Вівторок, 22 вересня 2015

MxDisplay став ще потужнішим!

displ

 

     Абонентська станція з сенсорним екраном, мікрофоном, динаміком і програмним забезпеченням для управління домофоном і камерами MOBOTIX: забезпечує двосторонній голосовий та відеозв'язок, дозволяє управляти електричним замком дверей і освітленням, а також переглядати короткі відео-ролики з вікна прямої трансляції.

     Новий MxDisplay+ схожий на сучасний смартфон: плоский екран вбудований у стіну, привабливий дизайн і сенсорне управління. Відтепер в модуль встановлено більш потужний процесор, що дозволяє майже в два рази збільшити частоту кадрів відтворення і забезпечити зручний повнодуплексний зв’язок (гучномовець) з дверним комунікатором MOBOTIX на основі функції Push-на-Talk. Разом з цим було покращено якість звуку та відмінено обмеження щодо підключення до 8 камер.

     Крім збільшеної продуктивності процесора і вагоме покращення якості звуку, модуль MxDisplay+ відтепер має розширені можливості підключення дверних контактів, кнопок виклику і пристроїв MxBus завдяки трьом сигнальним входам з внутрішнім живленням, одному релейному виходу з вільним потенціалом, з’єднувальній клемі для зовнішнього датчика температури і двом роз'ємам MxBus. 

     Новий рівень продуктивності та розширені можливості підключення перетворюють модуль MxDisplay+ в універсальний і компактний базовий модуль для нестандартних, гнучких і недорогих рішень для розумного будинку.