П'ятниця, 11 грудня 2015

digitalSTROM — переможець категорії "інтернет речей" від Totaltelecom

iota

   Інтернет видання Тотал Телеком, що веде інформативну і дослідницьку діяльність щодо світової індустрії комунікацій та збирає більше 100000 щомісячних унікальних користувачів по всьому світу, оголосили щорічний рейтинг IoTAs (Internet of Things Awards) на знаменитому Уемблі в рамках World Communication Awards.

   Серед кращих продуктів і компаній міжнародного рівня, які успішно розвивають системи цифрового зв'язку та технології Інтернет речей, була представлена система “Розумний будинок” digitalSTROM. І саме німецько-швейцарська компанія digitalSTROM у цьому році стала переможцем номінації “головна ініціатива Інтернету речей”

   Команду журі склали експерти ринку Інтернету речей та телекомунікаційних технологій. Вони прийняли рішення на основі таких критеріїв, як рівень інноваційних можливостей та стабільного успішного розвитку продукту.

   Отже, найпрестижніша нагорода на міжнародному рівні IoTA відтепер належить digitalSTROM, як компанії, ідеї якої зробили найбільш особливий внесок у розвиток Інтернету речей у 2015 році.

iota1