід - камеру що поєднала в собі тепловий та звичайний (колір або ч/б) сенсори для найточнішого аналізу об’єкта.

      Якість розподілення температурних полів, чіткість термозображення, швидкість адаптації кольорової карти, деталізація, плавність рухомих об’єктів, розрахунок максимального поля зору і оцінка дальності дії - у Вас є можливість на власні очі побачити, як працює тепловізор МОВОТІХ.

 

Демо-відео роботи тепловізора МОВОТІХ

Дивитись відео в збільшеному форматі:  video 1     video 2     video 3

 

       Компакта камера S15 з прихованим корпусом - найкраще універсальне рішення відеобезпеки. Повністю захищена від негоди ІР-камера обладнана двома сенсорами, кожен з яких з'єднаний з корпусом камери двометровим кабелем.

 

 

Thermal

 

      Можливі наступні комбінації тепловізійної камери S15:

  • один теплосенсор + один п’ятимегапіксельний сенсор (колір або ч/б) - чудова деталізація зображення завдяки 5 Мп та надійне виявлення об’єктів та їх руху вночі
  • два теплосенсора - два тепловізійних зображення з двох різних ділянок зони контролю за допомогою однієї камери
  • один теплосенсор - одне тепловізійне зображення зони контролю

S15DPTMount 

      Також для зручності інсталяції МОВОТІХ пропонує новий модуль кріплення PTMount та PTMount-Thermal (IP65). Легко встановлюється й використовується з термосенсором та сенсором 5 Мп для S15. Модуль регулюється вручну за трьома напрямками.

 

therm

 

                    Тепловий сенсор 

      Термосенсор МОВОТІХ вимірює теплове випромінювання об'єктів, тому може функціонувати в абсолютній темряві. Разом з новим програмним продуктом МОВОТІХ MxActivitySensor, він надійно визначає рух та його напрямок вночі. Рух, що відбувається в зоні контролю, фіксується та відображається на тепловому зображені, а також викликає тривожний сигнал. При цьому аналітика зображення зводить до мінімуму кількість хибних тривог, наприклад, рух листя дерев, тіней, дощу. Термосенсор також має свої переваги протягом дня, так як він може виявити рухомі об'єкти в тіні, тумані або за кущами. Прилад має клас захисту IP66. Температурний діапазон вимірювань від -40 до +550 °C, також існують різні фокусні відстані сенсора: L43 (ширококутний 45 °), L65 (25 °) і L135 (17 °). Чутливість датчика температури - 50 мк, реагує на перепади температур починаючи з 0,05 ° C, на сьогодні це найкращий рівень чутливості термокамер для загального користування.  

 

      Більше інформації:    

Режими тепловізора МОВОТІХ

Тепловізійна камера МОВОТІХ створена на основі M15 з двома змінними сенсорами

Основні характеристити тепловізійних камер МОВОТІХ

Система тактичного спостереження для БПЛА